reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova ale sliczna ta sala-az chce sie rodzic hahaha:D
Jak juz wiesz ze zostajesz to możesz dalej odpoczywac a co do współlokatorki to moze zacznij ziewac co chwilę to moze da Ci spokoj jak pomysli ze jestes zmeczona.
 
reklama
Dzień dobry:)
Liluli cieszę się, że wszystko z Wami ok.Tak się ostatnio zastanawiałam jak to jest z tym.zapinaniem pasów bo dawniej jakoś tak było że kobieta w którymś tam miesiącu nie musiała już zapinać...hmm

Kasiulka ja mam to samo, jestem powierzchowna i chaotyczna chociaż nie aż tak bardzo jak dawniej.Od pewnego czasu mieszcze się w drzwi...ale non stop muszę się w coś walnąć co czasem mnie śmieszy a czasem jestem na siebie wściekła:)

Pas nosiła moja mama i mówiła że szybko jej brzuszek wklęsnął no ale ona lubi szybkie rozwiązania, nigdy później nie ćwiczyła żeby ciałko trochę ujędrnic.Ja się zastanawiam...wiadomo że nie od razu po porodzie ale później tak na 2,3 gdz dziennie..pomyślę:) Ja tam ćwiczę to mam nadzieję że to pomoże:)

Aha dużo sił kochana! A pomysł z tym cateringiem super, pomyślę też nad tym.

Aim prawo miałam na studiach,koszmar.U mnie trzeba było wykuwac na pamięć bo.opisówki były a ja nie umiem tak ryć.Zdawałam prawo 4 razy, za 4 razem to był fuks.Pamiętam jak przyszłam do sali a pani profesor się pyta gdzie reszta studentów, a ja na to że pojęcia nie mam.Wkurzyła się na maxa że ją olano a mnie wpisała zaliczenie jako że jedyna się stawiłam hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)

Paalinaa - moje gratulacje :* sliczny synek :)

Pumelova - z tą żółtaczką to fakt ze lepiej ze jestescie w szpitalu i pod kontrolą :D a ty odpoczywaj[emoji14]
Moja mama ze mną musiala zostać 7 dni dluzej w szpitalu , wlasnie przez zoltaczke ale mam nadzieje ze z malutką wyjdziecie lada chwila :D co do lokatorki w sali to wspolczuje :D ja lubie sobie z kims pogadac ale co za duzo to nie zdrowo [emoji56][emoji23] a sale porodową to ty mialas miod malina [emoji173] w szpitalu w ktorym ja bede rodzic rowniez po remoncie i bardzo ladnie wygladają te sale ale ten róż mnie urzekł:D

Emol - u mnie czop odchodzil , termin porodu za 5 dni (6.07) , seks byl 2 razy (wow) skacze na piłce , wchodze po schodach , ograniczylam jazde samochodem i prawie wszedzie chodze , boli mnie brzuch czwarty dzien jakbym miala mega miesiaczki dostac , na ktg piekne skurcze , maly bardzo nisko glówką ( co czuje bo boli mnie krocze ) rozwarcie jakies tam jest i co ? Uparty po tatusiu Dominik dalej siedzi w brzuszku :D jutro Kamil ma urodziny i ma tez nadzieje ze sie zacznie :D na wolne w pracy rowniez liczy haha a ja juz tylko marze zeby bylo po wszystkim bo ledwo sie ruszam :D ale znając moje szczescie to dotrwam do daty wywoływania czyli 14.07 [emoji23][emoji23] jak dalej nic sie nie zacznie to 7.07 mam jeszcze wizyte[emoji14]

Dziewczyny trzymajcie sie , buziaki i czekam na kolejne dzieciaczki :*


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas takie daty
Mąż 01.01
Ja 08.04
Amelka 16.08
Blanka 15.05
Teraz by musiało być 14.07 :D hehe ale to 9 dni przed terminem i nigdy nie jest tak jak chcemy :D
Ja też już jestem znudzona ciążą ale porodu nie chcę na razie. Mam wrażenie że taka nieogarnieta jestem. Mąż skręcił dziś komode w końcu.
Ja od rana piore bieżące ciuchy ale pada przelotnie. Dzidziusiowe leżą, czekają na swoją kolej.
Mnóstwo jeszcze mam do kupienia, mąż to przekłada w czasie ale jestem wściekła.

Teraz w końcu nasz miesiąc:) się zacznie...

Zaraz wyruszamy po wózek, do Rossmanna itp.
Wczoraj byliśmy w kinie... mojego naprawdę nosi nie wyobrażam sobie po porodzie ale może będę miała spokój ja z malenstwem w domu on z resztą :D tylko listy zakupów mu będę robiła :) i teściową niech gdzieś wywiezie :D
Dziś już też chciał uciekać z domu, nie wzrusza go trawnik do skoszenia i meble do skręcenia :/
Liluli dobrze że wszystko ok z Tobą i Maleństwem.
Emol zrób sobie dzień lenistwa to zaczniesz rodzić :D
Oj rano też wstaje z wielkim bólem ale jak już się rozruszam jest ok nawet lepiej niz jak leżę, tylko ze później plecy nie wytrzymują...

Do później :*
 
Anita nie dalo rady, i tak gada nawet jak spie. Ciagle gada gada gada ja jej juz nie odpowiadam. Ale wlasnie sie pakuje I wychodzi! Uff mam nadzieję że w nocy będę sama.

Liluli gdzie Twoja energia!

Ja zapinalam cała ciążę ale miałam adapter:)

Megan na uwielbiam gadać ale ona papla żeby paplac. Jeszcze tak zaciąga dziwnie bo nie stąd:p eh
Roz był moim przeznaczeniem:D I ja miałam zoltaczke jak się urodziłam;-)

Zasypiam już, mała przyjedzie koło 20 na karmienie. Leżę na brzuchu - ale cudownie! Ale nie mogę tak spać bo mnie biust boli:D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie od wczrajszego wieczoru tez brzuch boli jak na okres ale oprócz tego zadnych innych dolegliwosci (no jeszcze bol glowy ale to raczej kwestia pogody ;) ) czy też objawów także ja to pewnie pochodzę z tym bólem jeszcze parę tygodni.
 
Pumelova no mogłabym przyjechać juz zacząć rodzic ale nic się nie zapowiada, mała pojadla na działce dobroci i szaleje w brzuchu, teraz ma czkawke i cały brzuch skacze :D no zawsze to lepiej jeden szpital, ty tez jesteś obok możesz swobodnie karmić a tak to wiesz zarazki z nowego szpitala nie wskazane dla Was, trzymajcie się i śpij :D
 
A ja zgage mam wpierniczam słodycze bez opamiętania, tak bardzo chciałabym.przestać ale nie umiem. Chyba dopiero jak będę karmić to wprowadze dyscypline co by dzidzi nie zaszkodzić:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, boska porodówka! Współczuję współlokatorki, dobrze że sobie idzie [emoji6]

My dziś zrobiliśmy sobie fotki rodzinne, czyli my, psy i brzuch. Mam nadzieję że to już ostatnie takie [emoji6]

Emol, jak tam u ciebie sytuacja? Urodzi się ktoś 1 lipca? [emoji12]

Kasia, ja też jem słodkie, ale usprawiedliwiam to tym, że macica lubi słodkie i sprzyja to skurczom [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry