reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka moze staraczkowych, bo marcowki to nie..

Megan wizytujemy tego samego dnia. na którą masz? ja jde na 8.30 ale pewnie się spoznie bo musze dwojke dzieci rozwiezc na 8. waszego czasu to 9.30. nie swiruj, będzie dobrze!

Maziajka bardzo podobnie jak u nas. ja 160 mój 184. ale to jest fajne połączenie!!

Patek nje czekalabym tyle, chyba bym nie dała rady.

Siwa mój wczoraj mówił to samo, że chyba organizm się przyzwyczaił ahaha i po poprzedniej niedalekiej aż tak nie odczuwam tego. kto wie. pocieszylas mnje :)

Anissima, tez byłabym rkzczarowana ale za tydzień powinno już być serduszko i więcej mkzna zobaczyć. zleci, same czekamy! z nocami Tragedia, koszmary jak juz zasne są nie do znjesienia,

AIM Oki, nie będę się sprzeczac, ale może więcej optymizmu byłoby lepsze? nie zawsze jest tak źle jak nam się wydaje. Sama jechałam z plamieniem na scan.. myslalam, ze dowiem się, że już pk a tu ze dwójką..

Maziajka tu zasada jest taka, że na początku tylko podstawowe witaminy. dopiero po 12 tyg.dodatkowe.

Kotek ja mam na suwaczku z usg ale w karcie ciazy z om. zobaczę za tydzień.


Karoo wielkie gratki!! czekalam na wiadomości!! bardzo się ciesze.

Mam już wyznaczony scan na genetyke. 20.12 akurat przed świętami ha.
To ja tez ustawiłam teraz z USG, bo moja ciaza jest starsza niż data ostatniej @ haha
 
reklama
Karo super wiadomość :-) gratulacje :-)

Maziajka moja ginekolog tez twierdzi że pierwszy trymestr tylko kwas foliowy i nic więcej. Ja robie to co mi zaleca bo nigdy się na niej nie zawiodłam :-)

Anisima szybko co zleci i juz pewnie zobaczysz serduszko :-)

Ja też muszę się już zapisać na to usg w 12 tygodniu bo później nie trafię na dobrego ginekologa. Maziajka a ty kiedy się wybierasz bo mam ten sam wiek ciąży :-)?
 
Siwa ja mam wizyte 7.12 bedzie to 10t3 i wtedy bedziemy sie umawiac na prenatalne .

Lilith tez mi sie wydaje ze takie polaczenie jest super przynajmniej czuje sie bezpiecznie przy takim misiu:D

Mdlosci dzis nie mam ale odstawilam wszystkie produkty ktore powoduje u mnie mdlosci i jem tylko to na co mam ochote czyli 100% wegetarianizm plus parowki haha:p


A wlasnie sobie zjadlam 3 miski pomidorowej i 2 gofry .
 
Izunia-bardzo ale to bardzo mi przykro

Dziewczynki!
Dzis albo jutro bede ta nowinę przekazywać mojemu mezowi
Kupilam płaskie pudelko w ktorym jest przyklejona kartka: Kochanie, bedziesz tatusiem-czas się ogarnac dokleje tez niżej test ciazowy jestem ciekawa jaka zrobi minę!
W ogole musze za jakies 3 tyg sie wybrac do lekarza chyba
 
Maziajka rano jak wstałam to lekko mdlilo a później przeszło.. wiem to głupie zaczęłam się już martwić czy wszystko ok ( teraz mam 45dc, ostatnio poronilam w 47dc i tak jakoś sobie rozmyślam ech Wiem ze nie potrzebnie )

Ale już wróciły mdłości zjadłam obiad i juz mi źle co chwile odruch wymiotny[emoji14]także to była cisza przed burza :)

Karo gratulacje super :) ja mam za tydzień wizytę juz się nie mogę doczekać

Dziś tylko Was podczytuje jakiś zakręcony dzień mamy i jakoś weny brak na pisanie :(

Ja biorę tylko kwas foliowy.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka moze staraczkowych, bo marcowki to nie..

Megan wizytujemy tego samego dnia. na którą masz? ja jde na 8.30 ale pewnie się spoznie bo musze dwojke dzieci rozwiezc na 8. waszego czasu to 9.30. nie swiruj, będzie dobrze!

Maziajka bardzo podobnie jak u nas. ja 160 mój 184. ale to jest fajne połączenie!!

Patek nje czekalabym tyle, chyba bym nie dała rady.

Siwa mój wczoraj mówił to samo, że chyba organizm się przyzwyczaił ahaha i po poprzedniej niedalekiej aż tak nie odczuwam tego. kto wie. pocieszylas mnje :)

Anissima, tez byłabym rkzczarowana ale za tydzień powinno już być serduszko i więcej mkzna zobaczyć. zleci, same czekamy! z nocami Tragedia, koszmary jak juz zasne są nie do znjesienia,

AIM Oki, nie będę się sprzeczac, ale może więcej optymizmu byłoby lepsze? nie zawsze jest tak źle jak nam się wydaje. Sama jechałam z plamieniem na scan.. myslalam, ze dowiem się, że już pk a tu ze dwójką..

Maziajka tu zasada jest taka, że na początku tylko podstawowe witaminy. dopiero po 12 tyg.dodatkowe.

Kotek ja mam na suwaczku z usg ale w karcie ciazy z om. zobaczę za tydzień.


Karoo wielkie gratki!! czekalam na wiadomości!! bardzo się ciesze.

Mam już wyznaczony scan na genetyke. 20.12 akurat przed świętami ha.
Mam taką nadzieje :D jeszcze nie cale 2 godzinki w pracy i weekendzik:p to szybko zleci i sie troche zrelaksuje:p Bedziesz szybciej po wizycie :D ja mam na 14.15:p jeszcze nie wiem jak to wygląda czy sa jakies opoznienia itp bo ide tam pierwszy raz :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny.ogromnie sie cieszymy i na spokojnie mozemy ruszac w nocy Do polski.
Lilith Mi tez lekarz powiedzial dzisiaj ze NT zrobimy Jakos w 12 tyg a potem jak bede chciala to mnie skieruje dodatkowo na genetyczne wiec tez Jakos przed samymi swietami

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy zauważyłyście u siebie jakieś zmiany smaku. Ja nie mam zachcianek ale zauważyłam że w ostatnich dniach czekolada zupełnie straciła dla mnie smak [emoji17]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry