reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aim.moja siostra w ogole nie miala @ po poronieniu i zaszla wszystko w porzadku juz 31 tc.

Anissima szkoda a chodzisz prywatnie?


Dziewczyny a jak u Was z witaminiami moja gin jest przeciwna zazywania czegokolwiek przed 12 tc procz kwasu foliowego i tylko to kazala mi brac plus duphaston bo jestem na nim od poczatku.Powiedziala ze dopiero po 12 tc wprowafzimy jakies witaminy.


Karo daj znac jak po wizycie!!


Patek ale Ty jeszcze nawet nie wiesz czy w ciazy jestes ja na Twoim miejscu bym nie zwlekala z beta badz testem po terminie @ powinien juz wyjsc a Ty pisalas ze sie spoznia.Oczywiscie zycze ciazy! Ale nie nakrecaj sie niepotrzebnie.


Megan pozamaciczne sa bardzo rzadkimi przypadkami nic sie nie stresuj .

Dorota jak u Ciebie? U mnie jakby lepiej z objawami juz od wczoraj mniej mnie mdli .Ale pewnie bedzie to tylko chwilowe..
 
Implantacyjne wątpię, trochę za późno. Dodatkowo w poprzedniej ciąży miałam impl i było zupełnie zupełnie inne. To jest niestety identyczne jak to od którego zaczęło się moje poronienie.

Ja zaszłam w drugim cyklu, znaczy zdążyłam mieć jedną miesiączkę ale to jest lekka wpadka bo tak szybko się nie powinno. Powinno się odczekać 2 miesiączki i dopiero a ja 1 miałam.

Zobaczymy dziś tego brązowego znacznie mniej ale niestety wiem że to nie jest wykładnik. Tamtym razem brudziłam tydzień i jak przestałam to dopiero wtedy stwierdzono brak asp. Także razie czekam. W poniedziałek poprosze kogoś z pracy żeby mi zrobił usg już.

Ja zaszłam po 2 miesiączce, ale kalendarzowo mineły prawie 3 miesiące (brakuje kilku dni) od terminu łyżeczkowania. Mi lekarz mówił, że niby 3 pełne cykle trzeba odczekać, ale na usg wszystko super już wyglądało, ednometrium grube, czyli chyba odbudowane. Ja miałam łyżeczkowanie resztek po poroneniu, zarodka już tam nie było.
 
Chodzę prywatnie i tym większe jest moje zdziwienie . Poprzednią ciążę prowadził mi lekarz w Gdańsku i od razu miałam USG. Teraz ponieważ jestem w Warszawie zmieniłam lekarza na bardzo dobrą ginekolog. Może poczekam do następnego czwartku zobaczę co dalej, a w razie czego będę urządzała co miesięczne wycieczki nad morze ;))))
 
Dziewczyny juz po.czeslam sie jak galaretka.ale jest serduszko i kropek 6mm 6t4d (7 tydzien).Termin 02.07.pobrali krew i jak cos by bylo bedanken dzwonic.jestesmy przedszczesliwi.Kropek wielkoscia pasuje Co Do dnia owulacji.23.11 znowu wizyta a potem Przeziernosc karkowa
IMG-20161110-WA0013.jpeg

Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG-20161110-WA0013.jpeg
    IMG-20161110-WA0013.jpeg
    33,8 KB · Wyświetleń: 337
Ostatnia edycja:
Karo gratuleje! Sliczny kropek ☺

Mi w tym miesiacu powinni dac nowa umowe w pracy, bo ta teraz mialam na 6 miesiecy. Wiec raczej ppczekam az mi dadza nowa i wtedy powiem.
Co do kilogramow to ja koniecznie musze zrzucic po tej ciazy, bo o ile w poprzedniej nie przytylam duzo, to niestety przybralo mi sie sporo potem i teraz waze 73
Ja mam olejek naturalny ze slodkich migdalow bez zadnej chemii i tego uzywam na codzien, wiec poki co zostane przy tym.
Trzymam kciuki za pozostale wizyty!
 
reklama
Maziajka i siwa sorki z tego wrazenia zapomnialam wam pogratulowac
Ja rozstepow z obu ciaz niemialam tylko z Corka Pare dni przed porodem zrobily Mi sie na udach. Na urlopie Teraz w czerwcu tak mnie na jednej nodze spalilo ze az te rozstepy spuchly i ogromnie czerwone.okropny bol ale smaruje sie tez biooil

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry