reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Grzybek to moja specjalność. Meczylam się z tym badziewiem bardzo długo i mój ginekolog poradził mi myć sie płynem PROVAG i smarować cipcie tez żelem PROVAG. Nie mam już tego problemu a te preparaty można w ciąży używać. One są z kwasem mlekowym i bez recepty. Najlepiej używać po kuracji antybiotykowej i w trakcie albo caly czas. Jak mnie coś zaplecze to posmaruje kilka razy i jest ok.
Oo dobrze wiedzieć :) chyba zakupie[emoji14]
A czy ktos pil paste Fitolizyne? Lekarz kazal mi ja pic na oczyszczenie nerek, ale na ulotce jest napisane, ze nie zaleca sie kobieta w ciazy. Jestem troche skolowana.
Mi przepisal syrop na ktorym jest rowniez napisane ze nie zaleca sie stosowania w ciąży :) ale mysle ze lekarz wie co robi :) i na necie wyczytałam że inne ciezarne tez go pily:)
Jestem po USG polowkowym. Dziewczynka ma sie dobrze, jest sredniaczkiem :) a łożysko sie podniosło. Aż łze szczecia uroniłam

Inka właśnie lekarz przepisał mi provag doustnie i gynoxin do smarowania
Ale super info ! :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka - gratuluję Kochana podwójnie udanej wizyty (Zosia, łożysko) [emoji3]
Teraz możesz już aktywnie cieszyć się ciąża [emoji5]

Megann - cieszę się, że wróciłaś do żywych [emoji5]. Główka jeszcze czasami może pobolec..w końcu i osłabienie swoje robi i fakt siedzenia w domu. Spaceru Ci brakuje [emoji6]


Morela - a jak u Ciebie sprawa zdrowia wygląda? Mam nadzieję, że spora poprawa nastała?


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m - dziękuje [emoji173] no wlasnie wczoraj byl spacerek bo fajna pogoda :) a dzisiaj juz do pracy .. Zmierzyłam cisnienie i mialam 106 na 68 wiec moze tez dlatego boli ale sie nie znam[emoji14]a tak wgl to ja czesto mialam tak silne bóle glowy ze raz trafilam do szpitala bo nie moglam wytrzymać .. No ale wszystkie wyniki badań super , tomografia glowy tez, takze chyba ten ból jest migrenowy albo od odcinka szyjnego[emoji14]no nic[emoji14]zaraz prysznic i lece spać bo juz wymiękam przez ten łebek:p

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niewa możesz, pewnie już Ci dziewczyny odpisaly nim ja przybylam.. W tej miałam z powodu zęba w poprzedniej na zatoki i to w 1 trym. Ja dostałam akurat penicyline, która działa na mnie najlepiej. Czasem infekcje są gorsze niż lekarstwa. Zdrówka.

Inka widziałam ciuszki, śliczne. Dziękuję za sposób na refluks, na pewno poczytam o tym, może akurat pomoże :)

Ilka zdrówka, oby szybko przeszło.

Nika nie. Masz jeszcze duuuuzo czasu :)
W kolejnych ciazach czuć wcześniej ale też nie zawsze no i od łożyska tez dużo zależy.
Co do rozka miałam zwykły, usztywnianych mię Lubie. Dziecko z mają i lipca, oboje używali.

Karuzela takie kursy fajna sprawa, sama bym poszła. Musze zobaczyć czy u nas mają.


Katanka a ile ma? Mój od 17m nie sypia w dzień ale początkowo był bardziej upierdliwy.
Katanka 3 lata i do spania?? Poważnie?? To omktorej kN spać chodzi?
Mój ma stały rytm od daaawna, wstaje 8-8.30. Chodzi spać o 19-20.
Miałam takie niskie łożysko do 36tc. W 15 to czemu się przejmujesz? Jak Ci w 20 albo później tak powie to trzeba uwazac.

Megan jak dobrze, że się odezwałaś.
Niedługo Ty poczujesz swoje szczęście, zobaczysz :*


Mamusia współczuję, okropne przejścia. Tez miałam kiedyś lroblem z bankiem a dokładnie na 2 dni przed świętami, kiedy to bank postanowił sobiemprzetrzymac o dwa dni dłużej mój czek udupiajac mnie z zamówieniami i przesylkami. Dokładnie na dwa dni przed wigilja :)
Tobie również dziękuję. Zglosze położnej bo jeszcze czekam na ta klinikę z tsh i fizjo z plecami i ileż można.. Może się tym zainteresuje, z tym ze mam tak głównie w ciąży.. Dają na to gaviscon.

Misia zalatwiaj kardiologa raz dwa.

Kasiulka może taki urok tej ciąży będzie?? A może jesteś przewrazliwiona? Jak z jogurtami u Ciebie?
Widzę, że normalniemtak nie masz.. Wiec może przez ciążę i po wszystko wróci do normy. Tez w gorszych okresach się nie gole tam, bo po jakoś tak podraznione jest.. Coś jak Megan pisze.
Możesz kupić unWas te paski by potwierdzić infekcje??
Posmaduj się clotrimazolum na wszelki wypadek jak czujesz, że cks wychodzi. Używam balansa pH ale to to samo co lactovaginal.

Polecam jeszcze nasiadowke albo.. Okład.. Z kory dębu lub tantumrossa.
Do mycia mam p,yn z kory dębu chyba z biały jeleń.
U mnie działa clotrimazolum w kremie, ładowany do środka na 3 dni kuracja np. W dawce 500mg. Inne nie działają.

Maniek mam takie dramatyczne sny w każdej ciąży. W tej to najgorsze był mordowanie własnych ukochanych kotów. Ale dziś lepiej nje było, bo okazało się, że mój 2 maluch przeżył i ginka musiała tylko im naciac jakaś hmm powłokę, wyjęła i włożyła. Po czym mówi, że jestem gotowa do porodu a ja dopiero w 25 tyg.bylam :(

Ika dobrze słyszeć, że jest już lepiej. Na wekeend może juz będzie po zatokach i chorobsku??

Alex gratki, z każdym dniem będzie coraz fajniej wyczuwalny. Kiedy będziesz miała polowkowe??

Zonagraja udało się nadrobić??

Kasiulka cudo. Dziewuszka potwierdzona rozumiem.
Ile waży?? Cały czas myślałam co u Ciebie ale dopiero mogłam wejść odczytać.
Baardzo się ciesze!!!



Ufff w końcu.
OdcYtacie??
 
reklama
Lilith, jestes niesamowita z tym odpisywanie...chyba nikogo nie pominiesz;-)
No w przedszkolu klada ich spac...albo przynajmniej musza lezec. Oskar chodzi spac kolo 20 a pobudka jest ok 7. Jego łamie kolo 14-15 czasem w aucie wtedy zasnie, ale w domu nie ma szans...w przedszkoli tez nie:-/
 
Do góry