reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab ciesze się, że u Was juz dobrze :)

Kasia dobrze, że Cie to nie zraża , że Mała tak płacze i chcesz dalej chodzić :) pewnie musi się przyzwyczaić :)
My dzisiaj wlasnie idziemy do klubu malucha :)
Nika moja Iga to różnie jednym nieznajomych się nie boi a drugich ino zobaczy jest krzyk, rozpoznaje dobrych i złych ja tak mowie ;)

My oduczamy jedzenia w nocy i z 4 karmien są juz 2 :) ale nie ma co chwalić ;)
Jak tam przygotowania do świat ? My jak co roku idziemy w gościnę :D ale zamowilam swojskie sery i szynki to weźmiemy ze sobą :) teściowa chora to tylko do moich rodziców pojdziemy a drugi dzień w domu pewnie.
U nas zęby dalej wychodzą i Iga próbuje chodzić :)
 
reklama
Ewella ten jej płacz to mnie wręcz motywuje.Szkoda, że wcześniej nie zaczęłam z nią chodzić.
Znalazłam dziś zabawkę którą dostała od mojej mamy ale nie dawałam jej wcześniej bo uważałam że jest jeszcze za mała.Mówię tu o tych klockach o różnych kształtach, które wkłada się w odpowiednie otwory.No i od razu załapała o co chodzi a w ogóle jej nie pokazałam o co chodzi tylko wysypałam te klocki na matę.A ta od razu wzięła tą pokrywkę z otworami i zaczęła kombinować gdzie który klocek ma iść.Pomyślę nad zakupem jakichś innych fajnych edukacyjnych zabawek.



Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę mam zaległości u was, ale Maja jakaś marudna. Nie wiem czy dalej jej jakieś zęby idą? Mamy już dwie jedynki na dole i u góry jedynki i dwójki. Chora nie jest, ale wydaje mi się że u góry dalej dziąsło spuchnięte i może dlatego marudzi?
Kupiliśmy w niedzielę fotelik , bardzo fajny. Wczoraj jazda próbna, na tylnym siedzeniu. Maja jest zachwycona, nareszcze wszystko widzi.
Kupiliśmy też spacerówkę, taką lekką składaną. Bardzo mi się podobała, a tak mi ją małż obrzydził, że chyba dalej będę szukać innej...

Ola to się wszystko nie mieści w głowie co w tych szpitalach/przychodniach wyprawiają.
Współczuję syt.z "babcią" . jeśli się coś należy, to dlaczego miała byś się nie starać.
Gratulujemy ząbka.

Misia fajne zakupy. Jaką spacerówkę kupiłaś? Pochwal się. Dobrze że mąż tak szybko załatwił z zębem.

Kylesa dzięki za info. Dopytam o te tampony. Kurcze a jakieś więcej informacji na temat tego zaburzenia?? Maja też się boi głośnych dźwięków odkurzacz, suszarka i też nagłych ruchów...powinnam się martwić? Myślałam że poprostu wrażliwa.
Tak jak u Kasi, kiedyś się nie bała.
Życzę Wam postępów na rehab.

Jenny współczuję choroby. Zdrówka życzę.

Chybra nie zazdroszczę syt.z ojcem. Ale jak ma taki charakter , to już tego chyba nie zmienisz. Może w ten sposób chce czuć się ważny i potrzebny?

Emol biedna, ty to masz naprawdę wrednego tego właściciela, beznadziejny. Za to pomocnik ekstra!
Gratuluję zdanych egzaminów!

Aga_km dziękujemy.
Biedne WY , oby ten wirus już was nie męczył i ominął malutką.
Masz rację, wsparcie nam potrzebne, a tu nie zawsze można na nie liczyć, niestety.

Monti oby to ząbki i szybko się przebiły.

Abed zdrówka dla malutkiego. Ciekawe czy go obsypie? Już doczytałam. Dobrze że nic poważnego.

Madzik jak nic po za katarem się nie dzieje to ja bym czekała, żeby czegoś więcej nie złapać w przychodni.
Mam pralko suszarkę i w zasadzie ja tylko suszę kurtki i jak coś na szybko potrzebuję, bo u nas musiałaby iść nonstop, ale jestem z niej zadowolona.

Pumelova zdrówka dla Agatki. pewnie to ząbki.
Ooo to by wynikało że ja też miałam/mam takie zaburzenia. Dokładnie tak mam.
I też się złoszczę że mój wszystko może, a ja muszę planować i się prosić.

Aha gratulujemy siadu. Piątka z kiepskimi nocami. Karmienia narazie nie ograniczam, w końcu kiedyś prześpi tą noc.

Kasia zdrówka dla Emilki. Jak możesz to podaj mi nazwę tych granulek, albo zdj.??
W końcu się przyzwyczai do tych zajęć

Przyszła Mamusia gratuluję raczkowania, cudnie.
Witam w klubie nie śpiących w nocy.

Ewela jakie wrażenia po wizycie w galeri? Też się tam wybieram, ale po świętach

Ja nie daję Majce kawałków jedzonka tylko miksowane lub rozgniatane, bo ona się krztusi. Tylko jabłko w kawałku i pod nadzorem. Chlebek z masłem jej skubię i do buzi.

Bab co za tydzień. Dobrze że wszystko dobrze się skończyło.

Najlepszego dla naszych/waszych 8 i 9 miesięczniaków❤

Idziemy na drzemkę i matka się szykuje na siłownię.
 
Dziewczyny jak Wy znajdujecie czas żeby jeszcze BB śledzić? Ja ostatnio, czyli od ponad tygodnia nic nie ogarniam. Jeszcze mąż wyjechał dzisiaj rano w delegację i wróci w piątek pewnie wieczorem.
Na święta jedziemy do gdańska, ciekawa jestem jak Młoda zniesie podróż, bo to normalnie 4 godz jazdy bez przerwy.
Czy wszystkie dzieci już siedzą albo czworakują?

Przepraszam że Wam nie odpisze ale jestem nie ogarem.
 
L pełza do tyłu i od dzisiaj zauważyłam, że mocno stara się ruszyć dupką, no ale do czegokolwiek innego raczej daleko.

Wnerwia mnie to, że od jakiegoś czasu gdy L odłożę do łóżeczka to się budzi ehhhh, a za 2 rydz mam sama dwójkę usypiać, nie widzę tego...

Byliśmy na zakupach z L, K był pierwszy raz u teściów tak na 2 godz, a moi zdziwieni, że nie daliśmy Go do Nich. Heh wiecie, myślą, że mają Go na wyłączność. Aj no ma 2,5 roku i dopiero teraz czuję się spokojnie z zostawieniem Go u teściów, do tej pory za pierona bym tak nie zrobiła. A nawet od ślubu zawsze były o Nich kłótnie. No nic. Tak mnie olśniło ostatnio , że trzeba ich wykorzystywać dopóki można i trochę( oczywiście nie w całości) puszczam w niepamięć moje żale do Nich.

Jutro mamy szczepienie z L i może zacznę jakieś porządki, teraz jakoś nie czuję potrzeby takiego sprzątania, pogoda skiszona i w ogóle.
 
Beatka ja czytam ale.odpisywac jakoś nie mam kiedy:D
Moja siedzi ale nie siada, i tylko pelza.

Dziś kończy 9 miesięcy i waży nieco ponad 7kg- 7160. Nigdy nie odbijemy się od tej siodemki[emoji23] ale chora jest już tydzień, to nie ma jak przybierać. Kup robi kilka dziennie, gorączki już nie ma. Czekamy na tego pierwszego zęba jak na zbawienie. Jest już taki ostry jak się dotyka palcem ale nadal jest pod dziaslem[emoji17]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova już 9 mc najlepszego :-*

U mnie dziś dzień masakra, mały maruda jak nigdy :-( wieczorem usnął jak daliśmy przeciw bólowe. Teraz śpi spokojnie więc zeby jak nic. Mąż dłużej w pracy niż zwykle bo ma szkolenie więc ja muszę odbieranie starszaka ogarnąć . O świętach myślę ale nic nie robię bo nie mam jak, o jakiś większych porzadkach to mogę pomarzyć . A starszy ma urodziny w niedzielę więc mu muszę tort zrobić....
 
Chybra jak ty to wszystko kobieto ogarniasz?

Beatka Maja siedzi i siada sama, ale nie raczkuje, pełza trochę i ustawia się do raczkowania i kiwa tył przód, tak że może ruszy?

Pumelova najlepszego dla Agatki❤
My też trochę ponad 7 i nie wiem kiedy ruszymy jak nie bardzo nam idzie z jedzeniem.
Oby ten ząbek

Dziś miałam straszny wycisk i padam.
Muszę jutro jakieś zakupy ogarnąć żeby potem w kilometrowej kolejce nie stać.
Dobranoc
 
reklama
Pumelova najlepszego dla Agatki. Wysciskaj ja od ciotki. Jaki to okruszek, można nosić :) my 9600 na wadze łazienkowej.
Aniek jaki fotelik macie? Spacerowke kupiliśmy Joie mytrax.
Abed biedne te nasze dzieci, ja od dawna czekam na lewą jedynkę bo ja widać już tuż tuż, a tu dziś patrzę że prawa dwójka na górze wyszła. Lewa też w natarciu. Będzie jak wampirek wyglądał.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry