reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny. Chciałam się pożegnać. Niestety dzisiaj rano trafiłam do szpitala. Mojego malucha już nie ma.
Jestem po zabiegu.
Życzę wam spokoju i szczęśliwego rozwiązania.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
Kochana - nie tak miało to być :-(
tule mocno


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AIM nie przesadzaj :p a nie sa na ciebie za długie? Bo na mnie te co mierzyłam były i te co przyjdą pewnie tez bedą za długie a napewno nie opłaca mi sie skracać spodni ciążowych :/

Ewcia ja obiecałam sobie zamowic jak wynik nifty będzie ok ale tez dalej mam duże opory przed pokazywaniem brzucha...mam jakieś obawy ze jak sie pochwale to coś sie stanie
 
Ewcia ale masz daleko do lekarza jeju! Ja się martwilam ze szpital mam daleko ale to nic w porównaniu z Twoim. A przez tel Ci już podadzą te pierwsze?

Moja mama i babcia tez miały miesniaki. Nawet nie wiedziałam, że też może mnie to czekać..


Ale dziecinada to takie wymyślanie, nie pasi Ci pisanie tu, to nie pisz, proste, a nie siejesz jak małe dziecko na innych wątkach nieprawdę. Popatrz pierw na siebie a potem na innych..
Nie kojarzysz? To jeszcze raz pytam po co się tu udzielasz i piszesz brednie na innych wątkach??
Juz sama nie wiesz, co gadasz, chyba hormony Ci za bardzo do głowy strzelily hihi.


Fajna grupka nam się trafiła. Widocznie nie skaczemy kolo wszystkich jak głupie stąd takie opinie. Nie ma się co przejmować :)

Aaa i dodam, że właśnie Ania to taka co chodzi i robi zamieszanie. O takich przypadkach pisalysmy.


A tak w ogóle to w wątku widzę super dziewczynę, z sierpniowek naszych :)



Samotnaja o rany nie!! Tak mi przykro.. Kolejny raz.. Wiem, że Ci cholernie źle ale czemu.. Było już tak dobrze..jakie to nie sprawiedliwe.. Byłam pewna, że tym razem oby nam się uda,, tule Cie bardzo mocno..

Misia oj oj, czy to moja winami Cie przegapila?? Napisz proszę, jak tak zaraz pójdę i naprawie, przepraszam :)

Tęczowa gratuluję syneczka!!

Zerknijcie w mothercare na portki. Mają fajne 6. Normalnie to 34? I może macie topshop? Tam są wypasne skiny na brzuch w małym rozmiarze :)
 
Truskawka, ja od paru dni mam straszne obawy, gdzie do tej pory wiadomo, że się bałam, ale byłam spokojna, na dzień dzisiejszy nie mogę tego powiedzieć :-(

Lilith, nie wiem,mówiła, żeby dzwonić za tydzień.
No, mam kawałek, ale co poradzić jak bliżej same konowały... Trzeba dojeżdżać ;-)
 
AIM nie przesadzaj [emoji14] a nie sa na ciebie za długie? Bo na mnie te co mierzyłam były i te co przyjdą pewnie tez bedą za długie a napewno nie opłaca mi sie skracać spodni ciążowych :/

Ewcia ja obiecałam sobie zamowic jak wynik nifty będzie ok ale tez dalej mam duże opory przed pokazywaniem brzucha...mam jakieś obawy ze jak sie pochwale to coś sie stanie
Nie skracaj u krawcowej, teraz przecież im bardziej poszarpane tym lepiej. Utnij po prostu nogawki a jak się wystrzępią będziesz miała najmodniejsze spodnie ciążowe.
Albo zwyczajnie wywiń lewą stroną na zewnątrz też będzie super [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na mnie portki zawsze są przydlugie, zawsze muszę wybierać te S short. A i tak podwijam. Jeszcze Lubie dzwonowate, powagą :) tez mała jestem 160. Spodnie to moja zmora..


Przykro mi się zrobiło po wiadomosci od Samotnej.. Byłyśmy razem też na listopadowkach :(


Truskawka nie dziwie się. Pamiętam jak kdzylam po zdobytych wynikach pappy. Teraz jeszcze csekam aż zacznę na suwaczku 18 i odegchne, traktując ta ciążę indywidualnie a nie jako ciągle połączenie z maleńka moja..
 
A ja wlasnie przeczytalam ze u nas na lipcowkach mega nieprzyjemnie i nie mile jestesmy...serio? :D az takie wstretne baby z nas.:D


Lilith zazdroszcze ja ciagle sie wsluchuje..czekam na wyrazniejsze kopniaki!!

010igov35ye70zfx.png
Ręce mi opadły... Serio? [emoji23][emoji23][emoji23]
Morela nie steesuj sie mnie to rozsmieszylo bo ja tej dziewczyny nawet zbytnio nie kojarze ..wiec zawiele nie pisala.Nie wiem czy na poczatku cos o becie jakas wymiana zdan byla i ona w tym brala udzial cos mi sie tak kojarzy.


