reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej wszystkim.
Podczytuję cały czas ale nie mam czasu pisać.
Tym którym się nie udało współczuję, życzę dalszej wytrwałości i jak najszybszego ciąży.
Wizytujacym pięknych pęcherzyków i bijacych serduszek.
Jeszcze długo poczekam na wizytę więc chwilowo korzystam z urlopu- jeszcze mam sporo z tego roku i jadę w głusze na reset. Jakby co to jestem i czytam, raczej nic nie napisze.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti pewnie ja uwielbiam wode gazowana teraz mi kompletnie nie smakuje, to sama z kawa.A na sam zapach piwa mnie trzepie a normalnie ubostwiam!
 
Nie sądziłam że smaki tak szybko zaczną wariować.
Że też akurat musiało paść na czekoladę... [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja zazdroszcze ze padlo u Ciebie na czekolade bo ja moge jesc kilogramami :D z reszta wszystko co slodkie :D oczywiscie staram sie ograniczac:p z kawą i papierosami nie mam problemu bo nigdy nie pilam ani nie paliłam:p jedynie smród fajek jeszcze bardziej mi przeszkadza niż wcześniej[emoji14]oo ale jedno mnie wczoraj zaskoczylo i to bylo jednorazowe :D ja alkoholu wgl nie pije od trzech lat a wieczorkiem znajome sobie popijały piwo somersby i mialam taka ochote napić sie łyczka ze łooo:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a powiedzcie czy któraś ma moze taki sam problem i wie co z tym zrobic .. Chodzi o to ze ogolnie pije mało wody[emoji14]wiadomo powinno sie pic chociaz 1.5l dziennie a w ciąży to juz w szczególnosci duzo pic :) i nie wiem jak polubic wode na tyle zeby wypijać ją litrami:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zazdroszcze ze padlo u Ciebie na czekolade bo ja moge jesc kilogramami :D z reszta wszystko co slodkie :D oczywiscie staram sie ograniczac:p z kawą i papierosami nie mam problemu bo nigdy nie pilam ani nie paliłam:p jedynie smród fajek jeszcze bardziej mi przeszkadza niż wcześniej[emoji14]oo ale jedno mnie wczoraj zaskoczylo i to bylo jednorazowe :D ja alkoholu wgl nie pije od trzech lat a wieczorkiem znajome sobie popijały piwo somersby i mialam taka ochote napić sie łyczka ze łooo:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No mnie najbardziej smakuje teraz wszystko co wyraziste. Chrzan, musztarda, pikantne sosy pomidorowe i dobrze przyprawione mięso. Resztę też jem ale jak jest delikatne w smaku to bez większej przyjemności

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mnie najbardziej smakuje teraz wszystko co wyraziste. Chrzan, musztarda, pikantne sosy pomidorowe i dobrze przyprawione mięso. Resztę też jem ale jak jest delikatne w smaku to bez większej przyjemności

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo no prosze[emoji14]to ja jeszcze takich smaczków nie mam :D czasami tylko na cos mnie dopadnie ochota jak wczoraj na bułe z masłem i pomidorem mmmm[emoji14]ale to tak sporadycznie[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a powiedzcie czy któraś ma moze taki sam problem i wie co z tym zrobic .. Chodzi o to ze ogolnie pije mało wody[emoji14]wiadomo powinno sie pic chociaz 1.5l dziennie a w ciąży to juz w szczególnosci duzo pic :) i nie wiem jak polubic wode na tyle zeby wypijać ją litrami:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Może dorzucaj sobie coś do smaku np. Cytryny, mięte, pomarańcze itd.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo no prosze[emoji14]to ja jeszcze takich smaczków nie mam :D czasami tylko na cos mnie dopadnie ochota jak wczoraj na bułe z masłem i pomidorem mmmm[emoji14]ale to tak sporadycznie[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz to nie jest tak, że mam na jakieś smaki szczególną ochotę. Ale jak już otwieram lodówkę to w ostatnich dniach wybieram tylko wyraziste jedzenie. Do kanapki zawsze musi być raczej kiszony niż świeży ogórek, mimo że zawsze bardzo lubiłam świeże warzywa.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry