reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
AAggAA normalna wizytę ustalili mi na 23go listopada dopiero, ale miałam bóle brzucha i dlatego miałam to usg tydzien temu, norma,nie czekałabym do 23.11 ale chcieli upewnić sie,ze ciąża wewnatrzmaciczna. Teraz kolejne usg mam 18.11 , bo juz bedzie serduszko , a standardowa wizyta niezmiennie 23.11
 
AAggAA normalna wizytę ustalili mi na 23go listopada dopiero, ale miałam bóle brzucha i dlatego miałam to usg tydzien temu, norma,nie czekałabym do 23.11 ale chcieli upewnić sie,ze ciąża wewnatrzmaciczna. Teraz kolejne usg mam 18.11 , bo juz bedzie serduszko , a standardowa wizyta niezmiennie 23.11
Paulinka, dzieki za rozjasnienie. Cieszę sie ze wszystko jest dobrze!
 
Oczywiście... Dawaj znać jak już będziesz po...

U mnie ciężka to była noc.. nie wiem czy iść do lekarza czy nie... Nie chciałabym zaszkodzić maluszkowi....
 
Aga oj ja tez dobrze spalam tylko juz 2 razy na siusiu wstaje co noc.Wczoraj nawet meczu nie dopatrzalam:p

Mlodamama inhalacje sobie zrob.
 
reklama
Do góry