reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Cześć:-) u mnie śniegu brak. Córcia chora więc do szkoły nie poszła. Synuś miał iść do przedszkola ale nadal śpi. W sumie to jest po chorobie A dziś zabawa i trochę się bałam że jak się upoci w przedszkolu od tych zabaw karnawałowych to rozbierze go od początku więc pozowilam mu zostać. Idę szykować pewnie śniadanie:-( bo już mnie mdli.

Wizytuje ktoś dzisiaj?
 
reklama
Witam dawno mnie nie było ;) ale to dlatego że młoda zaczęła raczkować i jest wszędzie(stara się również wstać na nogi co skutkuje upadkami) ... Oczy na około głowy to za mało ... Telefon mam tylko żeby sprawdzić godzinę hehe ;) wizytuje jutro będzie 16+2 może zobaczymy już kto tam sobie mieszka aż sama jestem ciekawa [emoji6][emoji4] od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze , ale nie jest to jakoś okropny ból więc się nie martwię . Pozdrawiam i całuje [emoji8][emoji7]
 
Dziewczyny tez macie "mózg w ciąży" kurcze powiem wam że dom mam w żółtych karteczkach , o wszystkim zapominam , męża pytam po 5 razy gdzie jutro ma trasę ... Idę do WC się przebrać w piżamę i wracam nie przebrana ... I chyba już coś czułam tzn ruchu ale bardzo delikatne i pewną nie jestem czy to fasolek czy nie ... ;)
 
U nas breja nie snieg[emoji19][emoji19]
IMG_20190204_084105.jpeg
 
Wstałam z bólem brzucha ale nie macica tylko powyżej pępka, boli nawet przy dotyku, poruszaniu się. Nie wiem co jest grane :no2:
 
Cześć dziewczyny :-)

U mnie też śniegu dosypało, i dalej sypie. Też mam już dość zimy i z utęsknieniem czekam na wiosnę... no ale jeszcze trochę :-)
Trzymajcie kciuki, mam wizytę o 16-tej, mój m się ze mną wybiera, liczy, że dziś płeć się potwierdzi, a mi się wydaje, że dopiero na następnej wizycie, albo na połówkowym :-)
 
PaMinka weź sobie może no spe. Jak powyżej pępka to raczej nie ciążowe, tylko gastryczne, może jakaś niestrawność?
Asia powodzenia!
Ech chciałabym zaszaleć u tego fryzjera, a pewnie cykor mnie obleci i wrócę z tym co zawsze;)
 
reklama
Wzięłam nospe i leżę, właśnie wydaje mi się że to gastryczne problemy bo już ciut lepiej po toalecie:ninja2: Jeszcze chyba opryszczka mi się zrobiła A nie wiem czy miałam:wściekła/y: O matko co za poniedziałek:zawstydzona/y:
 
Do góry