reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pola... Grill na tarasie u wspólnika M. Także to jeszcze nie takie "prawdziwe" grillowanie, z zieloną trawka pod stopami, na które nadal czekam z utęsknieniem ;-)

Poza tym mięso mnie dalej nie rajcuje - zjadłam kiełbaske z cycek kurzych, z mega ostrymi sosami, na które wczoraj mialam ogromną chęć, a dzisiaj zmieniam o nich zdanie [emoji1]. No i sałatek mało było, buuu.
Grunt, że chociaż Warka cytrynowa dawała radę [emoji6]

Hihi:) to chociaz warka;)
 
reklama
Mnie w 1 szej ciazy bardzo puchły stopy i dłonie, tylko nie pamietam od którego tygodnia ciazy, nawet nie chce wiedzieć co bedzie jak sie zrobi ciepło.

Kasiulka ja mam halluksa na jeden stopie i tez nie każde buty sie nadają, napewno musi to być mięciutka skóra bo taka nie uwiera, nie mogę tez na codzień obcasów nosić.

Mnie lekarz tylko raz badał szyjkę na usg a tak tylko na fotelu, ale w 1 szej ciazy tak samo tylko fotel.

Aga ja juz sie tez nie mogę doczekać sezonu grilowego, myśle ze tak za miesiąc juz bedzie można coś na ruszt wrzucić i posiedzieć na tarasie
 
Ja pierdziele Aga ale zareklamowalas te kiełbaski z CYCKÓW KURZYCH a ja taka ograniczona mysle i mysle co za ochydne kielbaski zjadlas jak to z cyckow.przecie takie rzeczy tylko w pasztecie wymiona ryjki itp ja nie wiem dlaczego cycki u kuru z tym połaczylam dopiero jak w googlach wpisalam to wyszlo morliny kielbaski z piersi kurzecych ja pierdziele ale zaćmienie sama sie sobie dziwie i sie z siebie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] swinie z kura połaczyc fuj

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Witam niedzielnie, leniwie...
My dzisiaj z wizytą u moich rodziców bo na dniach imieniny mają więc trochę świętujemy, najadlam się tak, że nie nie mogę się ruszyć:p
Truskawka mnie też w poprzednich ciążach nogi pchły, zwłaszcza jak się ciepło zrobiło, więc z przerażeniem czekam na ciepłe dni bo pewno będzie to samo :huh: wtedy jedyne co wchodzi w grę to japonki :p

Ja mam jutro wizytę u mojego ginekologa i zobaczymy czy coś mi powie czy będę musiała się uzbroić w cierpliwość do połówkowego 3D.
Mój też jedzie ze mną na usg, przy wcześniejszych ciążach był i teraz też chce być.

Linoone ja też lubię bajki Disneya, teraz oglądam z moimi dziećmi :)
 
Wendy - [emoji23][emoji23][emoji23]. Ja z jedzeniem mięsa jestem gorzej wybredna niż niejedno dziecko [emoji6]


Maartuulaa - powiem Ci, że ja do grilla nie podchodzilam (za zimno, no i dusilo mnie) - siedziałam w domku i czekałam na swoje zarlo.
A jak po północy pozegnalismy się z towarzystwem to miałam szyby zmarzniete - także trochę trwało zanim wyruszyłam.
 
Witam niedzielnie :-)

Pumelova, mój doktorek po wszystkich badaniach poprosił męża i Mikołaja jak byliśmy razem w 14tc. Teraz jakbym z Nimi jeździła też zapewne by tak było, że usg przez brzuch na koniec ;-)
Zobaczymy czy 21go Mikoś będzie w domu, bo jak tak, to jedziemy razem.

Aga, mój dr co wizytę bada na fotelu, usg dopochwowe + przez brzuch. Ostatnio pamiętam na wizycie powiedział, że przy samym badaniu nie da się dokładnej długości sprawdzić i dlatego także dopochwowe.


Ojjjj grill... Uwielbiam karkóweczkę :p
 
reklama
Witam niedzielnie :-)

Pumelova, mój doktorek po wszystkich badaniach poprosił męża i Mikołaja jak byliśmy razem w 14tc. Teraz jakbym z Nimi jeździła też zapewne by tak było, że usg przez brzuch na koniec ;-)
Zobaczymy czy 21go Mikoś będzie w domu, bo jak tak, to jedziemy razem.

Aga, mój dr co wizytę bada na fotelu, usg dopochwowe + przez brzuch. Ostatnio pamiętam na wizycie powiedział, że przy samym badaniu nie da się dokładnej długości sprawdzić i dlatego także dopochwowe.


Ojjjj grill... Uwielbiam karkóweczkę :p
I na fotelu gin robi Ci usg przez powłoki brzuszne przy nich?:D bo mi tak robi ale ja na szczęście sama wchodzę :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry