reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

aga_k_m sprawdziłam i falvit mama nie ma tych kwasów, także lecę dziś do apteki i coś zakupie :-)

Jakoś chyba w poniedziałek dostałam maila z hebe z newslettera z możliwością testowania jakiegoś nowego zapachu, szybko zarejestrowałam się i dziś idę odebrać, ciekawe czy to będzie flakonik, czy tak jak śmieje się mój mąż, chusteczki nasączone zapachem ;-)
 
reklama
Ejj! Ja do krakowa na spotkanie tez sie zglaszam:p Aga a Ty jak bedziesz w ledzinach to pamietaj ze masz do mnie 5 km:D
Do Krakowa jade pociagiem 1.5 h:-) i fajnie bylo by kiedys sie zobaczyc.
Wezme po drodze Ewelle90 i Megan bo my prawie jak sasiadki:D

Co do planow na dzis u nas szlifowanie olaboga!!!!





010igov35ye70zfx.png
Skąd jesteś? Bo ja obok Lędzin, Mysłowice:))
 
Pola - rozumiem Cię doskonale. Mam podobnie, o ciąży poinformowalismy rodzinę (ta najbliższą na przełomie wigilii i nowego roku, dalsza dowie się pewnie po porodzie), w pracy poinformowalam szefa przed Sylwestrem, a część ekipy dowiedziała się w połowie stycznia. Nie potrafię znieść współczucia w razie jakiś "porażek".

Do pewnych dolegliwości też przyznaje się przy okazji jak już jestem w trakcie leczenia [emoji6]


Nika - pochwal się po odebraniu tego zapachu. Ja jedynie zalapuje się do testowania produktów ze streetcomu (ale od ostatniego produktu - gorzka żołądkowa z figa - minie niedługo 2 lata, testowałam też pampersy premium przy J, dermokosmetyki, piankę koloryzująca z welli, itp. ).


Maziajka - do Krakowa możemy Cie zgarnąć po drodze [emoji3].
Kurcze.. Do Lędzin też muszę się w końcu wybrać [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@misia12 no ja też wzięłam pierwszy z 6 rano, ale w nocy sikałam o 3 i Pani w labo powiedziała że słaba ta próbka, raczej nie powinnam takiej oddawac. więc nie oddałam :D
 
Lilith ja.nie wiem kto ma do Ciebie przemowic zebys troche odpuscila, kobieto nie mozesz tak tyrac !!!moze córe popros zeby pomogla w rozwieszeniu prania czy prasowaniu ja mojego dziada kiedys zagonilam mial 11 lat i calkiem dobrze mu poszlo masz zelazko parowe a ono nie jest wymagajace wiec powinna dac rade. Musisz odpoczac koniecznie!!
Aga ciasto mowisz ja wlasnie koncze piec jablecznik zebralam sie w koncu ;) i witaminy te same teraz bedziemy barc widze ;) spokojnej podrozy i milego weekendu:)
Pumelova nie pij wieczorem to dobra rada:)ja zeby nie latac nie pijam:)a tak w ogole to mnoe nikt nie pyta o ktorej godz oddany mocz i takie tam daje co mam i nie zastanawiam sie specjalnie;)
Maziajka szlifowanie wrrr



f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Spotkanie w Krakowie jak troszkę jeszcze okrzepniemy na forum, jak Aga pisalas - dla mnie super:)

My dzisiaj dopiero powiedzieliśmy coreczce- ale była radość!:)

Ja się tym moczem nigdy nie przejmowałam (tzn. Tym, że w nocy też idę do toalety), tylko że nie miałam jakiś problemów (typu bakterie itp), więc pewnie dlatego tak do tego podchodzę
 
reklama
Lilith właśnie, jeju odpocznij trochę, jak czytam ile pracujesz, jak jakiś robot doslownie;) to zaczynam sie martwić że ze mnie taki leniuch zrobił się w tej ciazy;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry