reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Raczej o coś takiego mi chodziło;) w salonowym oświetleniu trochę lepiej to wyglądało;) poza tym to nie jest na tle powazna usterka,żebym od razu awanturę robila (biorę też poprawkę że w ciąży różnie ten toner może chwytać). A na punkcie włosów jestem wyczulona, mam bardzo gęste i ciężkie wlosy, zawsze jakas odżywkę kładę (zazwyczaj nie jest to nic typowo drogeryjnego), staram się ich nie katowac prostownica, kiedyś olejowalam, ale teraz mi się nie chce.Zobacz załącznik 939784

Fajna inspiracja [emoji1360]
Masz przepiękne włosy. Ja mam burzę loków i w ciąży zaczęłam je prostować, bo cholery z nimi dostaję [emoji35] olejowalas rycynowym czy jakim ?
 
reklama
Jeszcze masz duzo czasu [emoji4] Znajdziesz cos napewno. Ja tak samo i dla mnie i mojej poloznej polmetek jest dzisiaj. Tym bardziej ze do 40tego tygonia mnie nie beda trzymac. Tak wiec zostalo mi tyle samo, albo i tydzien mniej.
Na pewno znajdę, mam czas zeby szukac[emoji12]
I mnie pewnie wcześniej zrobią ale już wolę sobie przyjąć że półmetek to ten 20 tydz [emoji1]
A No wlasnie. Jakoś juz przestałam się spinać w związku z tymi ruchami. Jak juz córeczkę poczuję to raczej konkretnie, chyba fikołki. Taki lekki kopniak rzadko się zdarza. Pocieszam się tym, że przecież rośnie a nie się kurczy, wiec prędzej czy pózniej da mi popalić [emoji6]
Póki co, od piątku robota daje mi popalić. Goście mi zebra w lozku połamali i ani słowem nic nie wspomnieli. Generalnie, jestem wykończona i kilka najbliższych weekendów tak się zapowiada.
Za to na spontanie kupiliśmy bilety na marzec do Neapolu i będziemy łazić po Pompejach. A potem dalej zapitol....
O kurde szkoda że się nie przyznali....

Co do kopniakow to ja jeden dzień czuje a drugi nie ale staram się nie denerwować bo to jeszcze nie ten czas że muszę cały czas czuć ruchy
 
Ps. Podbijam pytanie o watek zamkniety? Mam wrazenie, ze tam lepiej bysmy sie poznaly.. moze jakies zdjecia by sie pojawily. Nie wiem. Ja sie krepuje.

Przyznam, ze kilka zdjatek chciałam puścić, ale ten ogólny faktycznie blokuje. Z drugiej strony niby ciagle ktoś dochodzi.

U mnie wczoraj w ogóle śniegu nie było a rano obudził mnie ten oto widok
IMG_7324.JPG


Tylko szkoda, ze tak beznadziejne szare niebo [emoji35] głowa to mi chyba pęknie.
I za to cholerne pranie i prasowanie muszę się wziąć [emoji31][emoji31][emoji24][emoji24][emoji24]

.jagódka No wlasnie mam wrażenie, ze rycynowy doprowadził moje włosy do tragedi. Nie mogłam wyjsć z tego przetłuszczania. Chyba muszę poczytać to póki w ciąży jestem to coś bym je odżywiał, bo po ciszy pewnie wszystkie wypadną [emoji23]
 
Jagódka super włosy :)

Wyjątkowa Marta - z tym łózkiem to pewnie głodnemu chleb na myśli ale musiało byc ostro :D

Dziewczyny Wy tu o półmetku i powiem że ja tez na niego czekam może te mdłości w końcu wtedy przejdą :(

Jestem do niczego - pije wode z cytryną (jakoś mi po niej lepiej) i rownież mnie głowa boli - juz nawet paracetamolu nie biore bo to nic nie daje :(
 
Marta poszukaj informacji o OMO i olejach typowo dla włosów kręconych. Rycynowy to koszmarnie ciężki olej, wcale się nie dziwię, że zamiast pomóc to zaszkodził. Są grupy na FB curly girls polska itp
 
reklama
A ja od czwartku z zapaleniem ucha...:( skończyło się antybiotykiem i skierowaniem do laryngologa jak nie przejdzie. Całe szczęście ból minął więc chyba antybiotyk działa[emoji4] Został tylko katar ...
 
Do góry