reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka jak miło mi się zrobiło.. dziękuję..

Ewcia ja mam opóźnienie. ten musi być na sylwestra a na święta nie mogę jeszcze zdecydiwac który. jutro przysiadam i robie listę ciast. makowiec zamrozony, mysle o miodowniku, mógłby poleżeć i juz by był. nie wiem który sernik wybrać i na pewno kostkę domina robie.
Posprzatane mam, więc tylko jedzenie :)

Dorota piękna!! aż można do pierwszego zdjęcia porównać!!

Nath u mnie już salon w pełni ozdobiony, okna w pomieszczeniach tez, tj nalepki, śnieg lampki.. w sypialniach choinki wow ale pięknie i aż miło wieczorem. gdybym tylko nie zasypiala ze zmęczenia tak szybko..
Czemu nie możesz pietruszki znaleźć??

Musisz się przyzwyczaić.. Nie jest łatwo ale za kilma lat nawykniesz.. Tu wszystko inne. my obchodzimy tutejsze święta.. córka ani myśli o pl świętach wiec taka mieszanka jest. mamy łatwiej, my z tych niewierzących ale święta z zasady są dla klimatu i dzieci..

Aga tak mi się przypomniało jeszcze.. może pogadaj ze swoim za wczasu o tej komuni? by później jazd nie było.. trzeba szanować własne poglądy a wy macie zupełnie inne.. Nie wiem jak u nas by się taka sytuacja potoczyła, to bardzo trudny temat.. i wymaga zrozumienia przez obie strony..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilth - To ja będę miała się na co patrzeć bo w ogóle nie sypiam :) Moja mama się ze mnie śmieje i mówi "Kiedyś jak Cię prosiłam żebyś mi pomogła choinkę ubierać i dom ozdabiać to uciekałaś"...

Chłopak w ogóle nie chciał choinki bo "zajmuje dużo miejsca" ale płakałam,że chociaż to mi poprawia humor i wczoraj dostałam od niego dodatkowe bańki i śliczne brokatowe reniferki :D W tym roku znowu będzie wszystko rozbierać bo ja tak jak w zeszłym uciekam w styczniu na wakacje,a on chyba zostaje :D

Dorota_87 - Widziałam zdjęcie aleee super rośnie :D Jesteśmy w tym samym tygodniu to u mnie pewnie też się dzieje coś podobnego :D Na święta będę miała prezencik i na reszcie zobaczę moją niespodziankę :)
 
Cześć Dziewczynki [emoji3]


Dorota 87 - piękna dzidziulka [emoji3]. Raz jeszcze gratuluję super wyników [emoji2]

Karo011 - Twój mąż jest zaprzeczeniem teorii o chorych facetach - zazdroszczę [emoji3] i zdrówka Mu życzę, co by się nie przeforsowal.


Lilith - Kochana, temat komunii jest walkowany od 2 lat. Wiem, że jeżeli nawet dokona apostazji nie przeszkodzi Jadze w wzięciu udziału... Ale łatwo też nie będzie miała w takiej sytuacji. Tłumacze Mu, że przecież to nie jest nic złego, będzie miała 18 lat to zdecyduje sama czy chce tkwić w szeregach chrześcijan czy też przenosi się do innej religii, czy tez wszystko będzie miała w d..Jak Tato. Mamy ślub kościelny za sobą i chrzest Jagi, więc mam pewien atut w ręku by mu się postawić.
Ale sama wiesz co się teraz w Kościele dzieje - to nie pomaga. Mam 2 kuzynow księży (wiekowo zbliżonych do mojego M) i nawet na nich nie mogę się powołać - bo i do nich można się przyczepić [emoji19]. Dla mojego M Kościół to ciemnogrod, czarna mafia, pedofilia... I generalnie samo zło. Ja wierzę w Boga, ale nie w księży, więc do kościoła praktycznie nie zaglądam.


Ci do piernika. Od 2 tyg przymierzam się do zrobienia:
Link do: Moje Wypieki | Piernik staropolski
Ale ciągle coś mi wyskakuje... Najczęściej sen [emoji6][emoji23]. Może dzisiaj przed wyjazdem uda mi się zamieszać [emoji6]


DorciaS, żonograja - współczuję Wam Waszych strat :-(.
Ja mam konflikt z tatą i siostrą , przez co rzadko odwiedzam Rodziców (najczęściej tylko Młoda podrzucam), a siostra jest już u Nas spalona na całego, więc z nią w ogóle się nie spotykam (chyba, że przy okazji u Rodziców, bądź na jakiejś rodzinnym zlocie). Ale nie wyobrażam sobie, by mogło ich zabraknąć.


No dobra, lecę budzić rodzinkę - za godzinę ruszam do labo, a M i J do pracy i szkoły ;-)


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) witam się już z przychodni :) rejestracja jest dopiero od 7:30ale zawsze lepiej być wcześniej by mieć wcześniejszy numerek :) ale taaak mi się nie chciało wstać!!! :)
 
Rozumiem Cię Żonograja :-D, moi jak się dowiedzieli, że mam dzisiaj wolne, to sobie postanowili pospac, i zamiast przed 7:00, to wyruszamy po 7:30 ;-). Powodzenia!


Patimyszka, Gosia - za Was również trzymam mocne kciukasy [emoji110][emoji110]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Dorota super, ze wszystko z dzidziem dobrze :D ja jutro mam wizyte, juz dzis sie zaczynam denerwowac.

Nath my choinkę bedziemy miec 1szy raz od 3 lat taka normalną, w mieszkaniu nie mielismy miejsca i mielismy taka malutką, teraz kupujemy prawdziwa żywa choinkę, juz chodziłam ogladac banki- teraz naprawde produkuja cudne rzeczy, az ciezko cos wybrac.

Lilith ja tez robie swieta u siebie, cały czas zastanawiam sie co ugotowac, napewno barszczyk z uszkami, tesciowa zrobi rybe, pewnie kapusta z grzybami, ja tez upiekę cos pycha-mysle nad makowcem lub ewentualnie sernik z makiem.

Karo zgadzam się z aga-mało ktory chlop chory cos zrobi koło domu- moj teraz byl chory i w zasadzie mi bardziej przeszkadzał, myslalam ze go rozszarpie, w dodatku mnie zaraził :/

Aga my tez nie chodzimy do Koscioła, ale uwazam, ze dzieci powinny miec sakramenty, a co z tym zrobia w przyszłosci to ich sprawa. Pozniej by miały pretensje ze nie moga wziac slubu czy byc chrzestnymi.

Ja tez mam ostatnio problem ze wstawaniem, zasypiam o 21 i ledwo jestem w stanie wstac o 6 rano, jak przychodze z pracy, zrobie obiad i ogarne wszystko to wyłaczaja mi sie baterie i nie jestem juz w stanie nic zrobic poza kąpielą.

Dziewczyny ja ledwo dopinam spodnie, ostatnio chciałam kupic jakies ladne spodnie na gumke- nawet znalazlam takie eleganckie do pracy w reserved, ale strasznie szerokei nogawki, a ja mam nozki jak patyczki i nie wygladało to fajnie. Na sukienki z kolei jest zdecydowanie za zimno :/
 
Ja już po labo [emoji6]
Pierwszy raz od niepamiętnych czasów moje żyły współpracowały z pielęgniarką [emoji3]

Truskawka - co do sakramentów - mam to samo zdanie. Ale dla mojego M, to jest postawa szerzaca ciemnote [emoji34]. Próbuje J przekonać tym, że kupi jej kiecke jaką tylko będzie chciała, zrobi jej super imprezę, ale z pominięciem otoczki kościoła.
Ja natomiast będę chciała ja puścić z jej klasą do komunii (nie jesteśmy z parafii przyszkolnej, ale to nie będzie problem). Myślę, że będzie chciała uczestniczyć w tym sakramencie na równi z koleżankami i kolegami.

Co do spodni - proponuję legginsy, lub jegginsy. Ja ostatnio kupiłam sobie spodnie na zalando z Only. Dość elastyczne, także myślę, że jeszcze mi posłużą [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka ja też się w moje s już nie wcisnę. Kupiłam jedne M ale za szerokie w udach a chyba najlepsze będą ciążowe z pasem bo ten pas rośnie z brzuszkiem.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Truskawka ja też się w moje s już nie wcisnę. Kupiłam jedne M ale za szerokie w udach a chyba najlepsze będą ciążowe z pasem bo ten pas rośnie z brzuszkiem.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png

Idziemy tak samo tygodniami ciazy, u mnie tez 7+1 :) Miałam takie spodnie w 1szej ciazy, ale wtedy na starcie byłam o 20 kg grubsza, wiec juz dawno je wywaliłam. Teraz jeszcze na pas za wcześnie. A z kolei getry pasuja tylko do dluzszych bluzeczek, a takich prawie nie mam :/
 
reklama
Ja kupiłam jedne z pasem i Ci powiem , że pas jest super. Nie odstaje w ogóle a będzie rosło z brzuszkiem. Może zależy z jakiej firmy. Właśnie widzę, że idziemy łeb w łeb :):):)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Do góry