reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karo wiadomo ze to pewnie nie u wszystkich ale cztalam mega duzo na ten temat i jest potwierdzenie naukowe na ten temat.

Aga u nas to samo bylo.zreszta ja jestem lojalna BB i nie zamierzam opuszczac dla jakies grupy na FB itp

Katanka a jak.piersi bola? Mnie wczoraj bolala np tylko lewa:D

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
TUTAJ NIKT NIC NIE WSPOMNIAŁ O OPUSZCZANIU GRUPY
OK. ROZUMIEM. MOŻE ZA BARDZO SIĘ OTWIERAM PRZED LUDŹMI, ALE SKORO PISZYMY O NAJBARDZIEJ INTYMNYCH SPRAWACH NASZEGO ŻYCIA ALE SPOKO NICZEGO DO NICZEGO NIE ZMUSZAM. MIŁO JEST WIEDZIEĆ Z KIM SIĘ PISZE :)
 
Powiem Wam dziewczyny, że czasem lepiej uważać na forach, w 1szej ciązy też byłam na forum i jedna z dziewczyn bardzo tam jechała na swoją teściową, przy tym nie kryła swoich danych, no i to wszystko co opisywała trafiło do teściowej. Awantura niesamowita, chyba do tej pory sie nie odzywają, także lepiej czasem byc anonimowym, myśle, że pewnie za jakis czas zrobimy grupę zamknięta na FB albo tu, ale na to napewno za wcześnie.
 
Maziajka - ja również jestem lojalna BB [emoji3]. Z doświadczenia powiem, że przeniesienie tamtej mojej grupy na FB nie sprawdziło sie.
Ale kontakty z dziewczynami z BB (z którymi pół ciąży przegadalam, a następnie wspólnie wychowywalysmy nasze majowe dzieci) przeniesione najpierw na NK, a później na FB do tej pory super funkcjonują (tyle że już typowo personalnie).

Może za ostro napisałam wcześniej - Joanna, Karolina - nie neguje zapoznania się na FB [emoji2]. Dla mnie to...na dzień dzisiejszy za szybko. Nie poznalysmy się jeszcze na tyle, by móc sobie coś szczerze i z jakąś wiedzą o sobie nawzajem podpisać pod jakimś zdjęciem czy postem na FB (poza tym nie chce FB łączyć z moją ciąża [emoji14]). Dajcie Nam jeszcze troszkę czasu na rozkrecenie [emoji3]
Mam już Wasze dane - więc bądźcie kiedyś przygotowane na zaproszenie [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karo wiadomo ze to pewnie nie u wszystkich ale cztalam mega duzo na ten temat i jest potwierdzenie naukowe na ten temat.

Aga u nas to samo bylo.zreszta ja jestem lojalna BB i nie zamierzam opuszczac dla jakies grupy na FB itp

Katanka a jak.piersi bola? Mnie wczoraj bolala np tylko lewa:D

010igov3fkey3mez.png
No właśnie piersi mnie przestały boleć jakos wczoraj, a teraz tak delikatnie je czuje. Tyle co nic. Bo wczesniej był meksyk...
 
Dziewczyny z racji na to że nie mogę jeść wszystkich owoców potrzebuję kupić sokowirówkę czy jakąś możecie polecić?
 
Maziajka u mnie też imbir nie wchodzi w grę ale wcale nie wymiotuje. Jak czytam o Twoich objawach to jestem w szoku. Mnie bolą piersi i już urosły o min rozmiar i do tego lekko mnie mdli może że dwa razy było gorzej. Trochę mam wyczulony węch i ciągnie mnie tam gdzie jamnik. I tyle.
Aga prezes chciał miejsce dla kolegi i szefowa jak usłyszała że jestem w ciąży to się bardzo ucieszyła i sama mi powiedziała żebym jechała od razu do lekarza po zwolnienie.
Arrow ja też bym nie czekała jeśli wszystko ok.
Jeśli chodzi o fb to mam ale również nie chce nikogo informować póki co :)
DorciaS ja z sokowirowka nie pomogę ale mi bardzo na mdłości pomaga smoothie z owoców świeżych i mrożonych. Kupiłam sobie blender kielichowy i odpalam codziennie w ramach kolacji.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry