reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Za godzinę Idę do fryzjera :D wiem że to na żadne powiązanie z ciążą ale strasznie się cieszę, kilka lat nie chodziłam do fryzjera a teraz już drugi raz w ciągu pół roku będę"coś"ze sobą robić u niego więc mam zabawę :D gorzej będzie jak mi się nie spodoba efekt :p
Aim to czekamy na fotkę z efektami wizyty [emoji3]
 
reklama
Kasia byłam tydzień tylko :) na zakupach i odwiedzić imigrantów.
Co do przyjaciółek to moje tez wyjechały za mezami. Jedna 300 a druga 150 km. Niby niedaleko a to już nie to samo. Na szczęście ta jedna do liceum jest blisko i w nowej pracy też trafiłam na pokrewne duszę.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
a propos cen ciuszków dla dzieci. Fakt jest faktem, że te wielopaki opłaca się kupować czy to w Georgu czy w Primarku. Ale inne ciuszki , pojedyncze , że tak powiem w przeliczeniu na pl są w takich samych cenach a nawet droższe. Byliśmy w sb w takim sklepie Kiddicare no i w porównaniu z innymi sklepami mają tanio ale to nie jest tanio dla osób z Pl , które chcą sobie tutaj dla dziecka zrobić zakupy. A pózniej spojrzałam na allegro i chyba na allegro zrobie większe zakupy i wyślę z Polski do UK, bo nawet wtedy będzie się to opłacało. Tak z moich obserwacji to tutaj możnaby się zaopatrzyć w całą wyprawkę jak dwie osoby pracują, ja niestety nie pracuję a zjednej wypłaty pokupować to wszystko...hmm..ciężko:)
 
Lilith i po co zes ogladala! Ja.nawet nie wchodze i wiem ze bede zle info opuszczac bo potem w nocy mam.schizy!

Ewela to daj znac jak po wizycie!

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Tymuniek gratulacje!!!

AIM ja tez rzadko chodze do fryzjera, najczesciej wychodze z gorsza fryzura niz przyszłam, ale jak masz kogos super sprawdzonego to chetnie wezme kontakt :)

Lilith ja staram sie sama nie wchodzic na takie stronki, do teraz przezywam historie chłopczyka ktora wczoraj wieczorem ogladałam w TV, ale nieraz gdzies cos sie przewinie przez oczy i pozniej niestety wlasnie człowiek sie zaczyna zamartwiac :(:( ja w 1szej ciazy tyle nie czytałam takich historii i mialam duzo lepsze nastawienie niz teraz
 
Do góry