reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ale się moja mała rozkopała..od tych kopniakczków brzuch zaczyna falowac :) nawet dziś syn poczuł..a jaki szczęśliwy że dostał od siostry kopniaczka.. :)

Ja przytyłam już 6kg..także Bulkasia gonię cie.. ;)
a ile wy przybralyscie na wadze?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anet - gratuluję kolejnej Małej Damy [emoji3]


Podziwiam Wasz zapał do porządków. Mi się L4 kończy i.. nic nie zrobiłam na chacie [emoji19].
 
Ja mam poki co +3,5 kg. Brzuch mi sterczy jak pilka. Musze sie koniecznie rozejrzec za jakimis tunikami/luzniejszymi bluzkami, bo nie bardzo lubie jak mi sie wszystko na brzuchu opina :) mam duzo swetrow rozpinanych oversize, bo zawsze takie lubilam, wiec teraz sa w sam raz, ale gorzej z koszulkami pod nie.

Tez tak macie, ze byscie jadly i jadly? Ja dopiero co obiad i maly deserek zdrowy (budyn jaglany) zaliczylam i juz bym cos jadla znowu....echhhh

Anet- gratulacje :)
 
U mnie też okropna pogoda zschmurzone i pada deszcz... Pogoda jedynie do leżenia w łóżku. Korzystam jeszcze z ciszy zanim moje rozrabiaki wrócą z przedszkola.
Mogę się pochwalić, że do naszego grona w lipcu dołączy kolejna Młoda Dama :D ale się cieszę, czułam od początku, że to będzie dziewczynka tylko czekałam czy się potwierdzi. Mała jest zdrowa, waży 350 g i jest bardzo uparta, bo musiałam pół godziny spacerować po korytarzu żeby się dobrze odwróciła do badania.
Kamień spadł mi z serca, bo martwilam się się, że coś jest nie tak :D

Gratuluję dziewczynki i udanej wizyty!
 
Anet, gratulacje [emoji323]

Pumelova, ja kupuję prawie zawsze za duże buty, byśmy się dogadały[emoji23][emoji23] Uroki małych stóp.

U mnie 3,5 kg na plusie, 24 tydzień.

Zaczyna mi doskwierać dość mocno spojenia... Nie przypuszczałam wcześniej, że chrząstki i kości mogą tak po prostu boleć


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry