reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Uzupelnilam listę.
Mogę dopisać osobno mamy aniolkowe..

Wiecie co, duzo dziewczyn przestało się odzywać..ciekawe co u nich.
 
reklama
Olokolo czym podróże w imię dziecka, a jeżeli znajomi z powodu malucha mieli by Was wykluczyć z towarzystwa to mocno słabe!
Dla pocieszenia nasze życie towarzyskie kwitnie, dziś mam np babskie spotkanie, a podróżować tez sie da. Nasze dzieci były na Węgrzech pare razy, na Kosie, we Włoszech i po Polsce. Przynajmniej raz w mcu jesteśmy u teściów 400 km od nas.

Truskawka wspaniałe wiadomości! A juz chciałaś sie poddać, choć myśle ze to lekarz Cię zle nastawił

Ja dziś mam super produktywny dzien. Odwaliłam full roboty. Ale hit dni dzisiejszego!
Upiekłam sernik, który jest na zimno. Czytanie przepisów jest dla leszczy :D
 
Truskawka gratki:)
Dziewczyny ja się mało odzywam bo jest mi mega niedobrze czy ktoś z was bierze luteine ja chyba po niej się okropnie czuje ciągle mnie mdli :( dzisiaj miałam jakieś skurcze ledwo do klatki doszłam ...
 
Tymuniek ja biorę luteinusa a to to samo i praktycznie nie mam mdłości wiec to raczej nie od tego. Uroki ciazy po prostu ;)

Kasiulka nasze życie towarzyskie umarło od kiedy jest młody :/ ale w sumie mi to nie przeszkadza, nie jestem specjalnie towarzyska, dziś byliśmy z mężem po badaniu w restauracji takiej fajnej i mi takie wyjścia bez młodego w zupełności wystarczają.
A ten sernik da sie zjeść? Z szybkich ciast bez pieczenia polecam kinder country- 20 min i mega pycha ciasto :D

Lilith mam jeszcze wizytę w czwartek w klinice, muszę iść bo mi sie zwolnienie kończy i tam maja tez dużo taniej lek który mam przepisany, tylko nie wiem czy będę usg robić bo po kilku dniach nic to nie wniesie.

Joanna nic sie nie martw, będzie dobrze!! A kiedy ostatnio byłaś na badaniu usg?
 
Hej dziewczyny :)
Ja teraz na zjezdzie mgr od piatku..straszna choroba lokomocyjna mnie dopadła ;( dzis ledwo z uczelni na mieszkanie dojechałam i prosto do wc..jutro 1.5 h powrotu do domu auto autobusem nie wiem jak dotrwam. Jedynie jak mam zamkniete oczy to jeszcze jako tako..
Poza tym to brzuch mam jak kolezanka w 5 m-cu [emoji14]
Czytam na biezaco ale na tel nie potrafie odpisac kazdej bo zaraz mi wszystko umyka.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka ostatnie usg było 25.11, to był wg OM 5+5. Teraz kolejna wizyta 23.12, bo mój lekarz zawsze wyznacza wizyty co 4 tygodnie. Chciałam być twarda ;) a wyszło jak wyszło :oops:

Tymuniek też biorę luteinę i nie mam mdłości.
 
Truskawka gratki:)
Dziewczyny ja się mało odzywam bo jest mi mega niedobrze czy ktoś z was bierze luteine ja chyba po niej się okropnie czuje ciągle mnie mdli :( dzisiaj miałam jakieś skurcze ledwo do klatki doszłam ...
Ja w pierwszej ciazy bralam luteine pod jezyk i bylo mi meeega niedobrze po niej. lekarz mi zalecil, ze rownie dobrze moge ja brac dopochwowo...
 
reklama
Do góry