reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a co myślicie na temat testów na płeć dziecka?Podobno można je kupić w aptekach ale czy napewno są wiarygodne?

34bws65gsge78868.png
 
Dziewczyny a co myślicie na temat testów na płeć dziecka?Podobno można je kupić w aptekach ale czy napewno są wiarygodne?

34bws65gsge78868.png
Niby mówią, że jak jest któregoś tam hormonu w ciąży więcej to dziewczynka, mniej to chłopak...Ale czy to sie zawsze sprawdza to nie wiem.
Test można zrobić, ale chyba lepiej nie przywiązywać sie do wyniku. A tak poza tym to szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam,że są takie testy:p
 
Niby mówią, że jak jest któregoś tam hormonu w ciąży więcej to dziewczynka, mniej to chłopak...Ale czy to sie zawsze sprawdza to nie wiem.
Test można zrobić, ale chyba lepiej nie przywiązywać sie do wyniku. A tak poza tym to szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam,że są takie testy:p

Najpewniejszym wynikiem jest poród...hehehe.Pamiętam jak rodziłam drugie dziecko i dzień po mnie rodziła dziewczyna,miała mieć syna a urodziła dziewczynkę,obydwoje z mężem byli w szoku :-)

34bws65gsge78868.png
 
no to faktycznie był szok. Ja sie ostatnio zastanawiałam czy chciałabym znać tym razem płeć ;-) czy własnie nie zrobić sobie niespodzianki;-)
 
no to faktycznie był szok. Ja sie ostatnio zastanawiałam czy chciałabym znać tym razem płeć ;-) czy własnie nie zrobić sobie niespodzianki;-)

A co masz pierwsze?A dasz radę wytrzymać do porodu?
Mi marzy się dziewczynka dlatego że już mam dwóch synów ale jak będzie chłopczyk to też będę szczęśliwa,ważne żeby było zdrowe,żebym już drugi raz nie musiała tego przechodzić.
 
Katanka ja tez sie zastanawiam czy chce wiedziec, tylko w sumie pewnie wczesniej musimy urzadzic pokoik i jednak napewno tu bedziemy sie sugerowac płcia przy urzadzaniu. Wiem jedno, ze rodzina sie nie dowie przed porodem czy dziewczynka czy chłopak bo pozniej sa komentarze na temat imienia, a ze takie, smakie nie ładne ;p a tak to powiemy, ze urodził sie np. Wojtus i po problemie.

Morela dzięki, moze przez internet cos taniej bedzie, bo rzeczy dla ciezarnych sa najczesciej brzydkie a dwa razy drozsze niz zwykle ;)
 
reklama
Do góry