reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katanka ja tak miałam w zeszłym tygodniu do tego jeszcze mi tak brzuch wypychało jakbym była w 5/6 miesiącu aż mąż się za głowę złapał :) a teraz już jest ok zjem i nie ma tej pełnosci wręcz przeciwnie dalej bym jadła tylko ze mam ochotę tylko na słodkie wiec ograniczam :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
reklama
Hahah dziewczyny!!! Z tym fb :D ja uważam ze za wczesnie! Ale nikt nie widzi grupy ani jej zawartości o ile grupa jest tajna. Nawet w wyszukiwarce nie można jej znaleźć. Ja z marcowkami funkcjonuje juz tak 4 lata, ciąża była na Bb. Także o teksty nie ma co sie martwić, pod tym względem grupa na fb jest po stokroć bardziej tajna niż bb.
Na fb są trzy rodzaje grup publiczna, zamknięta (wymaga zaproszenia ale można wyszukać w wyszukiwarce) i tajna do której maja tylko dostęp jej członkowie, trzeba mieć zaproszenie od admina grupy
 
Kasiulka dziękuję!! trochę mnie uspokoilas.
Mój wynik jest aż sprzed 4 tyg i teraz się boje, że jest wuzszy.

Truskawka nje, endo odpada. ja w Uk mieszkam. w poniedziałek mam ponownie badana krew plus tsh i zobaczę. wmiedzyczasie idę do gp. zobaczę czy przepisze leki na tak stary wynik.

AIM wiem jakie są ogólne zalecenia, tu nawet do 2. chodzi raczej o takie przekroczenie.. z synem w 7 m miałam prawie 5.
Ft4 obecnie mam 12. ponoć ono jest najważniejsze w ciazy.. na 1 trym chyba wnormie??

Acard.. ja biorę poprostu aspiryne 75mg czyli odpowiednik pl acardu. bralabym na własną rękę cała tabletkę. na pewno nie zaszkodzi a może pomóc!!

Sandra czekam na jutrzejsze wiesci!!


Arrow kd razu możesz. życzę oczywiście powodzenia i kdezwij się z pozytywną nowina!!!
Aga zasada 3 jest po lyzeczkowaniu.

Dorota kwota zabójcza..

Nie używam fb, dla mnie to strata czasu, którego i tak mi brakuje w rzeczywistym życiu :(

Miałyśmy przestań obesesyjnie gadać o objawach.. U mnie leci juz 11tc i w porównaniu do poprzednich ciąż udanych zeroooo objawów.

Karoo Ty też widzę mega zarobiona. liczę, że wyrobie się do tego tygodnia. potem planuje robić zarcie. makowce juz w zamrazalniku.

Juz po dentyscie i dzisiejszych zalatwieniach. prasowania od groma i pranie jeszczs ale nie wiem może wieczorem bo córką ma konie jeszcze.

Czuje się ciągle pełna i taka nadymana ale to nie wzdęcia np.z rana.. widocznie tak teraz mam. syrop na zatwardzenia musze bo coraz gorzej.
 
Joanna zazdroszczę podejścia, naprawdę chciałabym sie tak nie denerwować jak ty, ale ja z natury jestem taka ze jak coś zaplanuje to tak musi być, jak coś mi nie wychodzi to sie okropnie denerwuje.

AIM zgadzam sie z tobą, mnie przez ten cały czas podtrzymuje na duchu myśl ze mam juz dziecko i najwyżej będzie jedynakiem, często myśle o ile gorzej maja pary które nawet jednego dzieciątka nie mogą mieć. Ale jeśli juz obrałam jakiś cel to raczej juz nie zrezygnuje z realizacji, raczej będę za wszelka cenę walczyć o drugiego maluszka.

Lilith dzięki za odp z acardem, wszędzie po ciazy obumarłej i przy ryzyku gestozy podaje sie co najmniej ten acard, do dooopy ten moj lekarz :/
 
Zdecydowanie mądrze napisane :) Ja bylam także na mamusiach 2009 i było naprawdę świetnie- organizowane były spotkania mam( w najbardziej dla wszystkich dogodnym miejscu w kraju) i ogólnie z kilkoma mamami mam nadal kontakt - całkiem fajny :) Jednak fakt- przejście na fejsa to już w ogóle po narodzinach dzieci- i to sporo po :)
Z resztą to forum publiczne- przecież możemy sobie i tutaj stworzyć grupę zamkniętą - jeśli boimy się podczytywania przez kogokolwiek- jednak i na taką grupę zamkniętą jeszcze odrobinę za wcześnie :)
Dokładnie [emoji4]. Ja też z 2009 [emoji6]Pierwsza zamknięta grupa powstała po 4 miesiącach od jej założenia (akurat ja wtedy byłam nowa, więc się nie zalapalam, zresztą po mnie też sporo mam doszło). Kolejna grupa zamknięta została utworzona tuż po narodzinach naszych maluszków.

Także Laski, nic nie stoi na przeszkodzie aby za 4-5 miesięcy postarać się utworzyć zamknięta grupę, i równolegle prowadzić otwartą, czekając na nowe mamuśki [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co??? wczoraj była data kolejnej spodziewanej miesiączki- i standardowo czułam lekkie ciągnięcie w brzuchu... ale dziś to mnie tak brzuch napierdziela , ze szok:angry::baffled:
 
Hej[emoji14]ja wczoraj po wyjsciu ze szpitala przespałam pół dnia bo wiadomo jak to w szpitalu ze spaniem bywa :O także juz sie nie udzielałam:p dzisiaj bylam na wizycie u swojego gina i powiedzial ze to z pewnoscia plamienia z powodu terminu miesiaczki i jak dla niego wszystko wyglada super[emoji14]fasolka tez ma sie bardzo dobrze[emoji14]zlecil mi wszystkie badania i dał skierowanie na prenatalne[emoji14]a za 2 tyg kolejna wizyta[emoji14]o bólach brzucha tez wspomniałam to powiedział ze moze pobolewac bo jelita cos tam cos tam :D no wlasnie, ja tak slucham ze potem polowy nie wiem[emoji14]dotarło do mnie najważniejsze ze wszystko jest ok i jak juz sobie wykupilam to mam dokonczyc brac najpierw ten duphaston a potem luteine[emoji14]dzisiaj 8t3d :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z fb dobry pomysł ale nie na teraz bo fakt faktem dziwnie jest tak podpisywać pod niektórymi dolegliwościami imieniem,nazwiskiem i zdjęciem nawet między nami :D Chociaż...na chłopski rozum nawet później po założeniu facebookowej grupy wyszło by na jaw która się skarżyła na to i na to :D

Lilth - Jeszcze do tego co mi ostatnio odpisałaś na temat mieszkania. Fakt masakrycznie drogo chyba ,że pojedziesz na koniec miasta ale wtedy bilety kosztują 5 razy tyle i dystans ogromny ,a mój pracuje w samym centrum. Jak tutaj przyjechałam po raz pierwszy to miałam 200f w portfelu i musiałam brać co najtańsze (na szczęście od razu po tygodniu znalazłam prace i szybko zmieniłam mieszkanie) potem poznałam mojego,szukaliśmy innego mieszkania najpierw jako koledzy potem już jako para. Jak wplątaliśmy się w agencje to był koszmar i problemy finansowe ale to się już zmieniło na szczęście i może mi się uda dostać jakieś dofinansowanie do mieszkania bo już pytałam i wszystko idzie w dobrą strone. Chciałam wyjechać do mniejszego miasta ale mój ma tutaj prace i nawet jak ją straci to w ciągu 2 dni znajdzie nową,a nie wiem jak jest w mniejszych miasteczkach...tutaj też nie trzeba znać idealnie języka i mamy znajomych którzy zawsze pomagają gdy jest ciężko i na odwrót - my im.

Mi ustają powoli te dziwne dolegliwości i polecam wam kawe latte z imbirem na mdłości i rozgrzanie ;). Ja codziennie zamawiam i kolekcjonuje kubki ze Starbucks'a ale zacznę sobie ją powoli w domu przygotowywać tylko muszę kupić ekspres bo taka rozpuszczalna nie podchodzi :(
Piersi już też bolą mniej tylko czuje ciągnięcia w dole brzucha ale z tego się akurat cieszę bo wiem ,że zaczyna coś rosnąć :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry