reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nono spore emocje widzę;-) ;) Macie rację, nie przejmujcie się podburzycielami.
Byłam dziś na usg prenatalnym , wszystko ok , 12 t 6 d wyszło więc tak jak myślałam, długo mnie dr maział po brzuchu zimnym żelem brrr, maluch był mega ruchliwy i prawdopodobnie będzie Leoś, tak też podejrzewałam ;-) ;) Oprócz tego w drodze do i z gabinetu tak zmarzłam, że nie wiem kiedy się ogrzeję.
A ubrań szczerze mówiąc już dawno nie kupowałam, od mamy i męża dostałam trochę na Święta, a poza tym raczej luźne noszę i leginsy więc nic nie będę musiała ciążowego kupować, no chyba że jakąś ładną sukienkę na lato:blink:
Gratuluję udanej wizyty i chłopaka : )
Morela, ja niedawno zjadłam bułeczki na parze z jogurtem truskawkowym :-)
Mniam :-)
No i masz babo placek - robię naleśniki z nutellą :D
Morela - ja sobie odpuściłam kolacje. Byłam dzisiaj z J u mojej babci, i czekały na nas pierogi na słodko [emoji4].

J teraz wcina jajko sadzone z korniszonami - a ja patrze i podziwiam [emoji1]

Może naleśniki? Albo jakaś sałatka? Ostatnio za mną tuńczykowa chodziła.



Chybra - gratulacje! [emoji122][emoji3]
Ja uwielbiam to mizianie brzucha na usg (żel mi nie straszny) - mam już skupienie na ekranie [emoji4]
A teraz gorąca herbata, ciepłe skarpety i pod kolderke [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Pierogi też bym zjadła ale nie ma kto ulepić:(

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Chybra super wiesci :)
Aga dziekuje ze pytasz juz spoko dzis rano jeszcze pobolewala ale obywa sie bez lekow poki co:)
Narobilyscie smaka na pierogi ale moj must have to lody a najlepiej sorbet kwasny jagodowy lub owoce lesne mmmm slinotoku dostalam :(
No coz oby do jutra i jakies nabede :)a poki co ja po pizzy mężowej o kolacji nawet nie"mysle , swoja droga Aga pisalas ostatnio ze po czosnku boli Cie glowa a ja sie dzis najadlam go a tez mam niskie cisnienie oby mi nie zaszkodzil, no coz ale dobre bylo.
A jeszcze co do macanka to usmialam sie ale Cie napadla kobita szok hihihi
Ja nie mam nic przeciwko glaskaniu czy witaniu malucha przez bliskich tak jak Kasiulka :)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny za informację o rozmiarowce spodni hm, właśnie zamowilam (a do spodni domowilam oczywiście kilka bluzeczek;)):)
 
Morela Maziajka cudnie Ci napisała :) jeszcze raz gratulujd.

No przykre to.. Jeszcze mi się listopad przypomin,, biedna, myślałam że już będzie dobrzd.
Kasiulka u Ciebie również przykra sytuacja..

Aga, Morela trzeba olać. Ileż można to samo powtarzać do kogoś kto w ogóle nie myśli. Śmieszne w tym jest to, że ostatnio o takich właśnie przyladkach pisałam,
Mam wrażenie, że te parę lat temu była tu zupełnie inna atmosfera, jak bb się tworzyło i parę lat poznidj, wręcz każda mogła liczyć na wsparcie..


Ewcia.. Mamy tak samo i chyba dużo z nas.. Pierw strach o ciążę, potem o malucha.. Jak juz nie o malucha to o starszaka a potem jeju co ten mój nastolatek wyprawia :)

Bułki na parze, wieki nie jadłam tego cudu.
U mnie serniczek.
Zjadlabym tez sałatkę, nawet taka prosta z pomidorem ogórkiem cebulką i palryka.


Morela smacznego, jami jam. Kocham naleśniki. W każdej postaci.

Kości mnie bolą z prawej na miednicy grrr..
 
reklama
Maziajka dziękuję kochana za opinie :) Cieszę się bardzo ale to bardzo z tych jajek :)

Aguś już się nie stresuj. Ja swój stres już też zjadłam i mam ją w nosie. I taaak jest Mikołaj:)

Co polecacie na kolację o tej porze może nie do końca adekwatnej na jedzenie ?:)) głodna jak wilk

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
W teorii chyba np serek wiejski. Mi łatwiej na wieczór wchodzą owoce ale one w teorii nie są prawidłowe na wieczór jak co
 
Do góry