reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny!
Od jakiegoś czasu anonimowo i intensywnie Was podglądam, ale dzisiaj postanowiłam się uaktywnić.
Spowodowane jest to moim obawami ;(
Może mi pomożecie?
2 listopada zrobiłam dwa testy - okazały sie pozytywne. Termin do mojego gin mam dopiero na 17,11...
Postanowiłam pójść prywatnie aby tylko potwierdzić ciążę. Wizytę miałam 4 listopada. Doktor powiedział że jest pęcherzyk ciążowy, przypuszcza że to 6 tydzień! I dodatkowo skomentował że więcej nic tu nie ma i proszę przyjść za dwa tygodnie.... dziwne jest to, bo jak czytam inne fora to w 6 tyg juz serduszko bije ;)
Zrobiłam 7,11 bete hcg - wyszla 9565
Dzisiaj powtórzyłam badanie - wyszla 18511
Z tego co mowi kalkulator hcg to ten przyrost jest poniżej normy jak na 72 g po ....
Co myslicie na ten temat ?
Nie wiem jak wytrzymam do 17,11 :(
 
Hej dziewczyny można dołączyc? Termin porodu z kalkulatora internetowego wypada na 21 lipca, dzisiaj robiłam betę w sobotę powtarzam (w poniedziałek będą wyniki) i umówiłam się do ginekolga na 23 listopada. Może za wcześnie, ale chce się już czegoś dowiedziec. :)
 
właśnie wróciłam od ginekologa ;) jak na razie jest wszystko okej 4-5 tydzień niestety przez to ze mam podwójna macice przez cały okres ciąża jest zagrożona ;( ale pani powiedziała żeby się na razie na martwić na zapas i mi pomoże we wszYstkim i następna wizyta 5 grudnia chyba ze wystąpią mocne bóle brzucha to mam się natychmiast stawić na wizytę wcześniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sarat super:-)

Mlodamama.jestes pod dobra opieka bedzie dovbrze odpoczywaj duzo!!.


Laski u mnie jak nie urok to sraczka .....a raczej jej brak:p

Mam takie wzdecia ze chyba opitole zaraz do tego zatwardzenie...juz zezarlam 2 jablka...
 
Gratuluję udanych wizyt :)

Sarat piękna beta :)

Monti ja nie mam żadnych zachcianek ani zmiany smaku. Ale za to jestem bardziej wyczulona na zapachy. Drażni mnie zapach papierów na szczęście u nas nikt nie pali. Otwarcie lodówki to dla mnie nie lada wyczyn wszystko śmierdzi
Wczoraj mąż pił drinka z whisky to musiałam się odsunąć bo mi tak zapach przeszkadzał. Nawet buzi mu nie mogłam dać[emoji14]

Maziajka ja nie pomogę na szczęście odpukać nie mam z tym problemu chociaż jednym objawem się różnimy[emoji14][emoji14]

Megan ja mam to samo co Ty ciężko mi się przekonać do wody ale może też spróbuję jak dziewczyny radzą :)

Witam nowe mamy :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to Dorota_87 faktycznie stałaś się jak labrador [emoji6]
Ja z zapachów raczej tradycyjnie to znaczy większy niż zazwyczaj wstręt do dymu papierosowego

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti no nos mocno wyczulony ale myślę że labrador z chęcią zjadłby pyszności z lodówki a mnie odrzuca wiec jeszcze mi do niego brakuje[emoji14]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry