reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ola W wszystko jest możliwe wszędzie i zawsze- tyle wiem o dzieciach:D

Emol te karty z czuczu kosztuja 20zl

Monti moja to samo, chodzbym od 20 lulala to zasypia najwcześniej 22:D 22-23 i wstaje 6 rano (z jedną przerwa) ale potem od 9 do 12 śpi najczęściej:D
Cóż dbają o nasze sylwetki, nie ma siedzenia, ma być spacer. Jak ja noszę po domu to jak usiądę to placze, muszę chodzić albo chociaż stać.

Liluli moja ostatnio zaczęła płakać jak jechałam z nią sama autem - musiałam się zatrzymać , zapodac smoka i jechać dalej:D

Maziajka na pewno się uda:-)
Nie ostatni spacer a im chłodniej tym lepiej:D dziękuję za linka!!! [emoji173]
Oo zobaczę ten serial bo Ozark już skonczylismy:/ dzieki! Hmm zapomniałam dodać że ja na netflixie oglądam:p więc najpierw tam poszukam bo tak to mąż musi ściągnąć bo mi laptop średnio dziala:D

Aha83 u mnie w końcu się udaje odłożyć tak że się nie budzi - to wieczorem. A w ciągu dnia jak płacze to ja daję na brzuszek i zawsze zasypia.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje, ze po dzisiejszym hardkorowym płaczu dzieciak sie odetkal. Zrobił kupę. Na poczatku zbita, pozniej luźna, śluzowata. Taka zgniłozieloną i śmierdząca.... ale nie panikuje, bo wczoraj zmieniliśmy mleko, wiec moze sie unormuje. No i jutro robisz brzuszka. Nie wiem - mam go jakos do tego przygotowywać?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
K miał chrzciny gdy miał 7 m-cy, teraz nie chcę czekać, chcę mieć to z głowy.

Heh zblizenia jakieś? O czym tu mowa:-p A tak w sumie gdy już do czegoś ma dojść to myślę o jakimś żelu intymnym, polecacie jakiś?

Kontrasty L ogląda od jakiegoś tyg, lampy też były:laugh2:

Z odkładaniem w nocy nie ma problemu. W ciągu dnia K przeszkadza więc wybudzanie jest często. Ale to nie tak źle, bo gdy L się wymęczy to lepiej i dłużej śpi jak już padnie.

Męż je obiad, zaraz na spacer idziemy. Byliśmy u rodziców, był u nas dziadek i pielęgniarka z ośrodka, młody przybiera dobrze i nasze ćw przynoszą rezultaty więc super. L ma dziś miesięcznicę:blink:

Tylko K nam strachu w nocy narobił, 3 razy w nocy budził się i tak jakby przez chwilę nie oddychał i się krztusił po czym wydalał z buzi flegmę . Już o szpitalu myślałam. Od rana ok chociaż mega śmierdzące qpy robi i rzadkie. Może to jakiś paproch czy katar czy gardło? Cholera wie. Także w sumie dzięki Niemu tak od 3 nie spaliśmy tylko nasłuchiwaliśmy.
 
Ale mnie położna wpieniła, dzisiaj była przed chwilą i stwierdziła, że córeczka za mało przybrała, powiedziała zobaczymy za tydzień i będziemy myśleć o jakimś dokarmianiu!!!! Noż cholera jasna przecież nie traci na wadze! A to jej waga urodzeniową 3800, jak miała 5 dni 3860 dziś w wieku trzech tygodni 4140 A jak wasze maluchy przybierają?
 
Ika tak zmalała i stwierdziła że nic tam nie ma [emoji6]

Dziewczyny, moja też uwielbia lampy! A do tego mamy w czarnych oprawach więc jak je widzi zawsze jest dziubek i można sobie dopowiedzieć 'wooooow' [emoji12]


Paninka super ta maskotka :)

Przyszła mamusia moja przybiera ok 200 gram na tydzień. Masa urodzeniowa 3400 spadkowa 3130, skończone 6 tygodni - 4530

Tak z ciekawości dziewczyny - jaki macie 'harmonogram' dnia jeśli macie? [emoji6]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ale mnie położna wpieniła, dzisiaj była przed chwilą i stwierdziła, że córeczka za mało przybrała, powiedziała zobaczymy za tydzień i będziemy myśleć o jakimś dokarmianiu!!!! Noż cholera jasna przecież nie traci na wadze! A to jej waga urodzeniową 3800, jak miała 5 dni 3860 dziś w wieku trzech tygodni 4140 A jak wasze maluchy przybierają?
Dzienne przybieranie w gramach wynosi minimum 25. 4140-3860 = 280
280/14 dni =20
Przykro mi ale trochę za mało i położna ma rację. :( Jak mój za mało przybieral to najpierw położna kazała mi go wybudzac co 1,5h (my 80 gram przybralismy w 11 dni) więc ja. Myślę abyś co 2,5 wybudzala również w nocy. A jeśli już się tak budzi to niestety ale częściej. Położna najpierw powinna to zaproponować.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byliśmy dziś na szczepieniu. Dobrze że mąż był ze mną i trzymał Maję, ja bym chyba nie dała rady. Za dwa tygodnie pneumokoki. Będę chyba musiała zmienić pediatre, jakoś nie mam zaufania do tej. Namawiala mnie bardzo na 6w1 A dziś się jeszcze dopytywala dlaczego nie wzięliśmy.
Monti u nas dokładnie to samo. O 6 wybija godzina stekania. Biorę ja zazwyczaj wtedy do siebie i kima na mnie albo obok gdzieś do 8
Też myślałam o basenie ale wstrzymam się jeszcze trochę. Myślę że woda bedzie za chłodną i będzie ryk
Chyba najlepszosci dla Leonka [emoji8]


Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry