reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jeśli oboje rodzice maja 0 to inaczej nie wychodzi. Tylko mówimy o ostatecznej grupie krwi, chyba do szóstego miesiąca życia grupa krwi noworodka jest niepewna.

Ja już nie raz i nie dwa widziałam tatusiów wybiegających z oddziału z trzaskanie drzwiami jak się okazało, jaka dziecko ma grupę krwi[emoji23][emoji23][emoji23]
U nas w szpitalu nie robią grupy dzieciom :D ale moj mąż mówi że pewna to tylko matka :D - niestety moje dzieci charakterki mają po tatusiu jak nic więc sie nie wyrzeknie :) - wygląd po mamusi :)
 
reklama
Narobiłyście mi smaka na lody, właśnie zamknęłam laptopa i lecę do sklepu, praca może poczekać [emoji23]
W między czasie umówiłam się na połówkowe, na 5.03, równy miesiąc czekania [emoji173]
 
Janka, nie wiesz nawet jakiego banana mam na twarzy. Z wzajemnością stara kobietko, z wzajemnością [emoji23][emoji8]
Ps. Nigdy nie przypuszczałam ze w wieku 33 lat będę w ciąży [emoji55]
Dlaczego nie dałaś znać wcześniej z wolnym dniem? Ja oddelegowałam gości, mam tez cały dzień dla siebie :) juz kombinuję żeby pojechać na plac unii albo starówka na porządną kawę i ciacho. Albo wyląduję w kinie na kogiel mogiel [emoji6]



Misty, Jagódka wszystkiego co najlepsze dla Waszych 2-latków [emoji4][emoji512] fajny wiek małych łobuziaków [emoji7]

I to są moje myśli i pkt widzenia wlasnie.
Polać jej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Kochana, chocbys najdroższych do tego kosmetyków używała- nie pomoże jeśli masz predyspozycje i uwarunkowania genetyczne. Przerabiałam to z Maksem. Z czasem rozstępy bledną choć to żadne pocieszenie-wiem. Ja tez byłam załamana, ale po porodzie miałam juz inne do tego podejście. Zdziwiłabyś się ile kobiet, które nigdy w ciąży nie były, ma rozstępy na piersiach, pośladkach, udach itd. Po porodzie śluz ślimaka pomaga je wybielić.

Jakiego loda ? Bo moze tez mnie natchniesz. Mam na coś smaka, ale nie wiem na co....


Moze jakiś sport dla ciężarnych? Moze basen? Ja myślałam o basenie tylko mam mieszane uczucia, bo boje się infekcji intymnych. To, ze czuje się juz jak foka to sprawa drugorzędna [emoji23][emoji23]

To tak jak ja. Przeważnie o 6:30 jestem juz w sklepień bo dla gości zawsze świeże bułeczki kupuję. A jak nie ma gości to i tak wstaje wczesnie, bo mój mały głód musi
Zjeść, No i dzień jest dłuższy, więcej można zrobić [emoji4]

A ja nadal z prasowania nie wyszłam a wlasnie suszarka skończyła suszyć kolejne pościele. Ja się załamie [emoji31]

@Wyjątkowa Marta a jak ogarniesz gości w późniejszej ciąży albo po porodzie ?
A ten gość zafascynowany kobietami w ciąży pojechał? ;)
 
O boziu też bym gołąbków zjadła, nawet już od jakiegoś czasu suszylam o nie głowę mężowi, może mi zrobi jak będzie miał wolne [emoji16][emoji16]

Jagodka sto lat dla malucha [emoji322][emoji322] mój 1 marca dwa latka skończy, kiedy ten czas zleciał....


Ja z rana idąc do szkoły zgubiłam kartę do bankomatu. Miałam w kieszeni która jest plytka i zapomniałam zapiac, gdzie zawsze zapinam(baby brain działa [emoji23]) no i wypadła, przed szkołą stałam i szukałam po kieszeniach, wracając patrzyłam na chodnik ale tyle ludzi szło że wiedziałam że ktoś podniósł. I za chwilę tel ze szkoły ze ktoś przyniósł do nich moją kartę [emoji23][emoji23] od dzisiaj nie noszę karty luzem w kieszeni [emoji23]

Teraz siedzimy w domu z Maksem, ogarnęłam kuchnie, wstawiłam pranie... z obiadem się nie wysilam bo pomidorowka będzie [emoji6]
 
Narobiłyście mi smaka na lody, właśnie zamknęłam laptopa i lecę do sklepu, praca może poczekać [emoji23]
W między czasie umówiłam się na połówkowe, na 5.03, równy miesiąc czekania [emoji173]
Ja mam 6 marca więc tym razem jestem dzień za Tobą :)

Zaraz to i ja skoczę do sklepu chociaż miałam dzisiaj z domu nie wychodzić, ale robicie takiego smaka tymi lodami, że siła wyższa :) czyżby to zemsta za gofry? :D
 
Grupę trzeba robic dwa razy, dokładnie, zmieniły się zalecenia. Ja zrobiłam kawkę i czytam, bo już uszyłam to, co było zamówione. Teraz chyba się wezmę za to, co miałam w planach, kupiłam śliczny Softshell i chce uszyć takie spodnie na wiosnę i jesień, zewnętrzne. Liczyłam na dziewczynkę i z myślą o niej wzór w piwonie, a tu kicha poleca do jakiejś małej klientki:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Wszystkiego dobrego dla większych i mniejszych solenizantek!
Ja niestety znów cierpię na bezsenność i miałam atak migreny od wczorajszego wieczoru aż do teraz... Doszły wszystkie migrenowe dolegliwości, włącznie z gastrycznymi. Idę do neurologa niedługo, może coś poradzi. Muszę trochę odpocząć po przebojowej nocy.
Co do spojenia łonowego to też czuję jakby się rozchodziło. To chyba prawidłowy objaw.
 
Do góry