reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Boze Pumelova mam takie emocje jakbym to ja rodziła haha
Dzis tez mam 38+2! Moze to dlatego... :))))
Dawaj znak na bieżąco-mam nadzieje ze drzemiesz i zbierasz siły hmmmm


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova - jeeeahhh!!!! Ale newsy z rana, a w sumie już z nocy !!!! Kochana jestem z Tobą!!!! Trzymam mocno kciukasy za Ciebie i Agatke - co byście raz-dwa sfiniszowaly. Będzie dobrze [emoji8][emoji8][emoji8].
Oddychaj na spokojnie, nie stresuj się niczym, za niedługo przestanie boleć, i ogarnie Cię wszech spokój i mega szczęście [emoji3].
Dzizas, ale emocje!!!

Coś czuję, ze Twój mąż w ogóle nie usnal odkąd wyszedł ze szpitala - bo i jak? [emoji1]
Pewnie jesteście już razem?


A jak z rozwarciem?
 
Ostatnia edycja:
Karuzela &&&&& za was. Biedulko ale się na cierpisz.
Pulmelova &&&& i dla was. Będzie dobrze, już niedługo przytulisz swoją kruszynke
Albo już tulisz [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Doberek, miłego dnia wam życzę.
U mnie piękne słonko wyszło więc zapowiada się gorący dzień.
Na 9.00mam wizytę u gin ciekawe co u mojej kluski słychać i jak szyjka trzyma bo po ostatnim kazała się oszczędzać.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie da się drzemac bo skurcze mam co 2/9 minut, ale szyjka mi się skrocila do zera w 3 h skurczy:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pumelova dokladnie draznij sutki I staraj sie spacerowac albo z pilki korzystac..to tez moze pomoc przy rozwarciu..3mam mocno za was kciuki :) :) :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry