reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny czy któraś z Was miała podobna sytuacje:

Jestem w 25tc. Mały wszystkie wymiary ma w normie. Test pappa itd tez ok. Ale jego główka jest niewiele, ale jednak ponad normę... no i ogolnie wieksza w stosunku do reszty ciała. Lekarz kazał sie nie niepokoić i obserwować na usg. Ale niewiadomo z czego to wynika. Mam mętlik w głowie :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę z bólem gardła i ja się w końcu obudziłam:no2: Wiem, że można Tantum verde, ale coś innego może też polecicie? Może jakieś tabletki do ssania dla ciężarnych? Póki co ratowałam się herbatą z miodem i cytryną , mlekiem z miodem, malinową herbatą. Mogłam się wieczornym spacerem urządzić. A i dziś na obiad do rodziców poszliśmy piechotą, a wiało jak opętane :-( :( Aj no nic. Czasu nie ma na chorobę:-p
Brat z dziewczyną jutro przyjeżdżają, a pojutrze z synusiem do alergologa więc muszę jakoś ogarniać.
Aaa i pizza dziś wjechała hehe, dawno nie było, a co mi tam ;-) ;)
Poodkurzałam, pomopowałam, powycierałam kurze więc jutro spokój.
No to zaraz lulu ;-) ;)
 
Ola.W myślę, że główka dzidziusia jest zawsze niesymetrycznie większa. Skoro lekarz mówi żeby się nie martwić, to bym zaczekała do następnego badania i zobaczysz, może sprzęt coś przekłamał?
Truskawka gratuluję dużego bobaska, u mnie faktycznie spora różnica i pewnie synuś chętnie by pomagał, ale jak pisałam wcześniej, nie mieszka już z nami, na dodatek za granicę mi poleciał i odwiedza nas 2-3 razy w roku.
Linoone no ja w jego wieku też już byłam po ślubie i miałam jego (4 latka) :tak: ale jemu nie zbyt się spieszy. Pracuje i jeszcze się uczy, twierdzi, że nie stać go na dziewczynę :happy: pewnie nie trafił jeszcze na tę jedyną.
Ja chyba dziś przegięłam z pracą? Padam na twarz, a kręgosłup mnie boli strasznie. Nie mam siły, muszę się jakoś pod prysznic zawlec i idę spać. Mężo na jutro wycieczkę wymyślił i trzeba jakoś rano wstać.
 
Ostatnia edycja:
Kurczę z bólem gardła i ja się w końcu obudziłam:no2: Wiem, że można Tantum verde, ale coś innego może też polecicie? Może jakieś tabletki do ssania dla ciężarnych? Póki co ratowałam się herbatą z miodem i cytryną , mlekiem z miodem, malinową herbatą. Mogłam się wieczornym spacerem urządzić. A i dziś na obiad do rodziców poszliśmy piechotą, a wiało jak opętane :-( :( Aj no nic. Czasu nie ma na chorobę:-p
Brat z dziewczyną jutro przyjeżdżają, a pojutrze z synusiem do alergologa więc muszę jakoś ogarniać.
Aaa i pizza dziś wjechała hehe, dawno nie było, a co mi tam ;-) ;)
Poodkurzałam, pomopowałam, powycierałam kurze więc jutro spokój.
No to zaraz lulu ;-) ;)
chybra poszukaj sobie jakichś tabletek z propolisem pszczelim albo, już kiedyś dawałam linka, do Propolis spray forte:) Ja jestem zwolenniczką tego co naturalne więc wyszukiwałam różne naturalne cuda i co do bólu gardła to ten spray super mi się sprawdził bo propolis to naturalny antybiotyk. Cena w aptece ok 17 zł
 
Dwóch niezależnych lekarzy to zauważyło. Jeden zapytał na poczatku czy tata dziecka jest duży. A drugi (dzis, bo byłam na IP bo miałam plamienie) uznał, ze jest wieksza. Tak o ok 1,5tyg. Długo to sprawdzał. Powiedział, ze niewiadomo czemu i ze pozostałe pomiary w normie i płyny itd tez, ale główka wyprzedza pozostałe wymiary i nalezy to obserwować. W sumie nic wiecej nie powiedział... a ja byłam w stresie. W usg polowkowym była w górnej granicy normy. Teraz niby odrobine przekroczona, ale raczej nadal norma


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i chyba mnie dopadła ciążowa bezsenność. Leżę tak od 1,5 h z palącym gardłem i nosem. No nic. Byle do rana :blink:
 
Chybra witaj w klubie... ;) ja juz nadrobilam forum, przejrzalam instagrama, facebooka i twittera i co dalej?

W domu cisza. G obok mnie smacznie spi. Masakra...
 
reklama
Misia pisze o syndromie wicia gniazda- mi sie uaktywnil ostarnio na maksa. Ciagle chodze po domu i planuje, mierze. Jak taka wariatka. Na pierwszy ogien idzie balkon bo mam swiezo wyremontowany a w grudniu upolowalam w promocji nowe mebelki tarasowe. Teraz tylko ogarne po zimie i zacznie sie rozstawianie i sadzenie ;)

Co do siary- ja jeszcze nie mam, za to zyly na piersiach ogromne. Widoczne jak rzeki na mapie.

ZonaGraja- gratulacje i powodzenia w aklimatyzacji w nowym miejscu.

Piszecie o ciastach i pieczeniu a mnie znowu przesladuje chec na miecho. O kazdej porze dnia i nocy.
 
Do góry