010igov35ye70zfx.png
Była, była... Między innymi do mnie się odniosła - bo nie robiłam w ogóle bety po otrzymaniu pozytywnych testów, i jeszcze żeby było mało czekalam 2 tyg od wykonanych testów do wizyty u gin.
Taka wg niej byłam bezmyślna.
Nie trafiały do niej argumenty, że nie miałam problemów z poprzednią ciąża, utrzymaniem jej, czy zdrowiem.. Nawet zalecone przez gin odczekanie 2 tyg od testów, to też był fakt nie do pomyślenia przez p.Anie.



Morela popieram Cie bardzo dobrze napisalas nikt nie bedzie pisal bzdur na nasz temat ta Ania to majakies kompleksy hihi niech sobie bidaczka popisze swoje zale bo w realu pewnie nie ma z kim pogadac, no trudno. Ja ja dobrze pamietam tak mnie zgrzalan a poczatku pisania ze nie mialam ochoty juz tu byc cale szczecie szybko sie stad ulotnila a zostala stala grupa fajnych babek i spora dolaczyla. Mysle ze najlepszym rozwiazaniem jest ja ignorowac poprostu [emoji14]


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
Tu się Wendy m.in. poznalysmy (wcześniej były posty odnośnie tematu podjęcia pracy w ciąży przez naszą forumowa koleżankę [emoji6]).


I pamiętam jak Ci Ania ciśnienie podniosła [emoji3][emoji6].
Hej dziewczyny mam takie pytanie. Co myślicie o zarezerwowaniu wczasów na ostatni tydzień sierpnia, kiedy rodzę w drugiej połowie lipca. Myślałam o domku nad jakimś jeziorkiem albo nad morzem. Co o tym myślicie, bo jak wiecie dobre miejsce rezerwuję się już. Chodzi mi bardziej o mnie jako matkę czy połóg już będzie skończony? I czy to dobry pomysł. Dzielcie się opiniami. ;)
I tu Droga Była koleżanko/przyszła mamo, pokaże Twój tok rozumowania.. (Kultura nie pozwoliła mi wcześniej tego wytknac, ale, po tym co się dzisiaj dowiedziałam - przytoczę to teraz).
Ciebie w temacie wakacji w ogóle nie zainteresowało dziecko (które wówczas będzie miało niespełna miesiąc) .. Jesteś na tyle zadufana w sobie, że tylko komfort Twojej osoby zainteresował Cie w tym pytaniu /temacie.
Albo historia, jak to zemdlalas w sklepie, ale..olalas proponowana pomoc medyczna w celu sprawdzenia przyczyny - bo sie spieszylas..
Nasze odpowiedzi w tym temacie chyba też Ci się nie spodobały.. A szkoda, bo wychodzily z troski o Ciebie.
Smutne to.

Twoje pyskowki sa poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Zarzucasz "piaskownice" koleżankom - ale przypatrz się swojej osobie..


I na koniec - powiedz mi dziecko - gdzie Cie tu któraś z nas urazila? (poza dzisiejszym dniem - bo pomyje leciały z obu stron).




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka, ja od paru dni mam straszne obawy, gdzie do tej pory wiadomo, że się bałam, ale byłam spokojna, na dzień dzisiejszy nie mogę tego powiedzieć :-(

Lilith, nie wiem,mówiła, żeby dzwonić za tydzień.
No, mam kawałek, ale co poradzić jak bliżej same konowały... Trzeba dojeżdżać ;-)

Ewciu - staraj się odłożyć troski do wizyty, ew.wczesniej przedzwonic w sprawie wyników. aim dobrze napisala w sprawie mięśniakow, a i moim koleżankom pojawiły się w ciąży. Wszystko potoczyło się pozytywnie.
Tule mocno - glowa do góry!

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim nie przesadzam, ani krzty. Zapuściłam się przez te dwa lata kiedy to wszystkie smutki i problemy zajadałam i nie ćwiczyłam :/ spodnie ciążowe zakupiłam 40, choć powiem, że 38 byłoby dobre, ale za moment mogłoby być za ciasne, a w tych mam delikatnieńki luz :D

Lilith gatki kupiłam w new looku i mają super materiał ;) ale do mothera też polecę przeszukać
Aga napisz mi ile Twój maluch waży, bo chyba nie zuważyłaś mego pytania :)
 
reklama
Ewcia jak warto dojeżdżać to nie ma co wymyślać.
Sama wiesz, że z bb do kat jeździłam :) to tez niemało.

Tęczowa w New Look ekstra i tanio. Mam z tamtad ostatnio nabytego bombera ciazowego, kupiłam nowke na ebayu za 8f cudo jest) bluzki tez maja fajne. W mother zaś drożej niestety.. Portki mam 2 pary używek. Jedne takie velurkowe, mega wygodne, nie dość ze guma dużą i pod brzuch to jeszcze jakby na biodra gumki do regulacji.

Aga doskonale to ujelas.
Najltwiej oceniać innych ( i to wymyslajac jakieś cuda) a najtrudniej popatrzeć na siebie :)
Chwile wcześniej pisałam, że ciekawe skąd się biorą tacy ludzie, bo to ze im się nudzi to oczywiste..
 
Do góry