reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tea gratulacje ! [emoji5]

Alex super piosenka [emoji18]



xnw43e3k256g9p2p.png
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wczoraj nie odzywałam się bo miałam fazę na beczenie. Cały dzień dół ... Dzisiaj trochę lepiej. Kurdę nie mogę doczekać się wypłaty ale to już 2-3 dni i powinna być kasa na koncie. Będę szaleć na zakupach:) W tym miesiącu wpłacamy do banku ostatnią ratę kredytu na mieszkanie. 1000 zł to spore obciążenie... Nie braliśmy całej kwoty na zakup mieszkania tylko brakującą część bo odkładaliśmy kasę. Kredyt był na 4 lata ale udało się robić nadpłaty i takim sposobem po 2 latach jesteśmy wolni :rolleyes:

Buziaki.
 
Tea gratuluję córeczki :)
Morela ale cudeńko! naprawdę piękny ci wyszedł ten chustecznik. Odnośnie naszych gwiazd małych to wiesz jak to przeżywam tak samo jak i ty. Człowiek się stara dmucha i chucha a tu czasami takie teksty ze głowa mała. Mnie to bardzo smuci :(
 
Maziajka- dzieki, mam kochanego meza, na ktorego moge liczyc. Rodzice tez jakby co przyjada, takze nie bede siedziala w chacie o szklance wody :)

Bylam wlasnie u endokrynologa z tym podwyzszonym tsh (4,71 na wczorajszych wynikach). Zrobil mi usg tarczycy i przeprowadzil wywiad i poki co mam brac letrox jedna tabletke dziennie bo zachodzi podejrzenie subklinicznej niedoczynnosci tarczycy. Za cztery tygodnie kontrola i bedzie wiadomo cos wiecej.

Moi znajomi wszyscy tez wychwalaja netflixa, o ktorym wczesniej pisalyscie. Chyba tez sie skusze. Dobry pomysl z tym dzieleniem abonamentu na kilka par.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Trzymajcie sie Dziewczyny :)
 
Cześć dziewczyny ...ale się rozpisałyście od rana :) Ja tu w pracy spotkanie za spotkanie i tak minło 1/2dnia ...a u Was tyle się dzieje :)
Tea - gratuluje córeczki ...po ciuchu też mi się marzy druga dziewczynka :)

Trzymam kciuki za wizyty pozostałych.

Maniek07- u mnie też w ciąży wyszła sukbklinczna niedoczynność tarczycy ..ale nie martw się .Zaczęłam przyjmować leki ok 26 tygodnia i córeczka urodziła się zdrowa ...niestety ja już muszę zostać na lekach do "końca"życia. Także głowa do góry -będzie dobrze.

Ja dziś rano robiłam kontrolnie morfologie i poziom TSH ...teraz czekam do wieczora - i oby wyniki były w normie.
 
Jenny 84- dzieki :) najwazniejsze zeby z malenstwem bylo wszystko w porzadku. Z tymi lekami- dobrze ze mi mowisz.

A za Twoje wyniki trzymam kciuki!
 
reklama
Inka - no to rewelacja! Zaczynacie życie z czystym kontem bankowym [emoji3]. Tylko pozazdrościć sytuacji [emoji4]

To skąd ten dół? Pogoda? akcja z Teściowa? Samopoczucie?

Kika, Morela - Ojjj, Laski, polecam Wam zmienić taktykę wobec pociech [emoji6]. Ja jestem ta stanowcza, od ciągłego gadania nt.zachowania, kar, wymyślania nagród, itp.. Mój M natomiast jest bardziej zabawowy, i ryknie na nią tylko wtedy, kiedy to jego bezpośrednio coś drażni, a na inne sytuacje przymyka oczy (córunia tatusia).
Tylko, że jak J ma sytuacje podbramkowe, to idzie z nimi do mnie nie do tatusia (pomimo, że na codzień mama jest beee, a tata cacy).
 
Do góry