reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Półmetek? To który dzień masz dziś? Ja mam termin na 01.07 i o ile dobrze liczę to dziś 19+0. Dla mnie półmetek będzie 20+0.
U mnie jutro zaczynamy 21 :)
Raczej o coś takiego mi chodziło;) w salonowym oświetleniu trochę lepiej to wyglądało;) poza tym to nie jest na tle powazna usterka,żebym od razu awanturę robila (biorę też poprawkę że w ciąży różnie ten toner może chwytać). A na punkcie włosów jestem wyczulona, mam bardzo gęste i ciężkie wlosy, zawsze jakas odżywkę kładę (zazwyczaj nie jest to nic typowo drogeryjnego), staram się ich nie katowac prostownica, kiedyś olejowalam, ale teraz mi się nie chce.Zobacz załącznik 939784
Fajny kolor i tobie też fajnie wyszedł. Piękne włosy masz.

Co do zamkniętego to jak tam chcecie
 
reklama
U mnie jutro zaczynamy 21 :) Fajny kolor i tobie też fajnie wyszedł. Piękne włosy masz.

Co do zamkniętego to jak tam chcecie
Ennis a jaki masz plan na porod? Sn czy cc? Mi maja za tydzien po skanie dac kosultanta. Zastanawiam sie czy jest jeszcze ktos moze dolaczyc do mojej ekipy prowadzacej ciaze [emoji16]
Tak mi sie chce ciastka albo czekolady dzisiaj ze szok.
 
Dostałam właśnie list ze szpitala -ryzyko downa wykluczone, 1:3242[emoji4][emoji4]
Super! U nas było 1:10000
Ennis a jaki masz plan na porod? Sn czy cc? Mi maja za tydzien po skanie dac kosultanta. Zastanawiam sie czy jest jeszcze ktos moze dolaczyc do mojej ekipy prowadzacej ciaze [emoji16]
Tak mi sie chce ciastka albo czekolady dzisiaj ze szok.
Chcą żebym rodziła SN ale sama nie wiem. Boję się że nawet w 38tyg dziecko będzie duże i się zaklinuje albo cos [emoji85] z drugiej strony jak CC to tylko w pełnym znieczuleniu bo mam rozwalone plecy po punkcjach. Mam mieć jeszcze konsultacje.
 
Mnie zrobili na samego downa bo z usg ciężko było odczytać przeziernosc karku, więc tylko krew została wysłana. Polowkowe 22.02 tylko jeszcze czekam na potwierdzenie godziny ze szpitala
U nas w ogóle nie robią tego badania dopiero po 16tyg test poczworny z krwii jest baaaardzo chcesz
 
Super! U nas było 1:10000Chcą żebym rodziła SN ale sama nie wiem. Boję się że nawet w 38tyg dziecko będzie duże i się zaklinuje albo cos [emoji85] z drugiej strony jak CC to tylko w pełnym znieczuleniu bo mam rozwalone plecy po punkcjach. Mam mieć jeszcze konsultacje.
Po epidrualu tez bedzie bolalo dosc dlugo. Mysle ze jak bedzie duze dziecko, to Ci nie pozwola rodzic natralnie. Po cc bedziesz musiala (wskazane bedzie) odczekac 2 lata.
U mnie znieczulenie niechcialo dzialac, dopiero trzecie zadzialalo, kolejna opcja bylo juz calkowite. Ciekawie jak bedzie teraz.
Mnie zrobili na samego downa bo z usg ciężko było odczytać przeziernosc karku, więc tylko krew została wysłana. Polowkowe 22.02 tylko jeszcze czekam na potwierdzenie godziny ze szpitala
Az jestem ciekawa czy potwierdza moja teorie, ze tam dziewczynka sie kryje.[emoji16]


Ogladam ubrana i chlopiece mi sie zdecydownie mniej podobaja. Narazie z Julka mowimy o mlodym - Filip, L mowi Hugo. A czasami mowie Kajtek albo Gucio. [emoji16] Ten Gucio mi sie coraz bardziej podoba.
 
reklama
Po epidrualu tez bedzie bolalo dosc dlugo. Mysle ze jak bedzie duze dziecko, to Ci nie pozwola rodzic natralnie. Po cc bedziesz musiala (wskazane bedzie) odczekac 2 lata.
U mnie znieczulenie niechcialo dzialac, dopiero trzecie zadzialalo, kolejna opcja bylo juz calkowite. Ciekawie jak bedzie teraz. Az jestem ciekawa czy potwierdza moja teorie, ze tam dziewczynka sie kryje.[emoji16]


Ogladam ubrana i chlopiece mi sie zdecydownie mniej podobaja. Narazie z Julka mowimy o mlodym - Filip, L mowi Hugo. A czasami mowie Kajtek albo Gucio. [emoji16] Ten Gucio mi sie coraz bardziej podoba.
Fajnie by było [emoji16][emoji16]
U nas w ogóle nie robią tego badania dopiero po 16tyg test poczworny z krwii jest baaaardzo chcesz
U nas w 12 tyg oferują ale nie trzeba się godzić. Z tym że mój uparciuch nie chciał się dobrze pokazać no i wtedy tego testu nie mogli wysłać do lab. Tydzień temu położna pobrana krew ale to już tylko na downa, w sumie szybko wynik przyszedł [emoji4]
 
Do góry