reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Nasza nie ogląda jakoś dużo w tygodniu ale fakt - włączamy jej piosenki na yt do snu przy których zasypia powiedzmy w ciągu 30min. W sumie tylko 3 razy spała poza domem. 2x u dziadków i 1x w zlobku na sylwestra. Wiem, że w zlobku spała ładnie (tylko 2 pobudki). Dziadkowie też nie marudzili ale wzywali nas już o 7 rano, żeby ją odebrać więc myślę, że szału nie było ;)
 
reklama
Aim taki urok :)
Chociaż jak słucham że np dziecko mojej siostry ma 5 miesięcy i on śpi 8-10h w nocy z jedną max 2 pobudkami i jak ma 2 to siostra już marudzi że była kiepska noc to mi uśmiech z twarzy nie schodzi haha
 
Kurcze dziewczyny współczuję Wam tych nieprzespanych nocek.

Badania wyszły bardzo dobre, poprawiły się od października więc mam nadzieję że ten brak apetytu to chwilowy kryzys albo zęby bo ciągle wkłada paluszki do buzi. Wogole ma nawyk do dlubania sobie w pępku, ciągle bluzka w górze i grzebie paluszkami. W gabinecie po badaniu robiła papa i do drzwi, pokazywała mi torebkę żeby wziąć i papa nawet nie mogłam spokojnie pogadać Artystka Mała.

Jak po tlustym czwartku? Ja dopiero po 20 smażylam pączki, od jutra mam zamiar wziąć się za odchudzanie...
 
Aha i jak składanie wypowiedzenia ? Skrócą ci okres wypowiedzenia ? Chcieli zatrzymać ?

A my chorzy :( grypa tzn Piotrek plus zęby, mnie bierze ale za słabo żeby na L4 iść.... Wiec z opieką nad nim będę musiała kombinować. Jak
 
Abed masakra, nie chcą mi skrócić, a po połączeniu bankow zmieniłam departament i nie mam nic w sumie do przekazywania bo to są nowe obowiązki i nie jestem w nic zaangażowana, jestem wściekła i polamana, że po 8 latach tak mnie chcą załatwić
 
reklama
Aha moja koleżanka z pracy ma ta sama syt... tez jej nie chcą skrócić ;/ a innej,
Która odesLa miesiąc temu bez problemu skrócili...
 
Do góry