reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Sarat miałam tak okolo 5 tc a w 5+1-5+3 lało się na brązowo. przeszło w dniu scanu, babka mówiła ze to implantacja drugiego malucha. dziś tez miałam różowy sluz bez krwi..jakby się nie przyglądać to bym nie widziała..
Dzis mam 53dc i między piatkiem a niedziela powinnam mjec kolejna @, w tym okresie tez może wystąpić coś podobnego lub silniejsze bole.
Prócz tego śluzu coś Ci dolega? weź dupek czy lutke, mg i nospe. połóż się i zobaczymy. łatwo się mowj, bo sama w panikę popadlam..
 
Mlodamama Zapomnialam wspomnieć, gratuluję udanej wizyty! lutke/dupek lepiej brać. w każdej ciazy lykalam. nie zaszkodzi a może pomóc..
 
Witam się z rana... Wykończe się chyba... Znów padłam o 21 i od 4 koniec... Jeszcze mnie coś dopadło.. zatoki mam zawalone, gardło mnie boli okropnie... Ale cóż... Trza wstawać i do pracy a tak mi się nie chce, że szok
Mlodamama111 gratuluję udanej wizyty ;)
Piszecie o zapachach,wiec dołączam do grona wrażliwych ja z kolei ani na mięsny ani na piekarniczy dział w sklepie wejść nie mogę.. ;)
 
Jestem bardzo spanikowana. Byłam w nocy i nad ranem trzy razy siku. Już jest ok, ale boję się ze to wróci. Czułam wczoraj takie ciągnięcia i rozpieranie silne. Czy to mogło być dokończenie zagniezdzenia? Nie mam duphastonu. W CIAZY z Kubusiem było wzorowo więc gin nic mi nie przepisał. Jak znów się zacznie to pojadę do pogotowie. Bardzo sie boje :(((
 
Czy ktoras z Was ma takie klucia jakby hmm wkladano cos ostrego tam miedzy nogi[emoji55]nie sa jakies strasznie bolace ale dokuczaja i zazwyczaj mam cos takiego wieczorami.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem bardzo spanikowana. Byłam w nocy i nad ranem trzy razy siku. Już jest ok, ale boję się ze to wróci. Czułam wczoraj takie ciągnięcia i rozpieranie silne. Czy to mogło być dokończenie zagniezdzenia? Nie mam duphastonu. W CIAZY z Kubusiem było wzorowo więc gin nic mi nie przepisał. Jak znów się zacznie to pojadę do pogotowie. Bardzo sie boje :(((
Nie martw się. W poniedziałek masz lekarza tak, to zapytasz się go co i jak. Chociaż rozumiem to, że się boisz, ale będzie dobrze. Musi byc!
 
Do góry