reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja kupiłam jedne z pasem i Ci powiem , że pas jest super. Nie odstaje w ogóle a będzie rosło z brzuszkiem. Może zależy z jakiej firmy. Właśnie widzę, że idziemy łeb w łeb :):):)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
hmm to moze po jutrzejszym usg jak bedzie wszystko dobrze to tez sie skusze juz na jakies ciazowe spodnie, bo przypuszczam, ze za 2 tygodnie juz napewno nie zapne sie w pasie. a z jakiej firmy kupowalas? ja w 1szej ciazy mialam jedne z hm a drugie z happy mum.
 
reklama
Witam porannie.
Dorota super i jaki fajny maly szkrabek rosnie

Aga,Truskawka no naprawde moj M jest zaprzeczeniem jak tak czytam o chorych mezach kolezanek.nafaszerowalam go tabletkami i malowal uparcie. Ja akurat jade Do pracy wiec i posprzatac i obiad dzisiaj musi ale akurat to mu nieprzeszkadza bo jest z zamilowania wielkim kucharzem. Ale tez i czasami mnie wkurza.dzisiaj rano Mi mowi ze odbierze mala i pojedzie z nia po zywa choinke. To mowie mu usiadz sobie na dupie i odpocznij to nie on uparty. Nichce zeby przedobrzyl

Trzymam kciuki za wizytujace.[emoji110][emoji110][emoji110]

A Co Do spodni to ja tylko jeggins teraz nosze a w domu leginsy. Jeggins fajne bo nieuciskaja brzucha i tez go tak niewidac Co u mnie akurat dobre w pracy zeby tak widac niebylo.ale gdybym ubrala leginsy Do pracy to by sie wszyscy domysleli

Edit suwaczek znowu nic nieruszyl wiec chyba prawda ze Co trzy dni sie porusza
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Dorota śliczny maluszek
Dziewczyny trzymam kciuki za pomyślne wizyty.
Co do komunii ,to mnie właśnie czeka w Maju u mojego starsze syna.Mój mąż też uważa kościół jako instytucję ale jest tego samego zadania co ja że skoro jesteś katolikami nasze dzieci są ochrzczone to powinny mieć też sakrament komunii i bierzmowania.A według mnie to księża swoim zachowaniem odsuwają ludzi od kościoła.Sama mam teraz spotkania z księdzem odnośnie komunii i uwierzcie mi że ledwo się powstrzymuję gdy gada głupoty i straszy dzieci że nie dopuści ich do komunii jak nie będą chodzić do kościoła.
 
Hej:-)

Ja bylam.odebrac wyniki badan i uff wszystkie sa wg mnie w porzadku zobaczymy co ginka na nie ale wg mnie ok.

Cukier mam niski bo 72 ale to chyba dobrze:-)

Co.do spodni ja caly czas latam w 1 mam takie na wyjscie jeginsy bo na guziki mam juz za male o po domu to dresy albo alladynki:-)
Mam jedne ciazowe od siostry ale poki mieszcze sie w jeginnsy jest ok:-)


Dorota super ze z dzidziolem oki:-)

Polka slyszalam o tych testach jeezcze z kapusry czerwonej robia ale to juz w ogole hardcore.:D


Kciuki za wszystkie wizytujace:-)

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Hej dziewczęta ;-)
co do płci, to pamiętam kiedyś koleżance nad brzuchem jeździłam obrączką :p hehe ale się sprawdziło:p
Jak dziś wasze samopoczucia? Ja przy piątku o niebo lepiej :p
 
Do góry