reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Morela Maziajka cudnie Ci napisała :) jeszcze raz gratulujd.

No przykre to.. Jeszcze mi się listopad przypomin,, biedna, myślałam że już będzie dobrzd.
Kasiulka u Ciebie również przykra sytuacja..

Aga, Morela trzeba olać. Ileż można to samo powtarzać do kogoś kto w ogóle nie myśli. Śmieszne w tym jest to, że ostatnio o takich właśnie przyladkach pisałam,
Mam wrażenie, że te parę lat temu była tu zupełnie inna atmosfera, jak bb się tworzyło i parę lat poznidj, wręcz każda mogła liczyć na wsparcie..


Ewcia.. Mamy tak samo i chyba dużo z nas.. Pierw strach o ciążę, potem o malucha.. Jak juz nie o malucha to o starszaka a potem jeju co ten mój nastolatek wyprawia :)

Bułki na parze, wieki nie jadłam tego cudu.
U mnie serniczek.
Zjadlabym tez sałatkę, nawet taka prosta z pomidorem ogórkiem cebulką i palryka.


Morela smacznego, jami jam. Kocham naleśniki. W każdej postaci.

Kości mnie bolą z prawej na miednicy grrr..
Dziękuję dziękuję dziękuję :D
W teorii chyba np serek wiejski. Mi łatwiej na wieczór wchodzą owoce ale one w teorii nie są prawidłowe na wieczór jak co
Zjadłam do naleśników banana :) owoc zaliczony

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
O losie dziewczyny co tu się dzieje [emoji44]

Normalnie nie mogę się skupić po wiesciach od Samotnaja. ... tak mi przykro . Ściskam mocno Ciebie i niech twój aniołek spoczywa w spokoju

.... no i kolejna sprawa ....... Niestety tak smutny dzień dla jednej z nas zaburzyla jakaś dziewczyna ze swoimi pretensjami ...... bez sensu i tutaj jak nie wypowiadalam się na temat zamkniętego wątku tak chyba teraz sądzę ze to dobry pomysł, bo uważam , że nic nikomu nie zrobilam / zrobilysmy;,żeby dać się obrażać.

Przykre ale są gorsze tragedie i nie będę się na tej dziewczynie nawet min dłużej skupiac

Cieszę się, że są też dobre wieści, gratuluję [emoji38] i lecę pooglądać fotki Waszych dzieci
 
jeden dzień, a tyle się tu wydarzyło, że chyba z godzinę nadrabiałam zaległości :)
Niedobrze, oj niedobrze, że tak o jedzeniu na koniec, bo już spać zamierzałam iść, ale twarda będę i nie pójdę do lodówki po lody jogurtowe z owocami leśnymi, które dziś kupiłam :p

Samotnaja bardzo mi przykro. Ściskam Cię mocno!
 
Samotnaja przytulam Cie [emoji20]

Ika89 tez dzis zakupilam lody z owocami lesnymi i choc mialam na nie ochote nie skusily mnie [emoji2]

I ja dolaczam do grona kurdupli,cale 157 cm [emoji57]


Truskawka to fakt w pl malo sklepow ma dzial ciazowy a u mnie to w ani jednym sklepie nie ma takiego.

Nie bede sie juz odnosila do ani@,nie dajmy sie prowokowac Dziewczynki.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Czyli na forum same <165. A jest choćby jedna >175?
No ja tak zawsze mam, wszystkie moje koleżanki wchodzą mi pod pachę :) no jakieś pojedyncze wyjątki potwierdzające te prawidłowość są.
Na studiach z przyjaciółka wygladalysmy super. Ja wielka, długie włosy, duży cyc-ona 150, krótka fryz, bez stanika i jeszcze ponad 30 kilo różnicy. Hehe a jak mnie kiedyś polamalo to za mnie torebkę nosiła, kruszyna moja, torba prawie jak ona. Niestety za mężem wyjechała daleko i kontakt mamy mniejszy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry