reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jestesmy w szpitalu. Juz jest ok, ale Kuba dostał takiej wysypki... ale takiej... pokrzywka dramatyczna, uszy mu spuchly. Histeria, hardkor. A to było po 19. Nie wiedzieliśmy co robic. Pojechaliśmy do szpitala. A to piatek, wiec nawet jak ozdrowienie, to beda trzymać do poniedziałku... wiec dramat.
Wiecie nie pojechalabym, gdyby sie tak nie darł. Pokrzywka w sekunde z miejsca na miejsce zaczęła sie rozprzestrzeniać. No cos strasznego. Bałam die, zeby mu tez język czy gardło nie spuchły.
Niestety mie wiem po czym...
Ja mu zrobiłam jajecznice. Juz kiedys jadł, ale malutko, a dzis duzo. I było ok. Chociaz był marudny. Ale No wiecie - zęby. Potem uznalismy, ze nie nie najadł. I maz podał mu hippisia którego jeszvze mie jadł... jabłka,brzoskwinie,maliny i czarne jagody. No w ciagu dosłownie 10 min zauważyłam
Takie jak po ukłuciu komara. A potem kolejne na plecach mo i juz sie tak posypało... nawet nie bede Wam wrzucać zdjecia. Ale dramat.
Ale to jeszvze nic w porównaniu do tego jak sie napłakał przy badaniach i wkłucia wenflonu...
Hardkor.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olu biedna i biedny Kubuś. Najważniejsze że jesteście już pod dobrą opieką. Trzymam za Was kciuki, może jednak was jutro wypuszczą? Pisz jak będziesz coś więcej wiedziała. Ucałuj od nas synusia.
 
Ola kurczę dobrze że pojechalas! Taka silna reakcja! Ale bym się wystraszyła.. daj znać co u was jutro.

Pola zdrowka!

Abed rozumiem. Też bym się nie chciała prosic. Ostatnio miałam takie odczucia że nie mam jak wyjść bo mój sam nie zaproponuje że się zajmie, ale jakoś wyszło w rozmowie, albo zauważył mój humor i pogadaliśmy o tym. Oby u was też tak było;*

Kasia sami się uczymy siebie w nowej roli :D zauważyłam że mój opanowany spokojny mąż trochę bardziej niż ja panikuje jak Agatka się zakrztusi albo wsadzi buzię pod wodę w wanience. Od razu ja bierze na bark i klepie a jej nic nie jest:D

Korzystam z tego że Agatka się rozbudzila przy przebieraniu bo przesikala pieluche. O 4 rano [emoji17][emoji58]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella ja również tak jak aniek nie lubię ryby. Aż mnie odrzuca jak widzę. I chyba Artur również nie przepada bo tak wypluwal. Może Iga również nie będzie lubiec.

Aniekq gratuluję motywacji. Karnecik zawsze super sprawa. Ja miałam karnet wykupiony na rok, czyli do listopada ślę na szczęście lub nie zamknęli moją (i misi) ailownie, więc nie płacę za karnet i nie chodzę :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ewella ja również tak jak aniek nie lubię ryby. Aż mnie odrzuca jak widzę. I chyba Artur również nie przepada bo tak wypluwal. Może Iga również nie będzie lubiec.

Ola w mam nadzieję że szybko znajdą konkretną przyczynę i pomogą Kubie.

Aniek gratuluję karnetu i diety. :)

Pumelova również wstałam o 4. Artur coś tam jeczal przez sen ale nadal śpi. Ja już Noe bo wyjeżdżamy w moje rodzinne strony, do babci woj. Opolskie. Męża obudziłam o 5.20 chce jak najszybciej wyjechać bo ludzie będą w tym śniegu wszystko korkowac po 9.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ola w straszę co piszesz, a co mówią lekarze ? Trzymaj się.

Aniek czytałam w internecie że można używać tamponów, ale powiem ci po wizycie co mi lekarka powiedziała to będzie najbardziej rzetelne :)

Emol spokojniej podróży :)
 
Boze, obudzilam sie a tu takie wiesci od Oli.


Bardzo dobrze, ze pojechalas do szpitala. Matko, to wszystko musialo byc mega straszne, i szacun dla Was za przytomna, szybka reakcje. Tez balabym sie, ze przyjdzie na uklad oddechowy [emoji853]. Oby szybciutko Kubusia odczulili i znalezli przyczyne tego stanu. Trzymajcie sie Kochani [emoji8]


Aniek - ulala! [emoji3]. Mocne postanowienia i konkretny planowane dzialania [emoji5]. Ja niestety silownie moge sobie wybic z glowy, zostaje mi trening w domu. A dieta, ehhh...dopiero co wyszlam z tej bez bmk. Ale tez jeszcze sporo mi zostalo do samozadowolenia.

Tez podziwiam wszystkie bezcukrowe. U mnie choc nie za wiele, ale musi cos tam byc.


Emol - udanej i bezpiecznej podrozy.


Piszecie o tym rybnym sloiczku - Kalinie tez smakuje, a ja pomimo, ze ryby lubie, to staram sie mega pozabezpieczac ciuchy w trakcie jedzenia, bo Kalinia tak sie delektuje, ze wszystko wokol jest upyziane, no i ten zapach [emoji1][emoji23]


Abed - nie wiem co doradzic w temacie mezowym. Mam nadzieje, ze sobie to wszystko jakos wyjasnicie i poukladacie. Trzymaj sie [emoji8]




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis juz nie ma śladu.
Dostał zyrtec, steryd i kroplówkę na nawodnienie.
Jako ze nie ma śladu, to zastanawiam
Sie czy jest sens tu dluzej siedziec. Nie podam mumponownie tych rzeczy.
W morfologii tylko leukocyty podwyższone (tak mowia).

A czy pod dobra opieka to nie wiem.... jest ze mna na sali dziewczyna z miesięcznym dzieckiem, któremu przy pobraniu babka tak wygięła reke, ze miał wszystkie palce sine... pokazała
Mi zdjecie...

A to co go uczuliły to albo jajko albo hippis albo kombinacja tych dwóch. Nie wiem...
Podobno nie zrobia mu badan w tym kierunku bo nic nie wyjdzie.
Nie wiem. Mam mętlik. A najbardziej sie boje, zeby nie złapał czegos dodatkowo..: to jednak szpital...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże Ola ale strachu się najadłaś, dobrze, że zniknęło. No a o opiece to tak jakbym czytała o moich pielęgniarkach z ośrodka, Boże jakim cudem tam pracują nie wiem.

Aniek brawo za karnecik! A o tamponach też czytałam, że nie można. No nic, trzeba pogadać z dr.
 
reklama
Ola W ojej dawaj znać co u Was i trzymajcie się :* u nas była taka reakcja na jajecznice ale dalam ją do wanny z krochmalem i przeszło ale wyglądało to okropnie, wiec u Was sobie nie wyobrazam..

Emol ale ja napisalam, że Iga bardzo lubi sloiczki z rybą innych już nie chce ;) ja uwielbiam ryby i sushi :D
Bezpiecznej podróży :)

Aniek gratuluje wytrwałości bez cukru ja dzisiaj 6dzien ;) super, że masz karnet na silownie, ja lubię w domu ćwiczyć :) ale fajnie jest wyjść do ludzi :)

Ja dzisiaj wieczorem wychodze ze znajomymi z pracy :D a teraz sprzątanie ..
Miłego dnia
 
Do góry