reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Mam chłopaka ;-) i kiedyś marzyła mi się parka, ale wiem,że synek byłby zachwycony jakby był braciszek ;-) Więc w sumie mi obojetne, byle, tak jak napisalas, zdrowe;-)
Chociaż tak między Bogiem a prawdą, to nie wiem czy wytrzymałabym w niewiedzy do porodu:p
 
Na olx czasem wystawiają ciuchy z metkami za fajne ceny. Ja te kupiłam nowe za 40 zł

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png

Znalazłam coś takiego na C&A Link do: Jeggingsy z działu CLOCKHOUSE - kolor: szary – niskie ceny w sklepie C&A on-line! całkiem fajne do pracy i rozsadna cena, moze kiedys sie wybiore, zeby przymierzyc na zywo.
 
Mam chłopaka ;-) i kiedyś marzyła mi się parka, ale wiem,że synek byłby zachwycony jakby był braciszek ;-) Więc w sumie mi obojetne, byle, tak jak napisalas, zdrowe;-)
Chociaż tak między Bogiem a prawdą, to nie wiem czy wytrzymałabym w niewiedzy do porodu:p

Moi chłopcy stwierdzili że fajnie by było jakby był brat bo dziewczyna będzie ryczeć i marudzić,a straszy mi jeszcze powiedział że już mam wprawę jak wychować chłopców...hehe :-)

34bws65gsge78868.png
 
Czesc dziewczyny. Ja w sumie chcialabym dziewczynke. Ale ogolnoe to zalezy mi poprostu zeby bylo dobrze. Z mojej wizyty w srode nic nie wyszlo, bo ja odwolali, dr miala wypadek i wizytuje w poniedzialek na nfz, a w srode u mojej doktor. Pozdrawiam was z pracy :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, trochę się denerwuje.. robiłam bete na początku 6 tygodnia wynik był 7736, po 48godzinach wzroslo tylko do 8985.. do lekarza miałam iść dopiero 10grudnia, wysłałam lekarce wyniki i kazała mi przyjść już jutro.. jest to moja pierwsza ciąża, co mogą oznaczać takie wyniki?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się piątkowo z wami dziewczyny :) nie nadrobię was, tak dużo piszecie ;) ja się rzadko odzywam, bo całymi dniami śpię... do tego cały czas mnie lekko mdli, od rana do wieczora, ledwo coś mogę zjeść, bo po jedzeniu jest gorzej :/ pomaga mi trochę inka na te mdłości ale ile jej można pić... wizyta dzisiaj koło 18, zobaczymy czy nie będzie obsuwy... mam nadzieję, że z moją kropeczką wszystko w porządku :) dzisiaj wg OM 5t6d :)
 
Do góry