reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny, dzięki troche mnie uspokoilyscie, bo juz bylam mocno spanikowana. Niby to moja 4 ciąża, ale kazda inna :-/


Z ciast to wczoraj upieklam zwykle ciasto jogurtowe, chłopaki sie zajadaja.

Joanna to super ceny. Ja place prywatnie 150 z USG. Dlatego tez ide na nfz bo chce miec skierowania na badania chociaz.
Moze glupie myślenie ;-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie porannie
Dzieki ze pytacie.czuje sie dobrze.adrenalina podskoczyla Mi chyba Do Maximum i Baby pewno mialo tez niezly stres ale juz ok.dzisiaj pospalam Do 9.30.M. juz gotuje pyszny rosolek

Ja wczoraj na ta impreze mikolajkowa upieklam chyba najprostsze ciasto przez widelec z jablkami i wszystkim mega smakowalo. Ale powiem szczerze niepieke Jakos za chetnie tylko jak musze

Kasia a Co to za Stronka z tym sernikiem to moze tez sproboje nastepnym razem?

Milej niedzieli wszystkim. Ja uwielbiam ten dzien bo jak pracujemy w tyg i ja dodatkoqo w sobote to niedziela nasz wspolny rodzinny dzien

Ja dzisiaj zaczynam 11 tydzien
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
nieśmiało chyba się do was przepiszę z mam czerwcowych po podejrzewam, że gin datę wyznaczy mi jednak na lipiec :D czy jest jakaś mama z ostatnią miesiączką 17 września? bo mi jeszcze daty nie wyznaczyli bo moja gin chora a jestem ciekawa jak to przeliczą, jestem mamą dwóch synków, może teraz córa? Może są jakieś mamy z Lublina?
 
Hej dziewczyny :)

Karo ale miałaś przygodę, dobrze ze sie nic nie stało poważnego. Napewno musiało to groźnie wyglądać jak cała szafa cię przygniotła ehh

Olokolo hmm co do wyjsć to tez zależy dużo od dziecka, z naszym synem raczej nie dało sie jechać na wakacje do tej pory, byliśmy raz nad morzem jak miał 8 mcy i powiedzieliśmy ze koniec z wyjazdami z nim. Teraz ma 3 lata i w styczniu planujemy Bieszczady z nim na kilka dni, ale mamy sprawdzone miejsce i wiemy ze tam mu sie spodoba. Ale mamy znsjomych co z kilkumiesięcznymi dziećmi juz na wakacje za granice wyjeżdżają :)

Lilith kurczę wiem ze sie denerwujesz i martwisz o maleństwo ale mnie lekarz wczoraj nie mierzył tętna maleństwa bo podobno doopler nie jest w ogóle zalecany w 1 szym trymestrze zeby nie przeszkadzać w pracy małego serduszka. Zrobisz jak zechcesz, to tylko moja mała sugestia.

Aga w sumie to poprosiłam tylko o kropelki do oczu bo wczoraj juz ledwo widziałam. Stwierdziłam ze juz nie będę nic brać skoro mam krople ze sterydem. Teraz herbatka z cytrynka i miodem i siedzę pod kocem przy kominku :)

Joanna bardzo fajna cena za usg z wizyta, u mnie w mieście ceny zaczynaja sie od 150 zł :/ mam jeszcze pakiet medyczny z PZU i mam tam ginekologa ale nie znalazłam żadnego wartego uwagi :/

Rybcia witaj :) a w jakim wieku masz synów?

Miłej niedzieli dla was :)
 
Witam się niedzielnie dziewczyny :) na wszystko wam nie odpiszę, no bo trochę tego było ale co do badań i wizyt prywatnie... Ostatnio jak byłam u mojej gin, to mówiła mi, że słyszała od jednej swojej pacjentki, że mimo że chodzi prywatnie to NFZ jej zwrócił kasę za wszystkie badania... Mówiła tylko, że musiała mieć wszystkie rachunki :) Gin poradziła mi, żebym zadzwoniła sobie do NFZ i zapytała o to, bo jeśli to prawda, to nawet chodząc prywatnie można mieć za darmo badania laboratoryjne :)
 
Karo najlepsza ;) moje wypieki

Rybcia myśle, ze jednak czerwcowa mama jestes, ale oczywiście zapraszamy do nas :)
Wy wolniej troszkę piszecie jest tu mniej dziewczyn będzie mi łatwiej, bo mam synka 1,5 rocznego i 7 letniego

Hej dziewczyny :)

Karo ale miałaś przygodę, dobrze ze sie nic nie stało poważnego. Napewno musiało to groźnie wyglądać jak cała szafa cię przygniotła ehh

Olokolo hmm co do wyjsć to tez zależy dużo od dziecka, z naszym synem raczej nie dało sie jechać na wakacje do tej pory, byliśmy raz nad morzem jak miał 8 mcy i powiedzieliśmy ze koniec z wyjazdami z nim. Teraz ma 3 lata i w styczniu planujemy Bieszczady z nim na kilka dni, ale mamy sprawdzone miejsce i wiemy ze tam mu sie spodoba. Ale mamy znsjomych co z kilkumiesięcznymi dziećmi juz na wakacje za granice wyjeżdżają :)

Lilith kurczę wiem ze sie denerwujesz i martwisz o maleństwo ale mnie lekarz wczoraj nie mierzył tętna maleństwa bo podobno doopler nie jest w ogóle zalecany w 1 szym trymestrze zeby nie przeszkadzać w pracy małego serduszka. Zrobisz jak zechcesz, to tylko moja mała sugestia.

Aga w sumie to poprosiłam tylko o kropelki do oczu bo wczoraj juz ledwo widziałam. Stwierdziłam ze juz nie będę nic brać skoro mam krople ze sterydem. Teraz herbatka z cytrynka i miodem i siedzę pod kocem przy kominku :)

Joanna bardzo fajna cena za usg z wizyta, u mnie w mieście ceny zaczynaja sie od 150 zł :/ mam jeszcze pakiet medyczny z PZU i mam tam ginekologa ale nie znalazłam żadnego wartego uwagi :/

Rybcia witaj :) a w jakim wieku masz synów?

Miłej niedzieli dla was :)

Dziękuję za powitanie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rybcia 19.09 i cykle 27dni. powinnam mieć na 25.06. ale polozna policzyla 28 dni. termin mam na 26.06 ale tu mi lepiej. jak pidczytywalam czerwcowki to ciagle biadolily o objawach..

Truskawka tak, ten lekarski. to co innego niż polozniczy haha. i to 3 ciąża gdzie sprawdzamy się codziennie. nie ma rzadnych przeciwwskazań.

Karlsbardzki tort dzis zrobilam, wlasnie stygnie w piecu. ciekawe jaki będzie.

Kasiulka jeszcze Lubie Mirabelkowy blog :)


Dex mi w nocy cały się zarzygal.. Nie wiem co mu było..zaraz do spania idzie bo jutro o 8 trza wstać do przedszkola..

Joanna pisz czy się udało z wizytą.

Karo ale leci!! Mi jutro 11 wyskoczy na suwaczku, szok.
 
Do góry