reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Nie robi się tak często :) ja pracuje w laboratorium i dziś badałam toxo i inne i przy okazji mi zrobiła kierowniczka hcg

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Aga, robię dodatkowo ten pierniczek na dniach :) najgorzej się zebrać..

Truskawa my święta zawsze sami z dziećmi ale to d,a dzieci..


Aga.. A co córką na to wszystko? chce iść do komuni bo tak wierzy czy z oowodu swoich znajomych bądź prezentów?
Rozumiem Twojego męża.. moje dzieci nie są chrzczone ale też żyjemy w innym kraju.. wiec nawet nie mogę porównywać. ja mam żal ze poszłam do komuni bo nie chciałam. Moja matka wtedy zrobiła z tego istny szal wydatkowy.. wystroila mnie jakbym na wybory miss szła.. fotograf prywatny cudaaa, to jeszcze czasy jak się ubieralo w te piękne suknie a nie to samo.. w domu szal, impreza i co mi po prezentach jak większość pochowala i tyle widzialam.. albo dostałam to czego nie chce.. do biezmowania juz nie podeszłam.
Rozumiem doskonale ck mówisz.. Ty wierzysz ale nie praktykujesz, szczegolnie widząc co się dzieje.. ale popatrz.. można wierzyć, modlić się samemu, po swojemu przeżywać bez chodzenia do kościoła czy przyjmowania sakramentów. my z mezem mamy ten sam pogląd, rodzina znowu mega wierząca i przy Judi lata temu była afera, że nie będzie chrzczona. i właśnie, będzie chciała to się ochrzci, sama bez juz podjętej decyzji za nią.. ale jak już mówiłam..to inny kraj..
Podziwiam tez męża, że zgodził się na ślub kościelny. ja rocznicy ślubu wogole nie obchodze.. braliśmy go owszem, dla siebie ale to tylko ślub a kościelny dla niewierzacego to takie lekkie zakłamanie.
Podziwiam Was i życzę Ci kochana wytrwałości, bo Ty chcesz dla Cory jak najlepiej ale maz tez, bo jego zdaniem jego przekonanie jest bardziej słuszne.

Nath co do choinki to malutka z asdy wystarczy, teraz mają takie cudo co mam w salonie za 15f w śniegu z lampkami 2-3ft.
My mamy ponad 2m ale wąska w miarę, na szeroką tez brakloby miejsca.

Zaraz doczytam :)
 
No u mnie niestwty nie da sie zapomniec...a sprzatalm dzis cala chate lacznie ze zmienianiem poscieli itp mi np przy schylaniu wszystko sie cofa i zapomniec sie nie da.


My na swieta nic nie pieczemy jedynie makowki mama jest kierownikiem w sklepie i zawsze dostaje ciasto na swieta od przedstawicieli i dzieli wszystkich:p

010igov3fkey3mez.png
 
Doczytuje :)

Spodnie od dawna mam ciążowe. mam z pasem, mam z bicznymi gumkamj, na brzuch szerokie skiny welurowe i cieniutkie ale to po starszej ciazy. za dwa tygodnie mam genetyke i kupie sobie w prezencid legginsy ale ocieplane na brzuch. na zimę mam płaszcz i wszystkie buty wysokie wiec idealne a ciellutkie bo zwykle są za zimne.
Po domu noszę dresy :)

Z testem nie szaleje, na mnie to nie działa a bawić mi się w to nie chce.
W 15tc idę na scan konkretnie sprawdzający Płeć. mam piękne zdjęcia poprzednich, gdzie gołym okiem widać co to :) jeszcze 4 tyg dam radę akurat prezent na nowy rok haha.

Samotnaja a pytalam o Ciebie. to znowu kciuki trzymamy. jak się czujesz??


Doczytalam.
Dziś w końcu skonczykam ogarnianie i jestem mega zadowllona. cała chata zrobiona, tona kwiatów, zwierzaków.. prania prasowania. obiad. zostały tylko mufinki marcepanowe z żurawina ale to ekspres przed obiadem :)
 
Witajcie ponownie :)

u mnie po wizycie cukry i reszta badań ok :)
Usg prenatalne 20 grudnia :) i już się doczekać nie mogę :)

hmm to moze po jutrzejszym usg jak bedzie wszystko dobrze to tez sie skusze juz na jakies ciazowe spodnie, bo przypuszczam, ze za 2 tygodnie juz napewno nie zapne sie w pasie. a z jakiej firmy kupowalas? ja w 1szej ciazy mialam jedne z hm a drugie z happy mum.

Ja przeszłam się po sklepach i duuupa straszna , ale po drodze zajrzałam na nasze miejskie targowisko- i kupiłam świetne spodnie z wyższym stanem trochę jak jegginsy- ale elegantsze, po bokach mają gumowe wstawki a przód to wyższa podwójną warstwa elastycznego materiału i są przeboskie- jak będę w domu podrzucę wam zdjęcia jak uda mi się je wstawić na bb :) Jutro chyba polecę jeszcze po czarne/kupiłam granatowe ... Nic mnie nie uciska a rozciągają się ze hoho!! na pewno będą rosły z brzuszkiem- a cena - cale 35 zł ! i jeszcze 2 bluzeczki- bardziej na wiosnę - ala ciązowe- w ciuchu za 10 zł- no nie mogłam się oprzeć :)
 
Ostatnia edycja:
A test PAPPA robicie?Jestem ciekawa czy robi się go w każdej ciąży czy wystarczy tylko raz i ma się pewność już w każdej kolejnej ciąży.
 
Dorcias ja nie robiłam. Test papa jak chcesz robisz w każdej ciąży bonon dotyczy konkretnie tego dziecka i jego ewentualnych wad genetycznych.

A spodnie kupie rurki w hm ;)
 
Doczytuje :)

Spodnie od dawna mam ciążowe. mam z pasem, mam z bicznymi gumkamj, na brzuch szerokie skiny welurowe i cieniutkie ale to po starszej ciazy. za dwa tygodnie mam genetyke i kupie sobie w prezencid legginsy ale ocieplane na brzuch. na zimę mam płaszcz i wszystkie buty wysokie wiec idealne a ciellutkie bo zwykle są za zimne.
Po domu noszę dresy :)

Z testem nie szaleje, na mnie to nie działa a bawić mi się w to nie chce.
W 15tc idę na scan konkretnie sprawdzający Płeć. mam piękne zdjęcia poprzednich, gdzie gołym okiem widać co to :) jeszcze 4 tyg dam radę akurat prezent na nowy rok haha.

Samotnaja a pytalam o Ciebie. to znowu kciuki trzymamy. jak się czujesz??


Doczytalam.
Dziś w końcu skonczykam ogarnianie i jestem mega zadowllona. cała chata zrobiona, tona kwiatów, zwierzaków.. prania prasowania. obiad. zostały tylko mufinki marcepanowe z żurawina ale to ekspres przed obiadem :)
Dziekuje, Wiesz co czuje sie nad wyraz dobrze. Nie mam plamien a w kazdej ciazy mialam. Mam tylko hustawski nastrojow, szybko sie mecze, poza tym bol piersi i brzuch mnie boli, ciagnie, zwlaszcza przy gwaltownych ruchach.

Czy wy tez maciie taki problem ze spaniem? Jestem padnieta a zasnac nie moge do 1-2, to jest dla mnie katastrofa bo na 7 chodze do pracy i potem w ogolw nie moge wstac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry