reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny

Tymuniek pisz co u was mimo wszystko :)

Kika to czekamy razem, ja czekam na wynik nifty, u mnie ryzyko tris 13 1:216 :/

Co do szyjki to nie wiem jaki u mnie jest wymiar, natomiast lekarz zawsze mnie bada na fotelu i mowi, ze wszystko jest dobrze, w pierwszej ciazy tez tak byłam badana i dopiero dzien przed cc wyszło, ze miekka i skrócona.
 
reklama
Tymuniek , jak znajdziez chwilę wpadnij , napisz co u was :)
Kika Witamy :)

Aga , ja mieszkam w Zgorzelcu :) . I właśnie się zastanawiam czyby nie iść do lubania do doktora Jastrzebskiego , wszyscy go tak zachwalają i robi 3d/4d usg . Tylko ja dzisiaj jestem w 11t6d według usg i tak myśle żeby jeszcze tydzien sie powstrzymać to moźe dowiemy sie jaka płeć . Wam w ktorym tygodniu mówili ?
 
Tymuniek , jak znajdziez chwilę wpadnij , napisz co u was :)
Kika Witamy :)

Aga , ja mieszkam w Zgorzelcu :) . I właśnie się zastanawiam czyby nie iść do lubania do doktora Jastrzebskiego , wszyscy go tak zachwalają i robi 3d/4d usg . Tylko ja dzisiaj jestem w 11t6d według usg i tak myśle żeby jeszcze tydzien sie powstrzymać to moźe dowiemy sie jaka płeć . Wam w ktorym tygodniu mówili ?

Ja tez w 12t2d, u mnie było 3d, ale plec było widac na nomalnym ustawieniu, czyli tym czarno- białym. Natomiast lekarz sceptycznie podchodzi do okreslania płci tak wczesnie, to jest troszke wrozenie z fusów
 
To normalne czarno białe to 2D :p i tak jak wyżej, na tym etapie niezależnie od projekcji to jest takie troche wróżenie
 
Mamusia_Muminka dlaczego piszesz ze nie można przyjmować leków ze składem z jodem? Chodzę do endokrynologa i powiedziała żebym oprócz euthoryxu przyjmowała witaminy dla kobiet w ciąży i popatrzeć żeby zawierał jod.
 
reklama
Do góry