reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga km. Mąż zmienił pracę. Jeździ w mza. Więc teraz ma na drugą zmianę ( od ok 14-00/01)ale będzie różnie. Teraz z rana pomaga. Możliwe że będzie jeździł autobusem kiedy będę musiała iść do szkoły ale to my mamy na miejscu 3 babcie, 2 ciocie które już zadeklarowaly pomoc jeśli taka sytuacja wyjdzie.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Rany jaka pogoda:oo2: A ja z L o 11 na rehabilitację jedziemy, zawsze tak jest..

Dziś ćw odpuszczam, obiad zrobiony, zaraz robię 2 kawę i K i L kaszkę, rodzice przyjadą.
I tak no, w sumie nuda...
 
Bab zdrowka :* zapalenie ucha ja miałam często w dzieciństwie ..

Linoone gratuluje spadku wagi i super samopoczucia :) o juz 5 ząbków super, u nas dalej 2 :)
Ja bylam wczoraj u fryzjera, później paznokcie teraz jeszcze cos nowego do ubrania i czekamy na słońce :D

Pumelova 5 dzień bez cukru i mi nie brakuje :) babeczki robilam z bananem i daktyle dalam a,cukru zero ;) jutro robię z jabłkiem :)

Aniek u mnie Iga uwielbia sloiczek z rybą a innych już jeść nie chce ;)
 
Aniek ja absolutnie nie twierdzę że mu się należało, tylko że więzienie mu na pewno nie pomogło, cała młodość tam przesiedzial. Dlatego mam nadzieję że wycisne mega odszkodowanie i jakoś wykorzysta te szansę.
Bab biedna Zosia, zdrowia jej życzę.
Emol jak ty to wszystko super ogarniasz, na pewno dasz radę z jeszcze jednym maluchem.
U nas najgorsza noc ever. Od 9 do 10 spał potem do 2 szalał. Bawił się, gadał, płakał, kupke zrobił. No masakra. Cycka nie chciał, leżeć nie chciał. Usnal w wózku.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab wspolczuje zapalenia uszu, musialo malutka bardzo bolec, dobrze ze dostalyscie antybiotyk. U nas moja starsza cora wczoraj dostala wlasnie zapalenia uszu (od przeziebienia), jak zawsze jest twardzielka i mowi ze nic ja nie boli, to wczoraj tak strasznie biedna plakala...nurofen, paracetamol i dostala antybiotyk, dopiero po paru godzinach jej ulzylo. Niestety moja Oliwcia zarazona, katar i kaszel od tego taki dosc duzy, na 17 idziemy do pediatry na osluchanie, zobaczymy czy cos jej da wiecej, ja robie inhalacje z soli fizj + wit c.

Ewella super! Ja w zeszlym tyg bylam na pazurkach, jutro fryzjer i nie moge sie juz doczekac! Gorzej z waga u mnie, ale coz, noe mozna miec wszystkiego;)

Aga oby nie bylo u Kalinki alergij, ciesze sie ze mozesz schodzic juz z diety!

Emol super macie towarzyskiego szczurka! Tez mialam kiedys i byl bardzo przyjazny;) i jak pisala Aga bardzo fajnie sobie ogarniasz wszystko:)

A, Dziewczyny ja wczoraj skuszona zrobilam babeczki bez cukru z bananem z jakiegos przepisu i.....wyszly zakalce:(
 
Pumelova ja zawsze jak zaczyna sie krztusić to klepie miedzy łopatkami, a ze nie mogl
Do konca odkrztusic to wręcz go odwróciłam buzia do podłogi- tak nachyliłam u klepalan.
Ale bardzo sie tego boje w przypadku jedzenia...

Emol dobrze, ze masz pomoc. Juz nawet nie w takiej syt, ale mozesz opaść z mocy (czego Ci nie życzę), wiec w Twojej syt bardzo sie przyda taka pomoc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone zazdroszczę ( pozytywnie ) przypływy energii :)

Ola w to która rocznica wam się szykuje

Emol super że Artur umie się sobą zająć :) nigdy bym nie pomyślała że szczur może być taka zabawka :)

Pumelova polecam też zwykłą szczoteczkę :) mój najpierw mu myje później on sam :) i się cieszy. A czasu nie mam dla siebie bo się obraziłam na męża i stwierdziłam że nie będę go prosić żeby został z małym po jednym temacie dotyczącym opieki nad małym.

Pola zdrowka dla Was :) daj znać co powiedział lekarz wieczorem. U mnie też kilogramy pozostawiają wiele do życzenia ale mam nadzieję że wiosna będą dłuższe spacery i więcej ruchu to może się uda.

Muszę wam powiedzieć że mój ostatnio cyrk odstawia przy jedzeniu, jak tylko go wkładam to się wije i drze :( dziś postanowiłam nic na siłę, to przez pół godziny leżał na podłodze i wył . Wzięłam go dalej wyje wiec kilka łyżek podstępem do buzi i nagle zrobiło się ok :) nie rozumiem może on tak lubi ;) ręce mi opadają

Misia a u mnie tej nocy też jakieś dziwne pobudki i cycka nie weźmie do buzi :( gdyby on pił z butelki pewnie bym go odstawiła
 
Jak tak czytam o Waszych problemach z jedzeniem to tak sobie myślę, że wszystkie je miałam z K, aż dreszcze mam, współczuję. L tak ładnie wszystko je i cieszę się, że się tak nie spieszyłam z rozszerzaniem.

Zdrowia dziewczyny:*

Ja mam kolejne zapalenie pęcherza:( Coraz więcej minusów widzę przez te moje nowe tabsy, ogromne bóle głowy, nerwowość, co chwilę zapalenie, brak ochoty na tegowanko. Kumpela założyła ostatnio spiralę i bardzo jest zadowolona. I ja chyba skończę te opakowania i założę sobie, bo chcę normalnie żyć.

No i po rehab. Ruszył się L, ale trzeba Go popchnąć bardziej. Nazadawały mi ćwiczeń . No zobaczymy czy będę je poprawnie wykonywać.
 
Chybra ja też się zdecydowałam na spirale :) po tabletkach czułam się bardzo źle :( czekam teraz na okres, robię cytologię i w przyszłym miesiącu zakładam mam nadzieję że będzie dobrze :) a wiesz jaka ma koleżanka ?
 
reklama
Hej

O kurcze ale chorobowo sie zrobilo! Bab Aga Pola zdrowka dla dziewczynek!

Ewella Jagoda tez tylko z ryba zje reszta jej nie smakuje.

Chybra no moje dzieci tez Bogu dzieki jedza wszystko i starsz i mlodsze Jagoda to az glupia za jedzeniem.

Emol super ze Artur taki grzeczny.Nie zapomnij sobie zglosic do Mops ze maz prace zmienil bo za to mega konsekwencje...znajoma tak miala.

Misia wspolczuje nocki i u nas dzis byla nie fajna...ale zawsze tak jest po wizycie moich bratankow...dzieciaki szaleja piszcza krzycza a Jagoda noca przezywa...

Pogoda do kitu fakt byle do wiosny!


Powodzenia w nie jedzeniu slodyczy podziwiam! Dla mnie slodkie to niczym powietrze zyc sie bez niego nie da.

Napisane na LG-M160 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry