reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aim uuuu fryzjer nie byłam 4lata : ) nie farbuje, sama odcinam, ale pamiętam że bywa fajnie :) aim to buzie zkryj.
Lilith nie oglądaj takich rzeczy bardzo cię proszę.
Kasia to ja miałam jakiegoś fuksa, nawet w tkMaxie coś kupiłam, primarka oczywiście zaliczyłam no bo jak nie odwiedzić. Bluzki na ramiączka sobie kupiłam takie dlugie, chyba z 5, i podkoszulki dla męża pod koszule do pracy, bo on zawsze podkoszulek musi miec nawet jak jest ciepło.
Tymuniek gratulacje córeczki! Ważne że wszystko dobrze.
A ja przy desce do prasowania. Coś mi nie idzie za bardzo :/

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia bo Ty żyjesz w innym świecie. Nie jesteś tu na stałe.my tu mieszkamy i nie prawda, że jest drogo..
Ostatnio kupiłam od groma xiuszkow za 4f.
Nie kupuje w primarku ubrań bo d,a mnie to tanie i do niczego, tak samo nie przepadam za asda czy tesxo bo to zaś oklepane,
Ja kupuje ciuchy z joules, pop, wolfa, etc i w życiu nie kupisz tych ubrań taniej w pl.
W UK jest baardzo tanio.
Czemu nie pojedziesz na carboot baby??
Rzeczy są jak nowe i np. 3 pajace z nexta za 1f..
Masz w głowie ciągle przelicznik polski :)
Koleżanka zbiera tak ciuchy tu w UK i sprzedaje właśnie na allegro ze sporym zarobkiem..


Maziajka nie wiem.. Zawsze się pilnuje a tu mnie podkorcilo bo pozytyw.. Nie myślałam, że obok zobaczę same pożegnania :(

Tymuniek baardzo się ciesze!! Gratuluje córeczki!!

Truskawka właśnie widzisz, ja nie specjalnie.. Jak Maziajce napisałam.. I masz rację.. Potem ciągle te widoki są przed oczami.. Nie pomogłam sobie, bo mam schizy ostatnio..

Ale..

Mała tak wali dalej, że widać już niesamowicie na brzuchu.. To cudnem jak od razu pocieszy :)

Misia baaardzo Lubie Tkmaxxa :)
Można ekstra rzeczy wyłapać i taniutko. Tylko trzeba patrzeć na firmę, bo cena niby wysoka ale normalnid zamiast 100f za kurtkę można zapłacić i 60f :)
Buty tez tanie.

Lubię tam gary i dodatki kupować.
Nie fuksa a jest tanio i tyle :p


Pumelova kciuki dalej zaciskamy :)

Bulkasia faktycznie milczy..
 
Ale narobilyscie mi "smaka" na taki jeden dzien dla siebie ;-) fryzjer, moze kosmetyczka, kawka i dobra ksiazka ;-) o! Przeciez sie nalezy :p

Kurcze, no, a na ktora bulkaasia miala na 13 sta chyba...eh :-( ale dalej trzymam kciuki, toz musi byc ok!

A co do TKmaxxa to chyba duza roznica miedzy tym w Pl a w UK? Bo kurcze co kiedys nie poszlam to kiszka byla... I przestalam lazic :p
Ale pewnie jak ze wszystkim do Pl leca " odpady"...
 
Jejjj, to tylko ja chodzę systematycznie do fryzjera? U mnie jak w zegarku 5-6 tyg odrost (siwe się pokazują, a na tle odrostu to od razu wszystko widać [emoji19]) + co 3 miesiące podciecia. Na kolosalna zmianę fryzury rzadko się decyduje.
Za to kosmetyczke odwiedzam od wielkiego dzwonu - częściej już do dermatologa zaglądam.

Lilith - zazdroszczę Ci tych możliwości zakupowych. Nie tylko ciuszki tańsze i ładniejsze możesz nabyć ale i akcesoria dzieciowe można za bezcen trafić [emoji3]
 
To ja chyba pobije wszystkich. Ostatni raz u fryzjera byłam... 12 lat temu. Nie licząc czesania na ślub :) Przyjaciółka jest po szkole fryzjerskiej i to ona mnie ogarnia :) nie farbuje już 3 lata, więc mam spokój. A końcówki mi mąż ostatnio podcinał :)
 
Fryzjer ja chodzę na kolor regularnie teraz idę pod koniec marca chciałam zrobić dodatkowo kreatynowe prostowanie włosów jedna fryzjerka ci zna mnie od lat odradzała mi ten zabieg ze względu na smród tego środka co prostuje włosy już kiedyś miałam tą kurację i działało jakieś 3 mc nie.musiałam modelować prostować i spokój a mam gęste włosy i jest ich pełno...
Robiłyście sobie kiedyś tą metodą włosy ecekt super.
 
reklama
Tymuniek - miałam raz robiona keratyne, ale nie tyle pod kątem prostowania, co odbudowy struktury włosa. Koleżanka natomiast od 3 lat co 3 miesiące prostuje keratyna - suuuuper to u niej wygląda (tylko te 3 dni, podczas których musi uważać na wodę/wilgoć itd.daja jej w kość [emoji6]).

Ja zawsze na wiosnę decyduje się na zmianę fryzury, ale w tym roku poczekam do lipca /sierpnia i zobaczę w czym mi będzie wygodniej, bądź co będę musiała zrobić żeby było ok (po ciąży z Jaga nie leciały mi włosy, miałam nawet lepsze niż przed.. Ale wolałam je wiązać, więc krótkie odpadaly)
 
Do góry