reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Patuszka masz w jonach ja w czystych mg. Dostaje 600mg w formie dodatku a w witaminie mam 125mg. Zmniejszylam niedawno na 2 tabletki czyli 400mg i mam hemo powyżej 10 chyba. Albo mylę z żelazem.

Wiem, że w przypadku mg rodzaj suplementacji ma znaczenie spore tez na wchłanianie ale nie wiem jak to przedłożyć na żelazo.

Sandały w dziecięcych tez maja różna numerację w porównaniu z np trzewikiem wysokim czy zwykłym adidasem przez budowę, może u nas jest podobnie :)
 
reklama
Ja cały dzień jestem raczej pełna ale za to jak wieczorem zjadam kolacje to jakby się jakiś lejek w moim brzuchu otwierał.... ciągle głodna i głodna, a wiadomo że wieczorami to najgorzej tak podjadać....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella idziemy równo:D moja też ma dni że się mniej rusza i też się martwię. 3 tyg czekałam na wizytę też..

Megaaan

Patuszka haha to nieźle:/ ja mam normalne 38:p wysokie szpilki są do siedzenia a nie do chodzenia:D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak już chyba zostanie, że będziemy się martwić cały czas a po porodzie to już w ogóle ;) musiałabym zakupic aparat usg i sprawdzać codziennie :p lekarz mi ostatnio mówił ze będą dni jeszcze co mniej się będzie ruszać a dzień, że więcej tak do 26 tyg. Ale komu on to mówi ;) mi można tłumaczyć tłumaczyć a martwić i tak się będę ;)

Co do butów to musze kupić jakieś trampki albo baleriny, a to tak każdemu w ciąży się dzieje, że stopa rośnie ??
 
Ewella nie ja sie z tym nie spotkalam w ogole, wiem ze nie ktorym puchna nogi.Ale to chyba przy koncowce.



010igov35ye70zfx.png
 
No, że puchna to wiem właśnie, ale już mi ostatnio dwie koleżanki mówiły, że w połowie ciąży kupowały buty o rozmiar większe i tak im zostało ..hmm :D
 
Ika aż się miło czyta takie rzeczy, a pazurki śliczne.
Kasiulka ja się na razie bardzo dobrze czuję to też nie siadam, lubię taż dużo chodzić, ale 24 osoby w kolejce to lekka przesada na czczo przy cukrzycy.
Bulkaasia współczuję bo taki ból jest dobijajacy.
Dziewczyny z południa słońce było dziś w Warszawie ;)
Aneta gratuluję córci.
Pumelova nie ma za wysokich butów, są najwyżej na siedzące imprezy. Mają obcasy 15cm, nie da się w nich przejść więcej jak 20metrów ale nogi wyglądają zabójczo. Mam takie 2 pary ;)
Aha spokojnie lody możesz zagryzc czekolada.
Ewella więzadła się rozluzniaja i stopa niby się powiększa.
Byłam dzisiaj pół dnia u koleżanki i jej prawie 3miesiecznej córci. Już wyrasta z 68. Jest śliczna i grzeczna. Koleżanka doi się medela ta na dwa cycki. 15 minut co 2 godziny, w nocy robi przerwę na 5. Dziennie ponad litr ściąga -szok. Do banku oddaje. Nawet zostałam sama z mała a ona poszła ma spacer z psem.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak już chyba zostanie, że będziemy się martwić cały czas a po porodzie to już w ogóle ;) musiałabym zakupic aparat usg i sprawdzać codziennie :p lekarz mi ostatnio mówił ze będą dni jeszcze co mniej się będzie ruszać a dzień, że więcej tak do 26 tyg. Ale komu on to mówi ;) mi można tłumaczyć tłumaczyć a martwić i tak się będę ;)

Co do butów to musze kupić jakieś trampki albo baleriny, a to tak każdemu w ciąży się dzieje, że stopa rośnie ??

Na skutek wydzielania się relaksyny stopy mogą urośnąć o jeden rozmiar. W dwóch poprzednich ciążach nie znałam tego problemu, teraz chyba tak... Kupiłam sobie w sobotę baleriny rozm. jak zawsze 38 i... ciasno mi było w domu :( Wymieniłam na 38,5. Przy okazji szczerze polecam serię Ryłko Relax, namierzyłam się chyba z 15 par przeróżnych balerin i wciąż coś mi było nie tak, a te są boskie! I dużo kolorów do wyboru, naprawdę świetne :)
 
reklama
Ewella oby nie, ja uwielbiam swoje buty:D

Misia ooo właśnie takie buty mam :D

Dziewczyny kiedy będzie 102 odcinek przyjaciółek?[emoji16]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry