reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Dobrze i nie ,ale prowadzę w dwóch miejscach ciążę, jedną prywatnie a druga w placówce prywatnej ale w ramach abonamentu z męża pracy ,żeby mieć za darmo badania.

I tak moja gin prywatna jest w ciąży i ma problemy wiec na to genetyczne usg przez to musiałam iść do innego lekarza,więc książeczka ciąży nie uzupełniona

A ta druga gin to dzisiejsza z Medicover.

Jestem podlamana bo w sumie to nikt mi tej ciąży nie prowadzi buuuu sorki musiałam się wygadac bo mnie wściekłość rozsadza. . Szkoda dzidzi.....

OK juz mi lepiej [emoji6]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myślałam, że tylko ja jestem dziwna bo też mam straszny spadek formy. Niemoc i leń mnie ogarnął. Wszyscy mówią, że od II trymestru wzrost energii, a tu taka niespodzianka [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam wyników.
Czekam na tel od położnej, ma dzwonić do godziny co się dzieje.. Mam megaaa piętra.. I nawet wewnętrzny spokój juz mi się nie udziela..
Dzis jeszcze 4.. Dzień urodziny małej.. Ostatnio w podobnym okresie ciąży się dowiedziałam.. Tez pierw Płeć poznałam a zaraz się zbieram na 12 na wizytę.. ( u mnie po 13).

Kciuki za resztę!!!
 
Cześć dziewczyny, ja po wizycie u położnej. Nie wiem czy z dzidzia wszystko ok :( nie robią tu badań. Usg dopiero w 20 tyg, ogólnie zlapalam jakiegoś doła. Najchętniej bym wróciła do Polski :( chyba hormony mi szaleją bo chodzę ostatnio jak bomba tykająca.
Mąż i synek chorzy. Ja mam strasznie niskie ciśnienie, coś polecacie?
Co do tylozgiecia macicy, to też myślę że to nie jest duży problem, również mam i wszystko ok do tej pory. Miłego dnia ;)
 
Witam Was kobietki :)
Ja wczoraj odebrałam wyniki wszystkie są ok a już się stresowałam,że TSH będzie nieprawidłowe, bo przed ciążą miałam problemy i mam wykrytą na usg torbielkę na tarczycy 3 mm :(

Dziewczyny czy miałyście wykonywane badanie na cytomegalię ?? Moja siostra w ciąży miała a ja nie mam zleconego i dziś na wizycie chyba ją zapytam czy to jest obowiązkowe?

Dziś czeka mnie wizyta u mojej ginekolog na 19.20 już się doczekać nie mogę aż podejrzę co tam słychać u mojego maluszka :)
Od jakiegoś tygodnia mam takiego lenia i taką niemoc, że nie wiem co mi się dzieje :( Ja już od poniedziałku na L4 i myślałam,że będę się nudziła a tu całe dnie śpie i ciągle jestem niewyspana ..... buuuu :( a tu w sobotę na wesele jedziemy ponad 200 km

Monti wiem o czym mówisz też mam taką masakrę :(

Aha83 współczuję tego jak zostałaś potraktowana przez lekarza,oni też miewają swoje humorki ....

Moja lekarka jest miła, wszystko tłumaczy jak należy zawsze siedzę w gabinecie tyle ile potrzeba, nie patrzy na zegarek i nie liczy na każdą pacjentkę np: 15 min :) w końcu płacę za wizytę 150 zł to nie mało więc jakby była niemiła to zmieniłabym lekarza.

Lilith kciuki za wizytę :)
 
Ania023 ja na podwyższenie ciśnienia polecam jazdę po polskich drogach, najlepiej w Warszawie, no tyle tumanow jeździ że nie dziwne że jak dojeżdżam do lekarza to mam wysokie ciśnienie. Dziś mi dwa razy głupki wymusili pierwszeństwo.
Lilith czekam na wieści. U mnie pappa pobrana w czwartek w środę już była, podejrzewam że wcześniej nawet tylko tak byłam odebrać przed usg.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja się witam - na dzień dobry wkurzona spod gabinetu, wrrr (po ch.. umawiaja ludzi na godziny, jak jedna taka sobie parka mając na 11:00 przyjechała przed 10:00 (przede mną) i wlezli w moja godzinę badań, bo Pani z rejestracji im pozwoliła, wrrr.

Jeszcze żeby było "cudowniej" - przejeżdżalam przez ten most, na którym w sylwestra Ukrainiec zabił 2 nastolatki (badania mam w Jeleniej Górze) - widok tego miejsca chwyta za serce :-(

Pojawienia się zimy nawet nie będę komentować..


Lilith - gratuluję zdolnej córy. Jej muffiny to sztuka przez duże Sz [emoji3]. Aż szkoda jeść.


Tyle póki co - odezwę się później

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Czekam czekam na infooo:)
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie. Czasami boli mnie kroczę, ciężko mi określić, co to dokładnie, bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam. Nie jest to jakoś strasznie bolesne i trwa raczej krótko, ale nie wiem co to. Myślałam, ze może szyjka macicy, ale to tak niżej jakby boli, a szyjka chyba wyżej jest?
I jeszcze jedno, może głupie, pytanie, ale wole się upewnić już teraz. Jak jeździcie na IP, to do szpitala położniczego? W mojej miejscowości w szpitalu nie ma ginekologii, więc chyba nie ma też specjalistów, którzy w razie co mogliby pomóc. Chyba więc lepiej kierować się gdzieś do Warszawy (ok.30 km) gdzie jest ginekolog...
Zdecydowanie jechać do szpitala gdzie będziesz rodzic chociażby dlatego że mają Twoja kartotekę i podczas porodu wiedzą co się z Tobą działo podczas ciąży. Ja w pierwszej ciąży 2 razy byłam na patologii ciąży w szpitalu w którym rodziłam później. Wszystko o mnie wiedzieli.
Hejka dziewczyny.

Ale jestem wściekła. . . Moja gin miała jakiegoś focha i wizyta trwała max 10 min,a dodam że przyszłam z Usg genetycznym dla niej do obejrzenia i z pogardą i pretensjami, że nie robię usg w tej samej placówce nawet na nie nie spojrzała i olala zmianę terminu porodu....płakać mi się chce

Odnośnie kolejek i czekania to też mam tak samo

Dobra lecę do pracy [emoji22]

Powodzenia pozostałym na wizytach

A odnośnie jeszcze tego bólu w kroczu to też czasem mam, zapytałam nawet swoją gin dziś ... ale jak się domyślacie głucha cisza . . . No jestem w szoku

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana na twoim miejscu znalazlabym taką ginekolog co znajdzie dla Ciebie czas i będzie o Ciebie dbać!
Nie mam wyników.
Czekam na tel od położnej, ma dzwonić do godziny co się dzieje.. Mam megaaa piętra.. I nawet wewnętrzny spokój juz mi się nie udziela..
Dzis jeszcze 4.. Dzień urodziny małej.. Ostatnio w podobnym okresie ciąży się dowiedziałam.. Tez pierw Płeć poznałam a zaraz się zbieram na 12 na wizytę.. ( u mnie po 13).

Kciuki za resztę!!!
czekam również z niecierpliwością i trzymam mocno kciuki żeby było wszystko dobrze :* jesteśmy z Tobą!

Cześć dziewczyny, ja po wizycie u położnej. Nie wiem czy z dzidzia wszystko ok :( nie robią tu badań. Usg dopiero w 20 tyg, ogólnie zlapalam jakiegoś doła. Najchętniej bym wróciła do Polski :( chyba hormony mi szaleją bo chodzę ostatnio jak bomba tykająca.
Mąż i synek chorzy. Ja mam strasznie niskie ciśnienie, coś polecacie?
Co do tylozgiecia macicy, to też myślę że to nie jest duży problem, również mam i wszystko ok do tej pory. Miłego dnia ;)

No to jeszcze troszkę do usg ale nic Ci nie dolega więc musisz sobie tak tłumaczyć, że wszystko jest dobrze i dzidzia rozwija się prawidłowo. grunt to pozytywne nastawienie bo dzidzia to czuję :*



Witam Was kobietki :)
Ja wczoraj odebrałam wyniki wszystkie są ok a już się stresowałam,że TSH będzie nieprawidłowe, bo przed ciążą miałam problemy i mam wykrytą na usg torbielkę na tarczycy 3 mm :(

Dziewczyny czy miałyście wykonywane badanie na cytomegalię ?? Moja siostra w ciąży miała a ja nie mam zleconego i dziś na wizycie chyba ją zapytam czy to jest obowiązkowe?

Dziś czeka mnie wizyta u mojej ginekolog na 19.20 już się doczekać nie mogę aż podejrzę co tam słychać u mojego maluszka :)
Od jakiegoś tygodnia mam takiego lenia i taką niemoc, że nie wiem co mi się dzieje :( Ja już od poniedziałku na L4 i myślałam,że będę się nudziła a tu całe dnie śpie i ciągle jestem niewyspana ..... buuuu :( a tu w sobotę na wesele jedziemy ponad 200 km

Monti wiem o czym mówisz też mam taką masakrę :(

Aha83 współczuję tego jak zostałaś potraktowana przez lekarza,oni też miewają swoje humorki ....

Moja lekarka jest miła, wszystko tłumaczy jak należy zawsze siedzę w gabinecie tyle ile potrzeba, nie patrzy na zegarek i nie liczy na każdą pacjentkę np: 15 min :) w końcu płacę za wizytę 150 zł to nie mało więc jakby była niemiła to zmieniłabym lekarza.

Lilith kciuki za wizytę :)

Ja miałam badanie na cytomegalie ale w sumie ja pracuje w laboratorium medycznym więc robię sobie badania za darmo jakie chce. Ale też czytalam , że to jest ważne badanie więc je też zrobiłam :* Trzymam kciuki za wizytę :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Agness tak mialam to.badanie na samym poczatku razem z toxo.

Lilirh ja rowniez czekam z niecierpliwoscia na Twoje wyniki.! Mysle ze to opoznienie z powodu czyjegos niedbalstwa swiateczno-noworocznego .i Kciuki za wizyte!

Misia podziwiam ze jezdzisz samochodem po warszawie ja bylam teraz we wrzesniu z mezem na 2 dni i myslalm ze zwariuje a jezdzilam jako pasazer.Za kierownice w zyciu bym nie wsiadla.A te korki o matko! Z mokotowa do szpitala na banacha wg gpsu 7 km jechalismy prawie godzine! podziwiam.


Ania napij sie kawki!

010igov3fkey3mez.png
 
Aga daj znac jak po wizycie?

Lilith ty tez szybciutko dawaj znac

Ania a gdzie ty mieszkasz?U viele niskie a u mnie znowu wysokie cisnienie ale chyba sie troche unormowalo bo od paru dni niemam boli glowy
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Mialam cytomegalie robiona w każdej ciazy. Tokso zas mam co 3m

Czekam i czekam na ten tel.. Oby przed podgladaniem zadzwoniła.
U nas 2 tyg się czeka. W czwartek minie 3. Normalniebyloby Oki.. Ale nie po moich przejściach.
Dobrze, że mogę się Wam pozalic..

Zbieram się już :)
 
Do góry