reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej laski,w końcu was nadrobilam,jeśli chodzi o migreny to mój mąż cierpi strasznie,i pierwszy raz słyszę o solpedeine,kupię mu,może one pomogą
Alkohol,ja uwielbiam piwo,i cydr, mocniejszych alkoholi nie ruszam,po prostu nie lubię ale tych będzie mi brakować.
Obliczylam wiek ciąży na tej stronie co podalyscie,wychodzi mi 8T.1dz,ale u mnie na pewno jest wcześniejsza.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania uwierz mi, ze ja bardzo bym chciala isc juz do gina, ale tu w Hiszpanii w 8 tyg dopiero zakladaja karte ciazy a pierwsze usg jest w 12 tyg. Wcale mi sie nie usmiecha tyle czekac. Ale tez z drugiej strony wiem, ze w pierwszej ciazy jak bardzo bolal mnie brzuch to wyslali mnie na patalogie ciazy w 6 tyg zeby stwierdzic czy wszystko ok.

Zreszta ja mam takie uczucie i w pierwszej ciazy tez tak mialam, ze skoro tak ciezko mi bylo zajsc to skoro juz sie udalo to znaczy, ze dzidzia jest silna, tak sobie wmawiam. Z Susanna tak bylo, ze ona zawsze super tylko mnie chciala wykonczyc i na koniec zafudowala mi cesarke emergency.

Pacjentki mojej polskiej pani ginekolog Antepowicz specjalnie z Hiszpanii przylatują tu do Irlandii. Całe badanie z usg 100 € kosztuje. Można znaleźć bardzo tanie bilety lotnicze :-)
W irlandii też do 12 tygodnia ciąży jest zasada "co ma być to będzie".

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do alkoholu to ja uwielbiam piwko tyskie z sokiem mniam...myslalam ze w ciazy bede miala chcice na piwo ale poki co na sam zapach mnie odrzuca:p

Moze pozniej bedzie smak i trzeba bedzie sie lechem free ratowac:p

010igov3fkey3mez.png
 
aninek - Ja mam taką samą sytuacje.
Biegałam od jednego lekarza do drugiego i albo miejsc nie mieli albo warunki w samej poczekalni mnie odciągały ;/ U mnie też w 12 tyg pierwszy skan usg i dalsze badania.
Już się powoli niecierpliwie i chyba jednak polecę do polski na kilka miesięcy (chociaż nie powinnam) i tam zacznę ,a tu dokończę. W Polsce miałam super ginekolog i na pewno lepiej jest prowadzić ciąże w ojczystym języku. Tam mam rodzinę i znajomych ,a tutaj jedynie chłopaka,który cały czas pracuje więc siedze w domu sama i się wszystkim zadręczam więc chyba na prawde polecę...


Dziewczyny - jeśli chodzi o alkohol to ja też raz na jakiś czas szalałam ,a do tego prowadziłam bardzo niezdrowy tryb życia. Wychodziłam często na piwko wieczorami ,a w terminie spodziewanej miesiączki miałam urodziny i wypiłam aż 2 butelki wina i kilka drinków . Jeszcze paliłam i to baaardzo dużo bo 2 paczki dziennie czerwonych , piłam po 10 puszek red bulli ( moje kolejne uzależnienie) stołowałam się w fast foodach i pracowałam w chłodni po 15 godzin dziennie.
Żeby nie było - o ciąży jeszcze nic nie wiedziałam bo kilka tygodni wcześniej wróciłam z urlopu z ciepłego kraju i pomyślałam,że przez zmiane klimatu coś mi się pomieszało... jednak na 2-3 dni po spodziewanym terminie miesiączki zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Teraz jak tak sobie pomyśle o tym wszystkim to jestem w 100% pewna ,że do ok.4-5 tc dziecko jest bardzo dobrze chronione w brzuchu matki. No i teraz ani do piwa,ani do fast foodów i red bulli mnie nie ciągnie ...jedyne co to papierosy i chociaż już nie pale to nadal mnie ciągnie zwłaszcza kiedy poczuje dym...
 
Dziewczynki moje Kochane powiedzcie jak się miewa Wasz brzuszek ? Mam nadzieje że te tóre mają z Was skurcze no-spa pomoże. U mnie sie dzieje bardzo dużo to jak bym miała butelkę wody gazwanej w środku i bąbelki jak by z niej ulatywały i tak mam juz ze 3 dni
 
Dziewczynki moje Kochane powiedzcie jak się miewa Wasz brzuszek ? Mam nadzieje że te tóre mają z Was skurcze no-spa pomoże. U mnie sie dzieje bardzo dużo to jak bym miała butelkę wody gazwanej w środku i bąbelki jak by z niej ulatywały i tak mam juz ze 3 dni
Mnie czasami cos zakluje a tak czesciej to bóle mnie łapią jak na okres[emoji14]ale nie trwają zbyt dlugo i jeszcze nie musialam sie ratować zadnymi tabletkami[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry