reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Byłam u położnej, moje obawy dot położenia małej były bezpodstawne bo nadal leży głową w dół a szaleje pupcią i nóżkami.Kolejna wizyta za 2 tyg.

Ale pojadłam słodyczy:( koleżanka przywiozła Milly waye i tofifi i ciasteczka z czekoladą...jejuu...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha to dosc mocne skurcze, ale pewnie nie towarzyszy im rozwieranie, bo maks by bolayy

Pumelova na ktg jest skala, ktora bada intensywnosc skurczu im mocniejszy tym wyzej sie pisze. Skala jest do 100, albo 120, nie pamietam. Takie 40 to pisze sie przy napinaniu macicy. Ja mialam fantastyczny wykres przed przebiciem wod rowne skurcze maks w sakli, ale nic nie bolaly. Pozniej po przebici juz takie rozwirajace to przy 60 - 80 bolaly

Ola wspolczuje Ci tej niepewnosci, nie wiem czy to pomoze ale mysle ze bedzie wszystko dobrze
 
Ostatnia edycja:
Ola W. Na porod, Zamiast lewatywy można używać czopkow glicerynowych i nie robi się z pupy syfona ;) a co do dzidzisia to myślę że to są błędy pomiarowe, za każdym razem jest nieco inaczej, a zobaczysz urodzi ci się zdrowy bobas.

Pumelova również wolę żeby były, niż żeby nic się nie działo. Nie bolą mnie, tylko raz na dluuuugi czas (czyt. Na kilka dni) czuję jakby mi się siku chciało, ale jak chce puścić to nic nie leci :) dobrze funkcjonuje z nimi wiec mogą być i co minute.

Kasiulka mi wychodzą skurcze ponad 50, no jak pisałam nic nie czuję, chociaż położne były zdziwone że nie wiem dokładnie kiedy mam skurcz, tym bardziej jak leżę na boku to nic nie czuje. Jak siedzę to czasami coś poczuje.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova niech robi to DNA mi to nie zaszkodzi, a on może wtedy otworzy oczy. Mojego brata wyrzucił z pracy... masakra.

Dziś miałam już spokojniejszy dzień, stres trochę zszedł, staram się nie myśleć.
Trochę się przestraszylam bo bolał mnie brzuch jakoś tak intensywnie i skurcze wyczuwam, a ja jeszcze 3 tyg. do bezpiecznego terminu :/
Ubranka od siostry będę miała chłopięce a sama muszę odszukać po dziewczynach bo nikomu nie wydawalam. Nie wiem co mam... teraz promocje to nakupie i tak.

Jestem daleko w tyle... jutro przyjdzie paka z Gemini, wozek i łóżeczko w lipcu mąż obiecał :) nosidełko kupuję od kumpeli z pracy będę miała 26.06. Z takich większych rzeczy to niania i laktator jeszcze.

U mnie ruchy mega wyczuwalne zwłaszcza jak jestem u dentysty, kosmetyczki w aucie i jak już się kładę...

Sex nie pamiętam co to... mąż ma blokadę w każdej ciąży mnie unika :) ja miałam ochotę w 2 trym. ale go nie maltretowalam :D

U nas dziś wietrznie i zimno ale się jeszcze dotleniam na dworze... Blanka poszła do sąsiadki więc mam chwilę na odpisanie.

Ktg pewnie będę miała w ostatnich tygodniach... czyli lipiec, upały mnie przerażają :/
 
Kasia831 mmm zazdroszczę Ci słodyczy ja bym mogła cały dzień jesc! Ale się powstrzymuje, jutro idę na 30stke do knajpki to pewnie będą jakieś pychotki

Ola W ja zaczęłam się stresować tym że chciałabym żeby się już urodziła tylko po to żeby wiedzieć że wszystko z nią dobrze.. schizy mam już [emoji14] za dużo czasu i za dużo myślenia

Kasiulka dzięki za wyjaśnienie:-) nieoceniona[emoji173]

Paninka jeszcze masz czas to na spokojnie wszystko :-) mam wrażenie że się nagle tak wszystko szybko dzieje i że już rodzimy bo na forum tak wre:D
Na co się wybieracie z mężem do kina? Coś pisałaś że Cię zabierze :-)
Może nie będzie takich upałów;-) upały w Polsce to raczej sierpień wrzesień tak mi się wydaje


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny. Dzis juz lepiej to znoszę. Nie mam juz siły sie zastanawiac ltory lekarz ma racje w wymiarach itd. Pocieszam sie, ze juz blizej niz dalej, wiec musze czekac.
Dzis mam nadzieje, ze bedzie ok. A nawet jak nóżki krótkie, to moze nadrobi po urodzeniu/ w przedszkolu. Najwazniejsze, zeby był zdrowy.
A jak wszystko bedzie ok, a ja kiedykolwiek zdecyduje sie na kolejne dziecko, to przysiegam- JAK NAJMBIEJ USG. I prowadzenie ciazy przez lekarza, ktory ma certyfikat fmf i moze wykonywać usg trymestrow. A nie odsyłanie itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasiulka,Emol ja czułam te skurcze , były dość mocne i dzięki nim z szyjki twardej,zamkniętej i długiej kilka dni temu , dziś mam miękka, do 2cm i rozwarcie na opuszek [emoji6] ale to był tylko godzinny epizod, teraz cisza


Kasia_831 ale mi smaka narobilas na coś słodkiego, a nic nie mam. Muszę się jutro zaopatrzyć

OlaW współczuję stresu, ale najważniejsze, że zaraz się skończy, jak tylko synek się urodzi, wszystko pewnie okażez się że jest w porządku

Pumelova ja też mam stres o zdrowie malucha, im bliżej tym gorzej , widzę, że Kasiulka juz wszystko wyjaśniła [emoji4]
 
Rzeczywiście robi się "gorąco" porodowo, niektóre dzieci nie będą już noworodkami, inne się dopiero urodzą. Różnice będą z początku widoczne.
Na pewno zdążymy iść na Auta 3 :D ale to z dziećmi. Dla nas na razie nie ma nic odpowiedniego.
Ola bedzie dobrze.
 
Cześć na lipiec to zostanie nas garstka.
Czytam was dzisiaj ale nie mam mocy oczywiście kibicuje wizytujacym i Twojemu mężowi Misia12.
OlaW masz rację im więc lekarzy tym gorzej a przecież wystarczy że maleństwo się inaczej ułoży i już pomiar inny a przecież tu chodzi o mm.
Pozdrawiam

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, Ale ile się nastresujesz to twoje.

Tyle kg truskawek przerabiam bo mam od teściowej niepryskane niczym. Pomrozilam a z reszty zrobiłam galaretkę z owocami. Padam

To ja chyba wyjątkiem jestem męczą mnie cały czas te skurcze, na ktg na 100 się piszą a szyjka dluga, twarda zamknieta.
 
Do góry