reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Widzę, że nie tylko ja mam problem z imieniem dla chłopca. Co ja proponuję - mąż mówi „no way”, co on - mnie się nie podoba. Ja myślałam o Leonie, Kacprze, Mikołaju, Tymonie. On, że bleeee. No to on proponuję Pawła, Piotra. A ja na to „chyba ocipiałeś”. Także na razie zero kompromisów. Mamy już Jana i Jakuba. Córka to Maja. Jeśli będzie druga Dziewczynka to nazwiemy ją Natalia. Tu mamy zgodę.
 
reklama
Hej dziewczyny! Proszę was napiszcie co stosujecie u siebie na katar i totalne zatkanie. Sól morska nie pomaga, inhalacje Z 3% NaCl też nie, na noc ratuje się xylometazolinem bo już nie daje rady, a głowa boli od tego kataru.
 
Hej u nas jak chłopiec to będzie Kajtek, a jak dziewczynka to córka chce, żeby Klara i w sumie mi i mężowi się podoba:-) :). U nas szaro buro i pada za oknem. Mimo to, życzę miłego weekendu wszystkim.
 
U nas też jak potwierdzi się chłopak to będzie problem z imieniem chociaż dla dziewczynki też nie mamy. Ja chcę inne mąż inne w dodatku te które się podobają są już w rodzinie, ale zaczynają się z kimś kojarzyć. Mi się podoba Paweł (ale mąż ma w rodzinie jeszcze w dodatku z tym samym nazwiskiem [emoji2955]) Adam Michał Mikołaj Maciej Jakub mężowi podoba się Wiktor
 
Nam się mało męskich imion podoba. Póki co stanęło na Franku.

Franki to fajne chłopaki - mam jednego na stanie [emoji4] Jakby był drugi chłopak to byłby Romek albo Stefan. Ale będzie pipka.

U nas też brak zgody, póki co jedyny typ gdzie oboje się zgodziliśmy to Hela, ale szukamy dalej.

Polowkowe to właściwe mam dopiero 7.03. Ale przed wyjazdem jeszcze zrobie w LM ok 20.02.
 
Hej

Ja jeszcze w łóżeczku ale trzeba wstać i obsłużyć towarzystwo [emoji1]
Mdłości już mi chyba powoli przechodzą, zaczynam normalnie jeść i może jeszcze raz dziennie mnie skreci ale to i tak dobrze [emoji5]
Ruchy już czuje częściej, nie tylko wieczorem, wczoraj na chwile położyłam się w ciągu dnia i kopniak gotowy [emoji16] wie ze mamusia sie stresować nie może i daje znać [emoji1]
 
moliwa - też mam Gabrysię w domu. [emoji1]

Synek chyba będzie mieć na imię Mikołaj.
Drugiego imienia tez nie będę dawać, córka ma jedno i uważam, ze wystarczy.
 
reklama
Do góry