reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Sarat mialam.plamienie rozzowe w niedziele 1 razowo przy podcieraniu a na drugi dzien przyszedl.okres ale u Ciebie beta prawidlowa.wiec to.nie ciaza biochemiczna na.pewno.Ja wtedy szukalam.info.wlasnie o bladorozowych plamieniach w ciazy i wiekszosc bylo.wlasnie ze to nic groznego wiec dont worry:-) gdyby sie powtorzyli albo towarzyszyly temu skurcz to wtedy mozna.zaczac sie stresowac a tak.jest ok wszystko:-)

Palina.mnie.tez totalnie.od miesa odrzucilo biedny moj maz:p
 
reklama
Maziajka no ja mimo wszystko gotuje mięcho moim mięsożercom , ale sama nie zjem.
Dzisiaj cały dzień słaba jestem , bleeh. Ojciec mojego M.odebral mi córkę ze szkoły, żebym mogła pojechać sobie na zakupy :p wszystko by za mnie robili gdyby mogli :D kochani ludzie :)
 
Wrzucam fotkę z usg tydzien temu. Nasz 'pierścionek z diamentem' , a z diamentu urośnie dzidziuś :D (słowa mojej położnej :p )
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    749,1 KB · Wyświetleń: 105
Co do smaków, ogórkowa wlasnie sie gotuje :) mięso jak przygotowuje na obiad to sie modlę,zeby nie zwymiotować na patelnie ;) nie jem miecha bo mi śmierdzi , wczoraj wciągnęłam kuraka z kfc ale żadnej wieprzowiny czy wołowiny , a szkoda bo przecież lubiłam :( najlepiej mi wchodzi makaron .
Żadnej czekolady. Okrutne mdłości od kilku dni. Przy pierwszej ciazy nie czułam nic,a teraz....
W nocy jak sie budzę na siku grawitacja nabiera extra siły,bo mam wrażenie,ze piersi mi sie urwą spadną na podłogę z hukiem, jakbym miała w środku je wzmocnione na żyłkach i te żyłki sie naciągają , piekący ból, aaauuuu.

Brzuch bede smarować palmersem, ale póki co niczym. Mam tendencje do rozstępów od zawsze. W wieku 12 lat pojawiły sie pierwsze, kiedy po operacji przytyłam 10kg w miesiąc. (Przed operacja ważyłam około 25kg) , skóra i kości . Po pierwszej ciazy mam rozstępy na brzuchu i kilka na piersiach ale mało widoczne, teraz pewnie bedzie gorzej bo startuje z wysokiej wagi :/
Paulinka a przypomnij w ktorym tygodniu jestes? Ja mdłości jeszcze nie mam, ale zawsze jestem podatna na jakiekolwiek zmiany. Dzis z kolei boli mnie glowa, ale najpierw bolala mnie szyja po lewej stronie. Wiec nie wiem czy to po prostu przez zle ulozenie na poduszcze czy faktycznie fasola juz daje o sobie znać.
Nie pisz o ogórkowej, bo zaraz wyjde na wioche i zacznę szukac składników!
Co do palmersa, tez go polecam - ja stosowalam, któryś balsam z tej serii tak po prostu. Ale od znajomych juz mamusiek slyszalam ze jest fajny. Fajna ponoc jest seria Fur Mama babydream - z rosmanna!
Piękne usg! Ja juz się nie mogę doczekać jak juz mi pan Gino powie, ze wszystko jest dobrze!
 
AAggAa według ostatniej miesiączki 7 tydzien , ale jestem pewna ze z usg ciąża okaże sie młodsza bo cykl miałam rozjechany i pozna owulacja ;)

Ja z córka zjadłam pół garnka ogórkowej ^^ i zadała mi pytanie 'mój bejbik bedzie polski czy holenderski ? ' , mowię do niej 'Maja, to tak nie działa. Dziecko uczy sie języka od Ciebie, zależy w jakim języku będziesz mówiła do dziecka' , 'Aha, to holenderski, chyba,ze poznam przystojnego chłopaka z Polski ' :-D
 
AAggAa według ostatniej miesiączki 7 tydzien , ale jestem pewna ze z usg ciąża okaże sie młodsza bo cykl miałam rozjechany i pozna owulacja ;)

Ja z córka zjadłam pół garnka ogórkowej ^^ i zadała mi pytanie 'mój bejbik bedzie polski czy holenderski ? ' , mowię do niej 'Maja, to tak nie działa. Dziecko uczy sie języka od Ciebie, zależy w jakim języku będziesz mówiła do dziecka' , 'Aha, to holenderski, chyba,ze poznam przystojnego chłopaka z Polski ' :-D
No to 2 tyg starsza niż moja! Termin pewnie na początek lipca?
Ja jestem w 5 tyg. Tak sie zastanawiam kiedy uderzać na ginekologa...
Chłopaki z Polskie nie są zle! Moze się uda hehe!
 
reklama
Kurczę... Napisałam posta jeszcze przed 7 rano i go nie ma czary jakieś czy co??u mnie dziś masakra, nie dość że mdłości i wymioty to jeszcze wstałam z okropnym bólem głowy, zatok i wogole jakaś bez sił... W pracy przetrwałam (niestety pracowałam dziś przy sesji zdjęciowej) ale w zasadzie nie wiem jakim cudem.... Wróciłam i padam..... zatoki, głowa i 38,5 gorączki, a babka w aptece powiedziała że w zasadzie nic mi dać nie może... Szlag by to....
 
Ostatnia edycja:
Do góry