reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny, trochę się denerwuje.. robiłam bete na początku 6 tygodnia wynik był 7736, po 48godzinach wzroslo tylko do 8985.. do lekarza miałam iść dopiero 10grudnia, wysłałam lekarce wyniki i kazała mi przyjść już jutro.. jest to moja pierwsza ciąża, co mogą oznaczać takie wyniki?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Troszke niski przyrost, ale pozniej juz tak beta nie rosnie. A robiłas w tym samym labolatorium?
 
U naszego maleństwa wszystko dobrze :) ma już 2.31cm termin z usg dalej na 06 07, serduszko ładnie biło :)
Wyniki bardzo dobre :-)
Na odpowiedni wątek wrzucam fotkę.

p19u3e3k9ugosgbi.png
Super ze wyniki bardzo dobre :D i maluszek jak pięknie rosnie:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej

Dorcia Samotnaja widze ze moj synek chyba jako jedyny chce siostrzyczke :-)

Patimyszka kciuki za wizyty:-)

Anna czekaj na wizyte bo do konca nie wiadomo przyrost nisko ale tak jak ktos pisal potem juz rosnie wolniej.


A ja dzis znow mdlosci blehh a wczoraj caly dzien mnie ominely musialam mame poprosic by mi rybe obrobila..bo nie dam rady.


010igov3fkey3mez.png
 
Czyli chłopaki solidarnie za braciszkiem ;-) a co będzie to się okaże ;-)
Maziajka, to mamy na zmianę, bo ja wczoraj nie mogłam tknac nawet swojego ukochanego sphagetti ;-( za to dziś zjadłabym konia z kopytami:p

Kurcze często to hcg robicie. To tak same od siebie? Czy z zaleceń lekarza?
 
Katanka ja robilam tylko w 24 dc i 26 dc wiec mega dawno juz:p potem.juz raczej sie nie robi chyba ze nie widac serduszka etc.

Ja dzis maskra nawet banana nie wcisne cholera mnie trafi!!

010igov3fkey3mez.png
 
Katanka ja tez robilam tylko na samym początku przed terminem @ a pozniej po kilku dniach zobaczyc jaki jest przyrost, teraz juz sie raczej nie robi chyba ze cos wyjdzie nie tak na usg, ale to wtedy lekarz juz powinien sam zlecic.

Anna trzymam kciuki, zeby było dobrze :)

Maziajka mnie tez dzis naciaga, ale wtedy jak o tym pomysle, jak sie czyms zajme to nie.
 
reklama
uffff, bo tak patrzyłam na wpisy i co jakiś czas przelatywało mi przed oczami hcg wyniki itp i sie wystraszyłam, bo w sumie w tej ciąży w ogóle nie robiłam.

To prawda jak jest zajecie łatwiej walczyć z mdłościami, tylko w sumie z drugiej strony jak się cały dzien nic nie je to ciezko się za coś zabrać , nic tylko koc i laba ;-)

oho!. Własnie słysze w radiu Last Christmas hehe- święta tuż tuż....
 
Do góry