reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Oreo też są wegańskie ale chyba tam jest kakao, chociaz nie zdziwiłabym sie jakby nie bylo [emoji12][emoji12]

Ewella dobry sklad ma też „moj ulubiony” z wielunia. Tylko dwa skladniki.

Emol powiem Ci, że emocje jak za czasów kiedy wszystkie zaczynałyśmy rodzić [emoji2] będzie fajnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Napolka nic nie mowila, bo ja jej tylko szybko przez tel o tym powiedziałam umawiając na wizytę. Mielismy wizyty raz w miesiącu. I na ostatniej czworakowal, wiec kazała robic ten tor przeszkód. A chwile po torze przeszkód zaczal wstawać przy nas, przy fotelu etc. Wiec nie komentowLa. W czwartek mamy wizytę, wiec dam znac :)

Moja przyjaciolk tez dzis sie dowiedziała, ze w lipcu rodzi córkę :) mowilam jej .3 bedzie dziewczynka, to nie wierzyła!
Mega sie cieszę jej szczęściem i życzę jak najelepiej! Ale nie powiem - troche mi przykro i tak po ludzku zazdroszczę, bo moje małe marzenia spełniają sie u niej. Oczywiscie to nie jest „zła” zazdrość. Po prostu mi troche przykro, ze cos, czego ja bardzo chciałam spełnia sie u bliskiej mi osoby, ktorej np płeć akurat była obojętna. No ale nic. Oby jej sie układało, a ja die sprawdze jako ciocia ;)
Szkoda, ze ja sie wstrzeliłam w „sezon na chlopcow” zamiast wstrzymać sie rok ;p

Emol Amelia śliczne imie! Znam jedna- cudowna dziewczynk!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewella, ja pewnie w tłusty czwartek coś zjem, bez przesady ;)

Emol, my planujemy zacząć starania od października jakoś. Jeśli oczywiście będę miała podpisaną umowę o pracę. Też chce teraz dziewczynkę, Amelia bardzo ładnie. I pasuje do Artura :o
Ja też miałam podejrzenia, czy przypadkiem nie zaszłam, ale testu nie robię na razie. Czekam na kolejny okres. Na razie miałam jeden taki dziwny ponad miesiąc temu i nie wiem już co myśleć. Po ciąży jest chyba nieregularny przez jakiś czas..

Napolka, u mnie też dziś pierwszy dzień diety :o


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napolka - ja bardzo chętnie skorzystam ze sprawdzonych przepisów. Kakao też odrzuciłam, ale bez kakaa też się coś słodkiego da zjeść [emoji6][emoji1]


Linoone - a kiedy zamierzasz wrócić do pracy? W sensie... Szukasz już czegoś?
Matko... Ja jeszcze bez @, więc test mi nawet nie przyszedł do głowy, a że libido gorzej niż słabe, to czuję się bezpiecznie [emoji1][emoji23][emoji23].


Ja poki co nie planuje poszerzać rodziny o trzecie Bobo. Choć gdybym miała 100% pewność na Syna, to pewnie bym się już jutro zdecydowała [emoji23][emoji6].


Emol - Amelia - ładnie, z klasą [emoji5].



Olu - nie jest powiedziane, że nie możesz nadal marzyć o kolejnym dzidziusiu (córeczce). Daj sobie, medycynie jeszcze trochę czasu. Jest jeszcze temat adopcji.
 
Aga km każda ma ciężko na swój sposób:) ja nie wiem jak bym sobie poradziła ze skórą, krew to narazie jedyny objaw i ulewanie. Robią jej się jakieś krostki na bokach ale wydaje mi się że to od pampka

Chybra robiłam rok temu paczki z serka genialne były

Ola na pewno minie:) najdalej za kilka lat:D

Kasia ja też się czasem wkurzam na mojego, ale biorę tabletki więc może one pomagają:/ kończę to opakowanie i nie biorę więcej bo szkoda się truć, a my i tak nic nie teges.

Ewella duzo jogurtów ma dobry skład, tylko trzeba poszukać:D kojarzę że osm glubczyce. Poszukaj na czytamy etykiety

Napolka a masz przepisy bez czekolady jaj bmk i bez owoców?
Wystarczy mi upieczony cukier[emoji23]
Powodzenia na diecie!





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenny84

Przepis na pączki z tego wychodzi ok. 24 pączków więc jeśli trzeba mniej to na pół składniki:
10 dag drożdży
0,5l mleka
8 żółtek
1 łyżeczka cukru
1 kg mąki
1 kieliszek rumu/wódki
0,5 szkl. Cukru pudru
2 opakowania cukru wanilinowego
Marmolada, około 1 litr oleju (zależy w czym smażysz)
Cukier puder do posypania

0,5l mleka podgrzać. Wlać do garnka, wkruszyć drożdże, dodać 1 łyżeczkę cukru i ok. 4 łyżki mąki. Przykryć talerzykiem i pozostawić do wyrośnięcia. Wymieszać razem wszystkie składniki wraz z rozczynem i wyrobić gładkie ciasto. ( jeśli ciasto jest za gęste dodać trochę mleka, jeśli za rzadkie więcej mąki) Ciasto nie powinno lepić się do rąk. Odstawić pod przykryciem do wyrośnięcia. Następnie oderwać kawałki ciasta, spłaszczyć, posmarować marmoladą i uformować kule. Odstawić do wyrośnięcia (pod przykryciem) ok. 15 minut. Smażyć na rozgrzanym oleju na małym ogniu. Posypać cukrem pudrem.

Później zerknę do książki z przepisami i dam Wam znać, bo narazie idę m robić muffinki z budyniem :)
 
reklama
Aga, w lipcu kończy mi się macierzyński, wiec planuję iść najpóźniej od sierpnia do pracy. A młody pójdzie do żłobka miesiąc wcześniej, żeby się zaadaptował. Mam plan, że od marca/kwietnia zaczynam wysyłać cv. Myślę, że trochę mi zajmie szukanie, szczególnie że musi to być dość blisko domu i żłobka, bo chcę jak najmniej czasu tracić na dojazdy...

Jestem w szoku, już 16, a ja nic nie podjadłam, żadnej czekolady.. trzymam się planu. :D
 
Do góry