reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dorota gr
Witam się z Wami dość nieśmiało. We wtorek w 27dc zrobiłam test i dwie kreski. Beta 28dc 56 a 30dc 162 :)
Miałam być kwietniowka ale w 7tyg poronilam. Teraz czuję że się uda ;)
Wizyta u ginekologa 3.11 ze względu na wcześniej poronienie mam się zgłosić po luteine i acard.
Mamy już 1.5 synka :)
Jeśli chodzi o objawy to mam pełniejsze piersi, czuje ciągle zmęczenie i dzisiaj pierwszy raz mnie zemdlilo.
Dorota gratuluję i trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko się udało :* a jakie zawsze miałaś cykle? 28? Regularne?
 
Witam przyszłe lipcowe Mamusie :) podczytuje Was od wczoraj, bo mam nadzieję, że do Was dołączę... tylko boję się zrobić test...chyba za bardzo się nakręciłam i boję się rozczarowania. OM miałam 29.09. Mam już 3letniego Synka. Jestem po wyjęciu Mireny, bo postanowiliśmy z Mężem starać się o drugiego dzidziusia. W sumie to był pierwszy cykl starań. Strasznie bolą mnie piersi i jestem mega senna, codziennie chociaż godzinkę muszę się zdrzemnąć, dziś mnie nawet tak nagle zemdliło. Ogólnie dziś jest 30 dc. Kupiłam test i teraz zastanawiam się czy robić jutro rano czy poczekać jeszcze kilka dni... jak myślicie?? Gratuluję Wam pozytywnych testów :)
Ja om miałam 28.09 dzisiaj mam 31dc. A test zrobiłam w 27dc była już delikatna kreska :) zrób jutro rano musi być dobrze i dolaczaj do nas :)
 
Dorota gr

Dorota gratuluję i trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko się udało :* a jakie zawsze miałaś cykle? 28? Regularne?
Dziękuję :)
Tym razem jakby to powiedzieć czuje te ciążę a wtedy od początku jakoś było nie tak i beta w ogóle nie rosła.. ale nie ma co mówić o tych przykrych sprawach trzeba się cieszyć tym co teraz jest .
Tak ja miałam zawsze regularne 27/28 dniowe. Teraz też nas pierwszy cykl starań :)
 
Ja om miałam 28.09 dzisiaj mam 31dc. A test zrobiłam w 27dc była już delikatna kreska :) zrób jutro rano musi być dobrze i dolaczaj do nas :)
Przekonałaś mnie ;) jutro rano testuję. Co będzie to będzie :) Obiecałam sobie, że nie będę schizować podczas tych starań. Straciłam pierwszą ciążę i później nie mogłam zajść, ale jak odpuscilam psychicznie udało się i teraz mam cudownego Synka. Teraz chcę podejść do tego bardziej na luzie, ale w głębi duszy bardzo bym chciała, żeby jednak się udało jak najszybciej hehe Kobiety...kto je zrozumie :p
 
Przekonałaś mnie ;) jutro rano testuję. Co będzie to będzie :) Obiecałam sobie, że nie będę schizować podczas tych starań. Straciłam pierwszą ciążę i później nie mogłam zajść, ale jak odpuscilam psychicznie udało się i teraz mam cudownego Synka. Teraz chcę podejść do tego bardziej na luzie, ale w głębi duszy bardzo bym chciała, żeby jednak się udało jak najszybciej hehe Kobiety...kto je zrozumie :p
Trzymam kciuki musi być dobrze :) a Ty ilu dniowe masz cykle ?
Dokładnie lepiej się nie spinać bo to nic nam nie daje a jak już się ma jedną pociechę to łatwiej przez wszystko przejść.
Będzie dobrze :)
Daj znać jutro :)
 
Witam wszystkie Nowe mamuski i gratuluje.super ze nas coraz wiecej
Marta8989 to nam wychodzi ten sam Termin i lekarza tez mam 10.11 i tez mam coreczke ale to moja trzecia ciaza.w pierwszej urodzilam w 18 tyg martwego syneczka byl bardzo Chory. Coreczka nam wynagradza Za to wszystko potrojnie
Dlatego teraz okropnie znowu sie Boje
Izabela tez widze na 03.07 Termin.
Ciekawa Co lekarz Mi wyliczy Bo tylko Ostatnie dwa cykle byly 29 dniowe a poprzednie zawsze 37 dni. Ale w 28 dniu wyszedl test juz pozytywny
Mitka 89 trzymam kciuki jutro
 
Ostatnia edycja:
Karo01 bardzo Ci współczuję :( ale teraz będzie wszystko dobrze, musi być! [emoji11]

Mitka89 również trzymam kciuki za 2 kreseczki [emoji5]

Hajmal moja córka też ma 7 lat :) Podziwiam wszystkie mamy z trójką dzieci. Mi dużo czasu zajęło, żeby zdecydować się na drugie ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mitka kochana testuj, testuj i koniecznie daj znać. Trzymam kciuki! :-) :)
Ja tu chyba będę najpóźniej testować...2.11, jak wspominałam mam wizytę kontrolną u gin i modlę się,żeby @ nie przylazła,bo teoretycznie wtedy ma być (błagam,nie pytajcie dlaczego taki termin, 2,5 miesiąca czekałam na tą cholerną wizytę..:dry:; obłożenie babka ma straszne,ale co się dziwić,mieszkam w Niemczech,dużo muzułmanek,a one nie bardzo mogą do faceta gina iść,więc...).
My już nawet wymyśliliśmy z P. imiona dla trzeciego dzieciaczka: w przypadku dziewczynki ma być Emma lub Maja,a jeśli chłopiec ,to Max ,chociaż przyznam szczerze,że nie do końca ten Max mi odpowiada...Ale popatrzcie same, 1 cykl, dwójka dzieci w domu, jakby nie było mam co robić,a jednak myślę o imieniu dla dziecka,którego jeszcze nie ma.:-D:-D No strasznie jestem zafiksowana na zajście w ciążę.. Z synkiem niestety trwało to praktycznie 2,5 roku..dopiero jak odpuściłam,to się udało i to w najmniej spodziewanym momencie.:szok: Zawsze machałam ręką na rady typu "rozluźnij się,nie myśl o tym",ale jednak coś w tym jest. Oczywiście pod warunkiem,że zdrowotnie wszystko jest w porządku.
Troszkę się rozpisałam. P. pojechał do polskiego sklepu,nakupował kiełbasy,sera żółtego, rogalików...kto to zje,ja się pytam? :-D:-D:-D
 
Do góry