reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny juz po.czeslam sie jak galaretka.ale jest serduszko i kropek 6mm 6t4d (7 tydzien).Termin 02.07.pobrali krew i jak cos by bylo bedanken dzwonic.jestesmy przedszczesliwi.Kropek wielkoscia pasuje Co Do dnia owulacji.23.11 znowu wizyta a potem Przeziernosc karkowaZobacz załącznik 782167
Forum BabyBoom
Gratulacje. Piekna kropeczka[emoji4]
Hej :-)
Mlodamama ma dziś wizytę, trzymam kciuki na pewno wszystko będzie dobrze :-).

Co do smarowania brzucha, to w pierwszej ciąży smarowałam cały czas i wyszły mi rozstępy. W drugiej smarowałam od czasu do czasu i żaden nowy się nie pojawił, wiec nie wiem od czego to zależy :-)
Miłego dnia wszystkim :-)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kotek nie ma reguly .U mnie 6T4d i bilo pieknie muzyka dla moich uszu.Ale jesli by go jeszcze nie bylo to nie musialo by niczego zlego oznaczac.
Moja gin przed usg od razu mnie uspajalla ze mozemy jeszcze nic nie zobaczyc.Na szczescie.ledwo wlozyla i mowi mi gratulacje jest dzidzius.I jest dzidziusia serduszko bardzo fajna jest ta moja gin bo wiekszosc mowi plod, zarodek a ona dzidzius:-)
 
Witam sie i ja. Dziewczyny ja tu zauwazylam nawet goraca atmosfere miedzy Wami[emoji12]
Piszecie o pracy. Ja ogolnie sie boje bo mam specyficzne szefostwo. Ogolnie dla mnie komiczne jest sie bac szefa ale taka jest szara rzeczywistosc. Z Antkiwm jak bylam w ciazy to juz 4 lata pracowalam w urzedzie wiec tam spoko wszyscy sie cieszyli. Potem zachcialo mi sie zmian i od pol roku pracuje u prywaciarzy i tak to wyglada.
Ja sie smarowalam mustella i bylam bardzo zadowolona nie ma rzadnego rozstepu moze dlatego ze przytylam tylko 8 kg. Ale teraz czuje ze bedzie gorzej[emoji5][emoji5]
Gratuluje wizyt i witam nowe mamy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam siku. Papier po podtarciu byl jasnorozowy. Brak domieszki krwi, ale nie zdawalo mi sie to byl jasny roz. Podcieralam sie dalej i nic już niby ok. Boje sie. Miala ktoras tak??:(((
 
Sarat ktos tu pisal ze ma bladorozowe plamienie ale nie pamietam kto.

Justys tez wlasnie prwcuje u prywaciarza ale juz praewie 3 lata wiec mogli sie spodziewac ze kiedys zajde.:p
 
Sarat ja tak miałam chyba dwa razy. Rozmawiałam z siostra i tez tak miała, nawet konsultowala odrazu z lekarzem , zdarza sie.
Za tydzien mam wizytę,wiec czekam spokojnie. Wspomnę wtedy o tym.
 
reklama
Do góry