reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kylesa przechodzimy można powiedzieć łagodnie. Najbardziej wysypana głowa i okolice pieluszki. A fiolet to jest wszędzie bo tym smaruję krosty...

misia12 probiotyk dostaje ☺

U nas będzie ciężko z rozszerzeniem diety. Dałam marchewkę to ma odruch wymiotny... martwi mnie to. Następną próbę zrobie w styczniu.

Jak tak czytam że macie przerywane noce to nie wyobrażam sobie tego. Uwielbiam spać...Igor wypija mleczko o 20 i śpi do 5-6. Później do 8-9. W dzień śpi tylko pół godziny...
 
reklama
Inka ja też uwielbiam spać i pamiętam że jak byłam w 8,9 miesiącu i chodziłam w.nocy do wc kilka razy to już wtedy byłam wściekła że tak do dziecka będę musiała wstawać.Ale bardzo szybko się przyzwyczaiłam.Jasne że są bardzo ciężkie noce i potem jesteś jak zombie ale jak mi się budzi o 2, o 5.30 a później o 9 to naprawdę jestem wyspana:) ma spanie po mnie bo jakby miała po tatusiu to o 5 codziennie miała bym pobudke i koniec spania a wtedy chybabym zwariowała hehe
Wiem że był temat hemoroidów ale wtedy go olewałam bo nie miałam takich dolegliwości.Teraz chyba mam, tzn nie wiem czy to to bo nigdy nie miałam.Czy odbyt boli przy wypróżnianiu i może krwawić?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia831 tyle wrażeń nie dziwię się że Twoja córeczka miała ciężko zasnąć po takim dniu. My też miałyśmy ciężko teraz 2h płaczu, walka z cycem eh;/
Oj tęsknota. Kiedy on przyjedzie?
Tak, jak masz krew i boli to hemo. Jak jesteś w Polsce to idź do proktologa. Ja mam wizytę sto razy już przekladaną w najbliższy czwartek bo ciezko.mi się wybrać. Już nie mam objawow żadnych, ale chce iść żeby mi powiedział co zrobić żebym w następnej ciazy się od początku nie męczyła.

Ewella współczuję, powodzenia w nocy! Żebyście pospaly:*:*

Inka zazdroszczę nocek.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inka to tak jak u. Nas. Artur śpi 21 do ok 7.30 :) potem drzemka po 9 :) też nie wyobrażam sobie wstawać kilka razy w nocy (od początku 1 Max 2 razy wstawal)

Kasia tak to hemoroidy. Prokoglivenol kup w aptece. Artur jak mi się zamiast 1 to 2 razy w nocy ubudzil to już byłam mega niewyspana. Ale wiem że to po prostu przyzwyczajenie.
 
Chyba mi się zrobiły po ostatnich okropnych zaparciach, myślałam, że wyzione ducha w wc...i od tamtej pory boli przy wypróżnianiu ale generalnie jak siedzę to nie.Póki co zastosuje to co każdemu zawsze polecał czyli aloes, jak będą mi się utrzymywać to pójdę z tym do lekarza.R przyjeżdża w piątek przed świętami, niestety nie ma urlopu już żeby przyjechać wcześniej.I tak będzie musiał wziąć kilka dni bezpłatnego jadąc do pl.
Coś usnąć nie mogę, a szkoda bo młoda śpi jak zabita.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, coś się opuściłam. Ostatnie małe zawirowanie z tym domem mamy, bo możliwe że go jednak kupimy. Drugie wrażenie jest dużo lepsze i ten dojazd już nie wydaje się taki straszny.

Kasia matka w każdym warunkach sobie poradzi. Nie ukrywam, że na Twoim miejscu też bym miała nerwa.

Pumelova a ja miałam tylko ospę, więc świnka przede mną. Koleżanka miałam w wieku 30 lat to do tej pory piszczy jej w uchu, takie powikłanie po śwince. Już się do tego przyzwyczaiła.

Moja to pcha wszystko do buzi, co tylko wpadnie jej w ręce. Ostatnio jak ją karmiłam łyżeczką, to ją złapała i tak głęboko wepchnęła do buzi, że prawie jej się cofnęło.

A Pumelova a Twoja koleżanka jest z nimi w szpitalu czy w domu? Bo z tego co wiem, to w niektórych pozwalają matce być w szpitalu, dopóki pokarm odciąga, a w niektórych wypisują matkę do domu a dzieciaczki zostają.

Aha nie przejmuj się moja miesiąc temu miała podpór rąk na brzuchu 2 miesiące młodszy niż powinna. Po miesiącu rehabilitacji zaczyna odrywać już łokcie. Odpowiednia stymulacja i wszystko można nadrobić. Ja na początku też się strasznie denerwowałam i martwiłam, że nikt nie zauważył problemu, tylko wyszło przez przypadek. Teraz już tylko się cieszę widząc postępy.

Cdn.
 
Ostatnia edycja:
Chybra to masakra, ponoć najgorsze jest pochować własne dziecko.

Kasia jak już się rozgościsz w Polsce, to daj znać, to się spotkamy. Miło będzie się poznać na żywo.

Mam pytanie do dziewczyny, które miały cesarkę. Boli Was jeszcze blizna? Bo już zaczynam się tym martwić. Nie mam pod nią żadnych grudek, ale jak ją dotknę czy źle się usadowię to mnie pobolewa.
 
Chybra ale wiadomości.... Aż mnie serce zakłuło [emoji58] tak mi okropnie przykro...
Moja Maja miała operację serca i to był najstraszniejszy dzień w życiu dla mnie.Bo koleżanki córeczka dwa dni wcześniej umarła na stole operacyjnym. Niewyobrażalne...

U nas była szwagierka z synem i moja tak się wygłupiała z kuzynem że Szymek momentami ryczał bo nie cierpi hałasu... A zasnął dopiero o 23... Dramat z tymi bodźcami u takich maluchów...

Inka całe szczęście że łagodnie... To już będziecie mieć ospę z głowy. Wszystko ma swoje plusy :-)

Kasia mogą to być hemoroidy a może też być szczelina odbytu. Wtedy pęka, krwawi i boli...lepiej do lekarza się wybierz.

Agniesia ja miałam 2x cesarke i nic nie boli. Za to dość długi czas swedzialo do niedawna...

Dobranoc babeczki, spokojnych snów [emoji7]

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agniesia już jestem rozgoszczona:) a gdzie dokładnie mieszkasz?co do cesarki ja nie miałam ale.moją przyjaciółke bolało i boli już od ponad 2 lat odkąd urodziła chrzesniaka i okazało się że to endometrioza-to się jakoś leczy zabiegiem operacyjnym.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry