reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab mi też dopiero zaczęli sprawdzać w maju a jak mi się pokrylo z skurczami na ktg to dopiero zaczęli ją częściej sprawdzać. Tak to też był temat nieporuszany.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha tez tak mialam ze wieczorami, a w zasadzie juz od godz 18 wypisywalam sie z rodzenia. Noc mnie jakos zawsze przerazala i sil brakowalo :)

Dziewczyny draznijcie sutki, pewnie i tak ten porod to byl nasz dzien, ale na pewno ich draznienie zaczelo akcje skurczowa. Tyle ze ja bylam sporo po terminie
 
Zapeszylam:p 12,5 Zostajemy.

Katja ładnie:) u nas sa po remoncie więc rodzilam w ładnej:D
1498910260-aaaaaa.jpeg


Emol coś się dzieje!:-)

Linoone też tak miałam że panikowalam ale jak się serio okazało że będę rodzić to nie bałam się, ale miałam adrenaline:p

Ewella no dzis, ale za krótko naswietlali żeby to coś dalo. Codziennie będą badac. Może do jutra spadnie:p ciocia mi mówiła że powinna spasc ale że lepiej że zostaniemy bo bardzo możliwe że po takiej jednej dobie naswietlan by skoczyla spowrotem i wtedy patologia noworodka a to zas inny szpital itd. (Ligota).

Mój kuzyn się urodził 12.12.2001:D

Nooo dziewczyny to ktora będzie reprezentować lipcowki:D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova spokojnie z ta zoltaczka,lepiej ze jestes przy dziecku 24h a nie ze Ciebie wypisali sama. Mnie ostatnio wypisali z wynikiem na granicy po,porodzie a za dwa dni musial maly wrocic ale ja juz tylko dochodzilam wic znam to z drugiej,strony i moim zdaniem,lepiej lezec razem z dzieckiem niz w,kolko latac i karmic a i w sumie nawet kata na to nie masz tylko krzeslo Ci pozostaje. Mowia zeby przy zoltaczce przepajac glukoza bo moze to byc tzw. Pokarmowa zoltaczka czy cos takiego nie chce glupot pisac tak cos pamietam i ze jak przepaja sie glykoza to,szybciej wydalana jest ta bilirubina. Moze by u Was pomoglo

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Pumelova ale kolorooowoooo wow :))

Emol, to co, pierwsza Lipcowa mama to Ty bedziesz czy ktora sie wyrywa przed szereg?:) cos wszystko dzisiaj nieśmiałe takie.... :) heheh.

Ja to w ogóle w szoku jestem, że dotrwałam do "miesiąca przeznaczenia" :p
Zawsze było nie tak, jak powinno hehe.

Pumelova piękna sala, nastraja optymistycznie ;) aż chce się rodzić :)
 
Katja jeszcze jest zielona i żółta :D od początku miałam 2.ktg na różowej więc mam.szczescie do niej :D

Wendy właśnie wyjaśniła mi to.ciocia że to bardzo dobrze że zostajemy bo ona by na pewno wzrosła jutro gdybyśmy nie mieli naswietlan. Więc wiem że to dobrze, ale jak prosilam Was o kciuki to byłam przed rozmową z ciocia:p
Coś mi też mówiła o pokarmowej. Zobaczymy co tu wymysla, jak będzie spadać to pewnie będą dalej naświetlac:)

Ola dzieki:D

Ewella mogłabyś zacząć rodzić to byśmy sobie na oddziale pogadaly przynajmniej :D laska w moim pokoju jest taka męcząca że tylko czekamaż wyjdzie :D ciągle do mnie mówi:o


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam wszystko ale mam taka pustke w glowie ze nic nie ogarniam..
Jesli chodzi o pasy to ja zapinam zawsze. Wczoraj lekarz powiedzial ze bardzo duzo kobiet bierze zaswiadczenia o ciazy i jezdza bez. I zebym sobie pomyslala w jakim stanie bym byla tak ja jak i dziecko gdybym nie miala zapietych pasow.

 
reklama
Katja nie pogardzilabym aby oprócz bólu brzucha drugi dzień i wypadniecie czopa zaczęło się dziać. Kuba też mówi 'rodzisz juz?' W sumie my wolimy w weekend bo jest Kuba ze mną. A tak to bym musiała go ściągać z pracy, a nie zawsze słyszy telefon więc mogłabym zacząć się denerwować. Zaraz idziemy na spacer się przejść. Mam nadzieję że dam radę trochę przejść, bo czasami mam kłucie w kroczu. A teraz draznie skutki tak jak Kasiulka pisała.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry